Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
26. jan 2009

cukruska ja som bola ale objednala som sa sama predtym ako sa zacneme vyrazne snazit 😉

cukruska1920
26. jan 2009

aspin...ja som jej teraz volala ze sa chcem objednat ...som ju oklamala ze sa este len chceme zacat snazit a povedala mi ze nech pockame este jeden cyklus a potom mam prist... ☹ ale ja to uz nechcem znova zastavit ked sme uz zacali...neviem co mam robit

evulik6
26. jan 2009

vevon, tak to si mala fajny dnik...aj ja by som si uz mala taky urobit 🙂 ale pri mojom zihadle doma sa to velmi neda... jaaaj, dnes ma taaak hneval ze az... ale predychala som to nejako 😉 Inak mas riadne nabity program... ale to je dobre, aspon ti to rychlejsie ubehne...

sue, nevzdavaj sa..urcite sa vam to podari...chce to iba vypnut a nemysliet na to stale...a inak je dokazane ze je lepsie nesexovat kazdy den, vraj su aj spermie vtedy lepsie 😀 ...ja som na prve cakala skoro rok, tiez som na to stale myslela bo som velmi chcela babatko takze ta viem pochopit, je to tazke na to nemysliet, ale zvladnes to...ked som na to prestala mysliet, hned sa nam zadarilo .... takze klidek, a uvidis, mimco pride ani nebudes vediet kedy.. 😉

kokada, drzim palceky aby to bolo mimco... 🙂

cuskruska, ja ked som bola s vysledkami po zakroku tak ma nepozerala, iba mi povedala ze mam prist po prvom menzese... ten mam teraz za sebou, prisiel celkom rychlo po troch tyzdnoch, tak v stredu idem na kontrolu...potom napisem co a ako.......drzim palce v snazeni 😉

vevoncek
26. jan 2009

cukruška tak počkaj na mrchu či si alebo nie si tehu a potom choď na kontrolu

cukruska1920
26. jan 2009

vevon.... este som nemala ovu tak tehotna niesom... ale neviem ci cakat alebo nie

skybaby
26. jan 2009

cukrus podla mna netreba stresovat a vklude pekne snazilkujte a na kontrole ti dr. iba potvrdi, ze je vsetko ok 😉

cukruska1920
26. jan 2009

sky...lenze teraz rozmyslam ze ked nahodou otehotniem a znova potratim tak mi bude piskovat ze som mala este pockat a tak... 😝

skybaby
26. jan 2009

cukrus nam kazal doki rok neotehotniet, to by znamenalo cakt do oktobra a my uz snazilkujeme ... kazdylekar ti povie nieco ine a ak to ma vyjst tak to vyjde ... ja ta samozrejme nenahovaram ... ale ja som si povedala, ze zacneme snazilkovat, aj tak ktovie kedy sa podari, mozno az fakt v oktobri
ale ked mas z toho zly pocit a bojis sa ze by sa to znovu mohlo stat, tak este mesiac pockaj ... 😉

cukruska1920
26. jan 2009

to budem mat taky pocit aj po mesiaci 😀 ale vlastne snazilkujeme uz od 24.12 a dostala som mrchu tak budeme pokracovat a necham to v rukach bosich a v spermiach manzelovych 😀

skybaby
26. jan 2009

a tvojich vajickach neposlusnych 😀 presne taku filozofiu mame teraz aj my 😀

evulik6
26. jan 2009

baby presne takto uvazujeme aj my s muzicko... 😀 len este musime pockat aspon tie dva mesiace..nam to s vevon vychadza tak narovnako 😀

cukruska1920
26. jan 2009

sky...len vies co nechapem... ? uz asi od druheho dna po skonceni mrchy ma boli spodok brucha a vajecniky a mam vysoke teploty... uz stvrty den 36.8 a to som len 10DC...tak sa bojim aby som nemala nejaku cystu alebo nieco....uz vymyslam vseliake scenare

skybaby
26. jan 2009

prosim ta ja uz som si pred tyzdnom vymyslela mimomaternicove tehu 😀 bola som uz po ovulacii a stale ma pichal vajecnik a grgala som stale (to som mala pri prvom tehu) a zle sa mi spalo, tak som sa diagnostikovala 😀 ale zacina to u mna vyzerat na mrchu takze gynekolog zo mna asi nebude 😀
to s tymi teplotami je divne ale cysty napr. pri menstruacii vacsinou odchadzaju, neboj urcite bude vsetko v poho 😉

cukruska1920
26. jan 2009

sky...alebo myslis ze to moze byt z toho ze beriem femigard?

mirip
26. jan 2009

ahojte hypochondričky môžem sa pridať? 😀 😀 😀 aj ja si už kadečo namýšlam 😎

ninuska8
26. jan 2009

ahojte dievky, no vyzera to tak ze som dostala prvu mrsku od kyretu 🙂 sice je len 27 den a obycajne som mala dlhsi cyklus ale som rada, ze na nu nemusim cakat dlho ako poniektore z vas......zatial sa sice rozbieha pomaly, vcera som mala len slabulinke spinenie, dnes sa ukazalo aj trocha krvi, tak neviem cim to je...a nemam ani take bolesti ako som malavala
uvazujem, ale to mi asi sibe, ci nemozem byt zase tehu, manzel sice tvrdi ze daval pozor ale clovek nikdy nevie...stalo sa to iba raz, nieco pred ovulkou...prsia ma bolia tak trochen...no a vtedy som tiez mala na cas menzesu len take spinenie s trochou krvi a potom uz nic, tak som zwweeedawa ako sa to bude vyvijat
zatial sa majte a veeeeela chuti do snazenia vam prajem, a inak rozhodla som sa, ze ked nahodou otehotniem neukazem sa doktorovi prve tri mesiace ani nahodou....

kodada
26. jan 2009

dakujem vam ze ste na mna mysleli, velku sancu ale tomu nedavam ... ale kto vie, aj zazraky sa deju
cukrus, ja som sa objednala preventivne, ci je vsetko OK, aj mi videl zlte teliesko

aspinka
26. jan 2009

cukrus jasne ze pokracuj v snazeni a po mrche chod k doktorke ja by som si to tak vyratala ze tesne pred ovulkou aby ti kukla vajka a hned zahlasila nejaky folikul na prasknutie ja som to teraz tak spravila vo stvrtok som bola u dokiho a v sobotu mala byt ovulka zial bola uz v utorok doki nic na prasknutie uz nevidel a aj podla BT bol den D v utorok.
Ja si tiez vselicko namyslam a to len z toho ze vas citam 😀 😀 😀
kodata kedy prist resp. neprist mrcha? 😅

cukruska1920
26. jan 2009

aspin....nato som myslela.... 😀 rovno by mi oznamila kedy treba snazit

kodada
26. jan 2009

aspinka ma prist/neprist o tyzden v pondelok
a k tej kyseline, doktor mi ju predpisal na dva mesiace, napasoval to akoze na nejaku chorobu a poistovna hradi 2/3 z ceny oni 4,78/ja 2,52 € este mi doporucil brat vitamin E

mirip
26. jan 2009

tak to budeme krámovať kodi spolu ja od utorka ak si milostivá nerozmyslí že príde neskôr a bude meškať

vevoncek
26. jan 2009

cukruš tak keby si bola tehu čo by bolo dobre tak doktorke povedz že sa vám pošmyklo a hotovo veď to sa môže stať každému no čo sa zabiješ keď sa muž pozabudol

aspinka
26. jan 2009

no my uz sme cukruska vychcale na tych doktorov 😀 mne ma prist mrcha 6.2.

vevoncek
26. jan 2009

evi podľa toho čo si písala máš asi chlapca ako sa volá a koľko má rokov?Podľa toho čo si písala asi 2 aj pol?

kodada
26. jan 2009

miri to este nie je iste 😉 ale az tak ma to nebude trapit, v podstate je to prvy mesiac co sme sa naozaj snazilkovali 😉 no a vychcana musis byt, ked sa nebudes pytat, nic ti nepovedia

cukruska1920
26. jan 2009

aspin...alebo idealnejsie by bolo keby idem po ovu nejak 10 den ...to by mi rovno oznamila ze som tehotna 😀

sue250
26. jan 2009

dik baby za podporu a co je to ten femigrad?
viete planujeme dovolenky na februar tak tomu necham volny priebeh uz mate pravdu cim viac myslim tym je to horsie. 😉

evulik6
26. jan 2009

vevon, maly sa vola Davidko a narodil sa 2.12. 2006... ja mam narodky 6teho (vtedy zrovna 25) tak to bol taky darcek narodeninovy ... 🙂

cukruska1920
26. jan 2009

sue...daj si stranku www.magister.sk a zadaj si femigard do vyhladavaca...ti to o nom vyhlada

aspinka
26. jan 2009

cukrus radsej nech ti kukne ovulku oznamit tehotenstvo si vies aj sama ked ti nedojde mrcha alebo najdes // 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre