Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
18. mar 2013

@happyfrog80 lebo su bezstarostni,v tom je to,si myslim..aj na tom pracujem :D vies,clovek skusa uz vselico ☹

parker36
18. mar 2013

@happyfrog80 ale kazdy druhy je degenerovany a retardovany... na to by som sa nespoliehala 😝

parker36
18. mar 2013

@llenulka myslim ze ta bezstarostnost sa vola: "niekto sa postara..." 😉

llenulka
18. mar 2013

@parker36 tak potom nemozem aplikovat toto ich "tajomstvo zdravej plodnosti a tehotnosti",lebo to nebude,ze "niekto sa postara",ale ja a manzel sa postarame a zalezi nam na tom,aby to bol zdravy, charakterny,slusne vychovany clovek🙂

parker36
18. mar 2013

@llenulka ... ja uz som si k mojej kamaratke alchemilke 😉 pridala dnes aj vitamin E, aj drahemu som uz naordinovala 😉, takze to chcem mat vo svojich rukach a nespolieham sa na "tajomstvo zdravej plodnosti a tehotnosti" nasich pocernych spoluobcanov 😀 A este som si objednala aj zazracny Inofolic. 😝

zuzana0612
18. mar 2013

@parker36
@llenulka ja mám femibion 800, vitamín C, vitamím D, materskú kašičku, gynastan, B6,B12, zdravú stravu. mm Selen,ACE, D, zdravú stravu 🙂 . na tých ciganoch a bezstarostnosti niečo je. stres robí určite svoje. oni nemajú stres ani z toho, či ich pri krádeži niekto chytí. ale povedzme si narovinu....koľko z nás má dnes prácu, že by nemal žiaden stres. alebo celkovo má taký bezstarostný život, že nemá stres alebo nejaké starosti (zdravotné, rodinné, nejaké iné)

parker36
18. mar 2013

@zuzana0612 ... tak femibion 800 uz ani naratam, to si "vychutnavam" uz dlhodobo 😉 A este som zabudla aj na kvapky Gynex... Ako pozeram zienky, do coho vsetkeho investujeme, tak to nie je na jeden wellness pobyt, ale aj na letnu dovolenku 😉 . Ale co by sme neurobili pre to tehulkovanie a zdrave babo.

zuzana0612
18. mar 2013

@parker36 presne ako píšeš. je to na takú luxustnejšiu dovolenku. ja radšej ani nerátam, koľko dávame za tie vitamíny. mm ešte berie aj na cholesterol vitamíny. takže v lekárni nechávame celkom peknú sumu. ale radšej to zaplatím, ako by som si mala vyčítať, že nerobím všekto čo môžem

broskynka23
19. mar 2013

dievcata,ten femibion su prenetalne vitaminy?? alebo ako kyselina listova?

llenulka
19. mar 2013

@broskynka23 su tam vitaminy,vratane kys.listovej 🙂

llenulka
19. mar 2013

@ivanya
@zuzana0612
@parker36
dievcata,chytam nejaku depku,netusim ci z pocasia ale som nesmierne unavena a mam pocit,ze rozmyslam o veciach,o ktorych by som nemala,resp. nemyslim pozitivne,az sa bojim,ze si zase nieco zle privolam ☹ nemate kusok energie aj pre mna? dochadza mi ☹

zuzana0612
19. mar 2013

@llenulka neboj, to prejde.aj ja som to mala. občas to premohne. navar si niečo dobré, alebo si sprav nejako radosť. ale určite ťa to prejde. neboj. podľa mňa to máš z toho, že musím čakať kvôli atb. ale ber to pozitívne, doberieš si, budete vyliečení a už sa ma nepopakuje 😉

parker36
19. mar 2013

@llenulka niet sa comu cudovat pri tomto pocasi 😖 Dnes mas pravo si to odsmutit, zas po tom co sme zazili je smutok predsa normalny. Dnes si to odsmut a zajtra hore hlavu s usmevom do noveho dna 😉 Pridem ta skontrolovat 😝 Kludne napis aj IP

llenulka
19. mar 2013

@zuzana0612
@parker36
ste zlatíčka,urobim ako ste mi nakazali 🙂 dnes ma skoro odfuklo, vymrzla som cestou cez mesto domov(som z Liptova) a ta pochmurna siva farba vonku,ako sa roztopil ranny sneh
a ano,hneva ma,ze mam stopku kvoli atb,lebo viem,ze ovulku budem mat cochvila a aj tak nemozeme
..co uz..nebudem sa trapit nad tym,co nezmenim,instrukcie treba dodrzat 🙂
dakujem vam 🙂

zuzana0612
19. mar 2013

@llenulka u nás ráno snežilo. tak som bola taká na nič z toho cestovania a v TN bola člapkanica. teraz už ale u nás svieti slniečko a aj sneh zlieza. prídi k nám, budeš mať lepšiu náladu 😉 . práve som dorobila tarhoňu so zeleninou a tofu, v chladničke máme červené vínko. tak urobíme náladu aj tebe 🙂

ivanya
19. mar 2013

@llenulka Leni, usmej sa 😀 u nas vcera snezilo jak dabel a dnes uz svieti slniecko a ja som cely den prespala. Len aby som si na to oddychovanie nezvykla 😎 Ono niekedy treba mat aj zlu naladu, podla mna sa tym len vyrovnavaju "vahy", Precitaj si nejaky dobry casopis, supni nejaku cokoladku, manzelikovi napis necakanu smsku... bude dobre neboj, my to vsetky vybojujeme, ved sme poriadne baby 🙂

llenulka
19. mar 2013

@ivanya 😀 asi si dam tu cokoladu,obalim nervy 🙂 stacil by mi jediny slnecny mrňavý lúčik :D ale nech sa rychlo vyburi sneh a ide kade lahsie ..aj si idem asik zdriemnut,padaju mi oci,len som este vysavala

parker36
20. mar 2013

@llenulka, @zuzana0612 , @ivanya dnes mame u nas krasne slniecko, tak dufam, ze aj u Vas je nalada lepsia 😉

ivanya
20. mar 2013

@parker36 @llenulka, @zuzana0612 u nas je dnes kraaasne, 11 stupnov, na slniecku aj viac. dnes som bola u vseobecnej, dala mi PN az do 10.4. s perfektnymi vychadzkami, takze mi je sveta zit 🙂 aspon mam cas umyt okna 😀

llenulka
20. mar 2013

@ivanya
@parker36
@zuzana0612
ja som vcera tak intenzivne myslela na to slnko,ze inac to dnes ani nemohlo vypáliť :DD prvy jarny den ako sa slusi a patri 🙂 pomaly sa vidim v plavkach pri bazene,ha ha..no zatial horuco iba spoza okna :D ale jar je vo vzduchu,oujee

parker36
20. mar 2013

@ivanya super, aspon oddychnes 😉 A tie okna strasia aj mna 😝

llenulka
20. mar 2013

@parker36 kazdu z nas:D

zuzana0612
20. mar 2013

@ivanya
@llenulka
@parker36 aj u nás je dnes krásne. ale zajtra sa to má pokaziť. ja neviem, kedy umyjem tie okná. stále na ne prší, sneží alebo včera večer najnovšie padal ladovec u nás.

@ivanya no ty sa máš, toľko oddychu. inak pozerám že tuším iba ja som po kyrete išla rovno do roboty.... 😒 . to ma môj doktor presviedčal, že sa pn nedáva.... 😠

ivanya
20. mar 2013

@zuzana0612 To fakt? To je blbec teda, ved co pomoze zene viac po takomto zakroku, nez domaca pohoda 🙂 A to gyn ci vseob? Lebo mne dala odporucenie gyn a vseobecna PN.

parker36
20. mar 2013

@zuzana0612 ... to tiez pozeram, ze si sla hned do prace 😒 Ved vyslovene sa odporuca telesne setrenie a hoc nemusis mat namahavu pracu, ale stale je clovek v praci 😖
No co uz 😝

ivanya
20. mar 2013

Ja som to mala dokonca aj na prepustacej sprave z nemocnice - ze mi odporucaju kludovy rezim... niektori dok su fakt neuveritelni... 😠

zuzana0612
20. mar 2013

@ivanya
@parker36 ja pracujem na ekonomickom oddelení. celý deň sedím. a doktor mi hneď povedal pri tom, ako mi oznámil MA, že PN sa nedáva..... jediné "šťastie" som mala, že mi kyret robili v piatok, tak som bola doma aspoň sobotu, nedeľu. ale poviem vám, že tam bola so mnou ešte jedna naša zamestnankyňa z výroby a ona bola tiež v pondelok už v robote. ale teda vám poviem, že som tie prvé tri dni mala čo robiť, aby som tam vydržala tých osem hodín....

llenulka
20. mar 2013

@zuzana0612 nuz,moja PN bola tri dni,ale kedze vykon zakroku bol v stredu,PN stvrtok,piatok a pondelok,celkovo 5 dni..ja som zatelefonovala doktorovi,ze chcem PN , povedal,ze kludne mozem si po nu prist az v piatok,ze da mi aj spätne..tiez v robote len sedim,ale efektivny pracovnik teda zo mna veru nebol este zopar dni 🙂
zuzi,mne to pride,ze tvoj doktor ta hned vyhnal do prace,lebo videl,ze sa chystas rychlo zaradit do zivota, zregenerovat a hned sa znova snazit,tak aby si nestracala cas PNkou :DDD

llenulka
20. mar 2013

@ivanya neviem,co by mu urobilo,vypisat PN zene,v takomto pripade..vsak ho to nic nestoji,este si praveze myslim,ze aj za vyplnenie papierov na PN si bude od poistovne ziadat dake peniaze

llenulka
20. mar 2013

@parker36
@zuzana0612
@ivanya
este otazka do plena: to dalsie tehotenstvo budeme automaticky na rizikovom? neviete?
a je to otazka na vsetky tri,takze sa neopovazte daktora znova neotehotniet,lebo sa nahnevam :DDD

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre