Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
20. jan 2009

vevoncek.... no to dufam aj ja... 😀 Neviem sa dockat...a ten femigard to dostat aj bez receptu?

vevoncek
20. jan 2009

evulík ale to nie je v lekárni teda aspoň myslím to sa objednáva cez net alebo ak si z BA tak tam je aj obchod kde to predávajú ale musíš pozrieť na nete lebo neviem kde to tam je

evulik6
20. jan 2009

vevoncek, ahaaa...lebo som tu skusala hladat v lekarni ale iba na nete a nikde som to nenasla, preto sa pytam.... z BA nie som.... nevadi...a nevies nejaku tu stranku kde sa to da objednat? zatial mi to sice netreba asi, ale keby nahodou.... 😉 dakujeeeem

vevoncek
21. jan 2009

http://www.ohm.sk/femigard.htm

majú ho aj na magistrovy(stránke) ja som si to z tadiaľ obejdnala lebo z tej stránky čo som ti sem dala to musíš cez outlook stojí okolo 420,- ja ho tiež ešte nepotrebujem ale objednala som si ho preistotu ak by boli s objednávaním problémy, lebo 2x som si ho objednala z jednaj stránky a neposalali mi ho veď kým ho doberiem ani záruka nestihne skončiť 😵

skybaby
21. jan 2009

ahojte babulky 🙂 no tak vsetky priznaky vymizli, tak to bol asi plany poplach, ale urcite sa uvidi o tyzden 😉

vevoncek
21. jan 2009

tak ti držím päste skybaby aby to vyšlo

a už dlho berieš femigard?

skybaby
21. jan 2009

ja som zacala este len tento cyklus na 2DC 😉

evulik6
21. jan 2009

vevoncek dakujeeem... 😉 kokso ja mam tu mrchu pekne o nicom... aj ty si tak mala prvu? 😝

evulik6
21. jan 2009

baby ja si tiez meriam BT ...zacala som s tym teraz od zaciatku mrchy, doteraz som to nerobila, robim to prvy krat, tak uvidime co mi povie graf 😀

vevoncek
21. jan 2009

skybaby tak to by si mohla byť potom tehu keď si to tak od začiatku začala brať

evi tiež som ju mala o ničom som sa bála podľa toho čo ostatné písali že nebudem stáhať na WC chodiť meniť a v pohode a zvykla som ešte po mrche dlho špiniť a teraz nič v nedeľu koniec a bác ho ak keby uťal nič

no ja som tiež zvedavá na BT ale začnem merať až po druhej mrche

evulik6
21. jan 2009

no parada... uvidime aka bude druha... prvykrat v zivote sa na mrchy tesim... este dve a idemeee 😀

ninuska8
21. jan 2009

no baby jak vam fajne, dajak ste sa rozbehli...ja este len cakam na tu moju prvu...verim ze dojde koncom mesiaca a potom este dve a ideme, viete co dnes som si uveedomila, ze to asi fakt malo byt tak ze nie som tehu. ucim sa jak fretka za tyzden mam statky a uz mi z toho sibe, keby toto vsetko malo prezivat moje babo so mnou ta jaky biflosko by sa z neho narodil...hmm...nech si pekne ne mna dava pozor v nebicku a nech mi pomaha...
a pockajte ma daktoraaaaaaaaaa 🙂

cukruska1920
21. jan 2009

ahojte....... 😉

vevoncek
21. jan 2009

evi akurát som si tak myslela že ešte 2 mesiace a môžme ísť na to lebo už ro nevydržím v robote asi

kodada
21. jan 2009

cukru nova foto 😉

cukruska1920
21. jan 2009

kodi..no tak trosku....sak chapes...musi byt zmena...sme sa zacali snazilkovat.... 😀

evulik6
21. jan 2009

vevoncek....neboj sa, to ubehne ako voda... ved februar je kratky... (aj ja si tak hovorim) 😀 Hlavne sa nestresuj, nech ma mimco pripravene pokojne prostredie 😉 Juuuj,uz sa neviem dockat....

cukruska, drzim palce nech sa ti to vydari cim skor.. 🙂

ninuska, neboj sa... este nas mozno aj predbehnes 😉

cukruska1920
21. jan 2009

evu...dakujem...no dufam ze nebudeme cakat rok ako na prve 😒

evulik6
21. jan 2009

aaale verim ze nie curuska....prave mam taky citak ze nam to vsetkym rychlo vyjde a bude to uz ok.... 🙂

doka
21. jan 2009

ahojte baby...som tu nová...vcera mi zistili missed v 12.tt
zajtra asi idem na zákrok.
je to už moj druhý abort rok po roku a som z toho smutná.
ale nastastie máme jedného skoro štvorročného loptoša,tak to neberiem tak tragicky. 😉
lia ak máte túto stránku vyhradenú.potom porad kam mám písať???

cukruska1920
21. jan 2009

doka...ahoj.... tak v prvom rade tato stranka je pre vsetky a po druhe... mrzi ma co sa ti stalo...tu ta vieme pochopit lebo sme si to prezili....konkretne ja v oktobri... mi uz sme sa zacali snazilkovat o dasie mimi tak dufam ze sa nam podari cim skor ale uspesne....drz sa a neboj bude dobre 😉

evulik6
21. jan 2009

ahoj doka....to ma mrzi ze ti to opat nevyslo 😒 Tak mas doma loptoša? Aj ja dvojrocneho...keby nemam jeho asi by som to horsie znasala, je to moj poklad, aj ked niekedy dost hneva 😠
Preco by si tu nemohla byt? To je co za blbost?

kodada
21. jan 2009

cukrus ja som zmenila farbu vlasov ... nova doba, novy image 😉
doka je mi luto co sa ti stalo, aj ja som po MA v 12 tt, nmastastie len po jednom, tu sa mozes vyrozpravat, radi ta vypocujeme aj pomozeme ak budeme vediet

cukruska1920
21. jan 2009

kodi.... to aj ja som povodne blondyna ale to este v maji

tilly
21. jan 2009

už pijem tú alchemilku, uvažujem nad femigardom, uvidím, možno od marca...

tilly
21. jan 2009

😀 už som si ho objednala 😀

vevoncek
22. jan 2009

tilly si podarená tak tomu hovorím žena činu 😀

doka a čo ti povedal doki aj ti budú robiť nejaké vyšetrenia koľko máš mať pauzu? moc ma to mrzí druhý krát keď sa to stane tak to dosť zakýva s psychikou

ja som si včera aj porevala, lebo som mala veľmi zlá deň v robote a prišla dom domov a muž mi oznámil že v ich robote to ide dolu vodou a ak zostane nezamestnaný tak dieťa si nebudeme môcť dovoliť nahnevalo ma to lebo už tak dlho čakám a keby som nepotratila tak aj tak by s tým už nič nespavil bola by som tehotná či by mal robotu alebo nie nechcem čakať roky utekajú a keby som večne čakala lebo by nebola vhodná doba tak by som dieťa nikdy nemala a mňa to už nebaví v robote.tak si viete predstaviť ako sa cítim teraz

ema7
22. jan 2009

dobré ránko,

vevonček viem, ako sa cítiš. Môj manžel povedal, že by sme mali počkať, aby som sa dala úplne do poriadku a potom sa začať snažiť o bábätko. Ja som mu to vysvetlila, že dokedy budeme čakať, aby sme očistili organizmus :o) Ja už mám 28, a neviem dokedy by sme mali čakať. Ideme stavať tento rok chalúpku, tak keď ostanem na materskej, budeme žiť od výplaty k výplate, ale mne to nevadí, lebo na prvom mieste je dieťa. Len aby bolo, potom sa bude riešiť ďalej, no nie? Veď si nejakú prácu nájde tvoj muž, či nie? On to určite tak nemyslel, len bol tak zle naladený z toho, ako je to v práci, určite.
Vev ako odborníčky na femigard 😀 sa chcem poradiť, či by som si ho mala aj ja objednať. My sme otehotneli hneď na prvý krát ako sme sa začali snažilkovať, ale ktovie ako to bude teraz. Myslíš, že by som to mala užívať? Inak už druhý týždeň pijem alchemilku 🙂

tilly
22. jan 2009

no hej, kým by som sa rozhýbala, radšej som si ho objednala hneď...

vevoncek
22. jan 2009

emi podľa mňa prvý mesiac skúšaj bez keď sa vám prvý krát podarilo bez problémov si ho nekupuj aby si nevyhodila zbytočne peniaze a ak sa vám nepodarí tak potom si ho kúp, lebo pokiaľ máš všetko v poriadku cylus aj ovulku tak je to zbytočné šetri korunky na iné ja by som si ho tiež nekupovala ale prvý krát nám to trvalo 4 mesiace asi som mala niečo s cyklom

ohľadom tej roboty sa dosť bojím ako to bude lebo môj muž nechce len tak hocijakú robotu on chce takú kde veľa zarobí, inak ho tá robota nebaví raz dávno dal výpoveď a nemal nájdenú robotu a ani nejako nehľadal a už ja som mala nervy z toho ale som mu nechcela hovoriť nič aby nebol v strese a potom si našiel tú čo má teraz ale ide to tam dolu vodou(kríza a euro) a možno už za 3 mesiace nebude mať žiadnu robotu ak sa to nerozhýbe a najhoršie je že on má na páske minimálnu mzdu a je to dosť komplikované ale ja to dieťa chcem a dnes sa chcem s mužom o tom porozprávať a nájsť nejaké riešenie, lebo dieťa sa nedá odkladať do nekonečna ale robota sa dá najsť aj keď nie zo začiaktku nejaká úžasná ale časom hádam hej. Najhoršie na tom je že toho ho bavilo a našiel sa v tejto robote som z toho hotová 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre