Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
25. mar 2013

@llenulka ... no moja, ja myslim, ze ta urcite nepredbehnem 😀 😝

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36
@llenulka veď možno aj počkám. kto vie, ako to dopadne. a ak sa nepodarí tento mesiac, tak neviem, čo bude. mm ide o dva týždne na sono žlčníka, a ak mu povedia, že ho budú rezať, tak asi ťažko potom z neho niečo dostanem 😀 . a hneď bude z toho aj máj 😀 . on má v máji 30, tak by bol pekný darček, čo poviete

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 a ty ako to vidíš? kedy by ste chceli začať?

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 jojoj - u nas este v nedohladne 😒 ja som bola na zakrok 5.3.. na kontrole som bola v piatok a nejako som mala pocit, akoby mala so mnou lekarka zakazane rozpravat, ale teda aspon som z nej dostalaze sa mozeme snazit - tak o tri mesiace. Tak neviem, ci od zakroku myslela... Mne zatial este ani cyklus nenabehol, takze ako pocitam, tak pocitam... 😀 😝
Ale teda popravde nie som uplne presvedcena o tom, ze budem cakat 3 mesiace 😒

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612 ni operaciu by nevnimal od radosti 🙂 hadam potvrdis,ze po kyrete je maternica ako "pohnojena" 🙂 preto ma stve cakanie,lebo mozno by sme zamiesili na prvy šup :D

llenulka
25. mar 2013

@parker36 dakujeeeeem 🙂 v tej druhej polovici maja by si bola dva a pol mesiaca po.. to by si mohla sa ku mne pripojit 🙂

parker36
25. mar 2013

@llenulka ... a ze kto na koho pocka... 😀

llenulka
25. mar 2013

@parker36 ja by najradsej porusila ten doporuceny mesiac s ochranou,lebo ovu budem mat cca v treti tyzden tohto mesiaca..ale akosi sa bojim porusit,co pan doktor nakazal 🙂 lebo by ma sprdol a mozno by mi nechal Ureu na krku,ktora by nam mozno ostala kvoli nedodrzaniu pokynov :DD

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 oni myslia tie tri mesiace od zákroku. mne povedal pôvodný doktor 6 mesiacov (od zákroku, tak mi to povedal), ale nová lekárka povedala, že to záleží na žene, ako sa cíti fyzicky aj psychicky. tri mesice nie je tak veľa ako šest. ale tiež dosť, keď si to človek tak preráta, tak sa mu to zdá veky. a ano, ako píše @llenulka vraj je po kyrete maternica ako pohnojená. len keby človek vedel dopredu, čo a ako spraviť, aby bolo dobre.

parker36
25. mar 2013

@llenulka zas ked je na to opodstatneny dovod ako v tvoj pripade ta ureaplazma, tak zas to je ine a treba to doliecit. Ja len mam pocit, ze na mna pozrela lekarka, premerala si ma a akoby podla nalady povedala tri mesiace. Taktiez lekari nie su uplne jednotni kolko cakat po kyrete s otehotnenim, ked je vsetko ok... takze to je take tapanie...

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 ... ved to, keby clovek vedel dopredu 😉

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 ale raz mi niekto (už fakt neviem kto) povedal, že keby človek dopredu vedel, čo ho v živote čaká, tak sa vykašle na všetko hneď na začiatku. tak si vyber. keby som ale aspoň vedela, či sa nám vôbec otehotnieť podarí tento rok

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 a toto o tom, že každý lekár ti povie iné, tak to je fakt "najlepšie". tak potom je najlepšie sa zariadiť asi podľa seba. ale @llenulka u teba je to inak, ty máš ureu, tak "musíš" počkať aspoň kým doberieš antibiotiká.

parker36
25. mar 2013

@zuzana0612 jasne, ze sa podari 😉 , musi 😀 Sice, najprv to vyzeralo, ze toho roku sa nam podari aj porodit 🙄 , ale teraz sme silne a nedame sa... 😉

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612 doberieme ich tuto nedelu,lenze ten jeden mesiac este musime len s ochranou..to neviem kvoli comu je..asi aby sme si to neprenasali..vraj keby sa robila kontrola hned po dobrati,tak moze vyjst falosna negativita..

zuzana0612
25. mar 2013

@parker36 jojo, nedáme sa. treba bojovať 😉

zuzana0612
25. mar 2013

@llenulka no vidíš, ešte si len začala s tými antibiotikami a už ich budeš mať dobraté. ako to letí a ani sa to tak nezdalo 😉

ivanya
25. mar 2013

no ja to vidim tak na koniec juna s tym snazilkovanim, takze ja na vas vsetky pockam a dufam, ze uz vsetky tri budete mat v tom case //.

ivanya
25. mar 2013

@zuzana0612 @parker36 @llenulka baby skusala niektora z vas cviky mojzisovej? akurat som na ne nadabila, je to taka jednoduchsia joga. nezaradime ich do nasho programu uspesneho otehotnenia? 😀

llenulka
25. mar 2013

@ivanya mrknem,co to zac 😉

zuzana0612
25. mar 2013

@ivanya mojžišova je vraj dobrá, ale musíš rátať s tým, že to je dlhodobejšia záležitosť. ale ono je to celkovo prospešné cvičenie. nielen na tehu.
@llenulka
@ivanya
@parker36 dúfam baby, že budeme v lete tehu všetky

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612
@ivanya
@parker36 ja mam problem so stuhnutou krcnou chrbticou,mala by som ti cvicit,ako tak citam..vekom to bude len horsie,trochu by som to snad spomalila..hm,tu sa clovek dozvie zaujimavosti..🙂 urobim si plan,relax pri cviceni bude vyborna vec

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612 zuzik,dodavam,aby sme buduci rok vsetky stastne porodili zdrave deticky 😉

ivanya
25. mar 2013

ako tak citam, tak vsetky cviky poznam z jogy...ja som minuly rok zacala cvicit jogu, asi v septembri, a cvicila som ju az kym som nezistila, ze som tehu 2x tyzdenne, na chrbticu to bola lahoda 🙂 no hodina do vecere, idem na to 🙂

llenulka
25. mar 2013

@ivanya ja si idem najskor znicit chrbticu pri vysavani a potom sa pridam k tebe a mojzisovej 🙂 caute -caute

zuzana0612
25. mar 2013

@llenulka
@ivanya my sme sa vrátili z obchodu, boli sme reklamovať sprcháč, čo sa nám praskla vanička. našťastie mám vaňu ešte. dali sme si údenú makrelu. idem do sprchy a budem čučať do telky 😀

llenulka
25. mar 2013

@zuzana0612 jou,aj ja utekam do sprchy,celkom som si dala do tela,lebo som cvicila s hudbou..len mam tlaky v hlave teraz :D asi pri atb nemoze byt extra namaha fyzicka..mno a..😀

zuzana0612
26. mar 2013

@llenulka myslím, že pri antibiotikách by človek nemal mať nejakú extra veľkú fyzickú námahu. ale možno záleží aj natom, načo tie antibiotiká sú. tak klud, netreba nič preháňať 😀

jaja018
26. mar 2013

@llenulka teplota dne vystúpila takže je to ok a už nemeram a netestujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre