Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

llenulka
25. mar 2013

@jaja018 gratulujem ku krasnemu testiku..v bazalke sa nevyznam,teda ja by som ju neriesila 🙂 ved tam je hodne faktorov,co ju mozu skreslovat,ci? som zvedava,co napisu ostatne babeny

jaja018
25. mar 2013

@llenulka bazalka by mala pri tehu stúpnuť na okolo 37,0 a poklesnúť. Ked neni tehu tak pred mrchouou klesá. A ja mám testik pozitívny a predsa som klesla. No co už som divna 🙂 Som zvedavá čo z toho bude.

jaja018
25. mar 2013

@llenulka a od včera ma boli podbrusko ale neni to nejaká silná bolesť skôr taká tupa

zuzana0612
25. mar 2013

@llenulka ahaaaa, som to nepochopila dobre..... 😀 . a jasné, mne by stačilo aj jdno na začiatok. ale keby boli dve, nevadilo by 😀

jaja018
25. mar 2013

@llenulka teraz spravny test. Zdá sa mi slabší ako včerajší

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 ja som k tej ciernej ani neviem ako prisla... nikdy som nejako neinklinovala k nej. Mali sme vybratu inu farbu nabytku, ale ked som ju zbadala nazivo, tak sa mi vobec nepacila 😒 Ina moznost bola bud svetla breza - co som nechcela, alebo tmavy. Vyzera super a aj sa mi paci, len z praktickeho hladiska je to "horor" 😀

parker36
25. mar 2013

@jaja018 Ja by som tiez MA s bazalkou vobec neriesila. Myslim, ze ani nesuvisi, nakolko pri MA sa telo sprava nadalej ako "tehotne". Drzim palce a hlavne pokoj - to je pre mimi najdolezitejsie.

llenulka
25. mar 2013

@jaja018
@parker36 co ty na toto..fotku testikov
akooo..je trosilinku slabsi..je to ten isty test,myslim citlivost?

parker36
25. mar 2013

@llenulka @jaja018 test je pozitivny jednoznacne. Na test moze mat vpyv rad faktorov. Zbytocne je robit test kazdy den - staci, ze si viac pila...Tak isto aj na BT. Hore hlavu - mas pozitivny test // - a to je uzasna sprava.

jaja018
25. mar 2013

@llenulka ta istá citlivosť ta istá značka. Horný včerajší, dolný dnešný po vyschnuti

llenulka
25. mar 2013

@parker36 vidis,to je pravda s tym pitim
cize
@jaja018 uz netestovat,dovolujeme ti najskor o tyzden 🙂

parker36
25. mar 2013

@jaja018 netestuj kazdy den...potom mas z toho iba stres 😒 Uver tomu - su tam dve ciarky 😉

jaja018
25. mar 2013

@parker36
@llenulka ďakujem baby za pozitívne myslenie 🙂 Najbližšie testujem v piatok, dúfam ze vydržím 🙂

llenulka
25. mar 2013

@jaja018 pozri,testovanim nic nezmenis..ked testnes o tyzden,akurat si usetris hodne stresu,ktory by iba drobcovi zbytocne skodil..treba mu nechat energiu na "delenie sa",ked sa z nervozity vycerpas ty,odkial by mal energiu on? 🙂prajem pekny tyzden,zavri modreho kona..potom sa ozvi 🙂

jaja018
25. mar 2013

@llenulka ďakujem za veeela optimizmu 🙂 hneď som kludnejsia 🙂 potom sa ozvem ze čo a ako 🙂

llenulka
25. mar 2013

@jaja018 trapit sa neopodstatnene,iba na zaklade dohadov,to nie,mojik..nerob si vrasky ,zatial urcite nemas preco🙂

ivanya
25. mar 2013

boze baby u nas sneziiii 😕 pripajam sa k debate o nabytku, my mame kombinaciu - niektore kusy dubove, kvoli podlahe, a niektore wenge. a poviem vam teda, na tom wenge je vidiet kazdy chlp 🙂 esteze mame macicku 😀

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 ja som pôvodne chcela tiež tmavé dvierka do kuchyne, baklažánovo fialovú, ale nemohli sme zohnať to, čo sme chceli. tak sme dali bledé. sú krásne. ale každá kvapka je natom vidieť. ale zase si treba povedať, že keď bývaš, tak bývaš, nemôže byť všetko stále na presne určenom mieste a vyglančené

jaja018
25. mar 2013

@llenulka ďakujem 🙂 kým nebudem mať dobrý dôvod dovtedy budem v klude 🙂

zuzana0612
25. mar 2013

@ivanya aj u nás sneží. super, nie.... 😀 . ja chcem už teplooooo. my máme korups kuchyne orech, taký tmavý, skoro ako wenge. trochu je to bledšie a s takým čokoládovým nádychom. pracovnú dosku máme ale už tmavú a to tiež natom vidíš všetko. stačí si kýchnuť pri tom. najlepší na prach je asi nábytok v obyvke, to je masiv a nie je nič vidieť. 🙂

zuzana0612
25. mar 2013

@jaja018 nestresuj sa, stresom ničomu nepomôžeš. môžeš iba počkať a pozitívne myslieť.

parker36
25. mar 2013

@ivanya ja som tiez pred chvilou dosla domov, sice u nas nesnezi, ale teda dakujem pekne za taku zimu 😒 Ale teda aspon sa mame na co tesit. Bozinku, ja zboznujem jar 🙂

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 vy uz sa snazite?

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 my mame zas pracovnu dosku taku, ze na nej nic nevidno 😀 Niekedy si pripadam ako slepec - orientacia hmatom 😀

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612
@parker36
@ivanya
mali by sme ist vyhodit Morenu,ci ako sa to luci s tou zimou 🙂 v sobotu som veru pozorne pozerala pocasie a nepacilo sa mi,co som videla..ale chceme sa ist na velkonocny pondelok lyzovat,cize mozno trochu snehu pomoze udrzat zjazdovky v dobrych podmienkach dovtedy..ratame s tym,ze vacsina ludi bude doma a my si vychutname svah bez tlacenice..celu zimu som ani raz nebola na lyziach,tak sa tesim 🙂

parker36
25. mar 2013

@llenulka ja uz som ju aspon 10x vyhodila a nejako vzdy sa ta hnusoba vrati 😝 A to lyzovanie ti aj zavidim... mna nejako ani nenapadlo, ze by sme mohli ist este na lyze. A kde idete?

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 no my už skúšame. nie že by sme nejako nato tlačili. ale ochranu nepoužívame žiadnu. necítim sa zle. ani nijaké problémy nemám. tak sme sa tak dohodli. a keď mi aj lekárka povedala, že mám všetko v poriadku, žiadne ranky.

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 my sme boli v obchode vyberať materiál na kuchyňu (robil ju mm sám) a zbadali sme tú dosku. tak sa nám zapčila, že sme už potom prispôsobovali všetko ostatné doske 😀

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 tak si to uzivajte a troska aj zavidime - ale v dobrom 😉 Zas ako kamoska by si mohla pockat aj na nas ostatne 😝 😀

llenulka
25. mar 2013

@parker36 nuz a ktore z dám tu pritomnych pockaju na mna ako kamosky :DD ? ako ratam, bez ocharny mozme od 29.4. a to este ratam,ze ak v ten den pojdem na stery,tak az po o tyzden vysledky..bonus je,ze novy cyklus mi zacne okolo 7.5 alebo 8.5 ,cize s ovu to vidim na druhu polovicu maja :D teraz budte hrdinky,kto pocka? :DDDD

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre