Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

parker36
22. apr 2013

@zuzana0612 nieeee 😝 Mna este cakaju okna 😀 😀 😀

zuzana0612
22. apr 2013

@parker36 ja som okná pred veľkou nocou umyla, ale ako potom pršalo, tak sú hnusné presne ako pred umytím.

parker36
22. apr 2013

@zuzana0612 ... ja som vedela, ze sa neoplati. Ale mas moj obdiv 😉 Ja neviem, cim to je, ale teraz sa nejako neviem pustit do tych okien. Stale nieco ine riesime a pritom to je robota, co mam rada... Az sa za seba normalne hanbim 😲

zuzana0612
22. apr 2013

@parker36 ja zvažujem, že umyjem terasové. lebo tade svieti poobede slnko a najviac tam je tú špinu vidieť. ja sa s tým umývaním ale nijako zvlášť netrápim, zoberiem handru vodu a stierku. zotriem, stiahnem stierkou a hotovo. takže u mňa umývanie netrvá celý deň 😀

llenulka
22. apr 2013

@parker36 vidis cez okno vonku ? ano? tak zatial netreba umyvat :DDDDDDDDDDDDDD ale nie,ked je pekne,tak ja tiez rada umyvam..len sa riadne tisli dnu muchy,no hruuuza 🙂

llenulka
22. apr 2013

@zuzana0612 ked svieti slnko,co sa tyka prachu a okien som uplne zufala..ved to utries a aj tak vsade po 5 minutach luce osvietia prach a zvyraznia milimetrovu smuhu na oknach 🙂 ale inak,nemam vyhrady voci tymto krasnym dnom 🙂

zuzana0612
22. apr 2013

@llenulka tak to nemám výhrady žiadne ani ja. len nech je takto pekne. nevadí mi nič natom.

parker36
22. apr 2013

@llenulka, @zuzana0612 ... viete co? Idem si dat kavicku a nastastie mame rolety 😀 😀 😀

llenulka
22. apr 2013

@zuzana0612
@parker36
nasrata som..kontrola u doktora dopadla tak,ze manzel este dalsie dva tyzdne PN..akoby nestacilo,ze uz je viac ako dva a pol tyzdna doma..ze v tekutine z kolena sa bakteria nenasla,ze to musel byt zapal v tele,ktory napadol oslabenu cast-padnute a narazene koleno..co sa to len lepi stale na nas???

parker36
22. apr 2013

@llenulka ... no nic moc, ale treba si povedat, ze vsetko zle je na nieco dobre. Mozno stastie, ze padol na to koleno a zistilo sa to. Aspon nejake pozitivum - bude oddycnuty, ziadny stres a v maji budu mali supermanici... 😉

llenulka
22. apr 2013

@parker36 po tolkych antibiotikach nebude asi nic,mojka ☹ myslim manzelovych "bojovnikov" ☹ nervozna som ako pes,to bude zase vikend,ani sa pohnut na krok

parker36
22. apr 2013

@llenulka Neboj, vsetko bude, ale v spravny cas 😉

zuzana0612
22. apr 2013

@llenulka moja, je mi to ľúto, ale nestresuj. k ničomu to nie je. a presne ako píše @parker36 ber to tak, že sa preliči zápal, čo mal v tele. aspoň sa tak nato prišlo. mohlo sa mu to neskôr niekde vyraziť. takto to budete mať za sebou. a už bude len dobre 😉

zuzana0612
22. apr 2013

@parker36 správny pozitívny prístup. rolety to zachránia 😀

parker36
23. apr 2013

@llenulka, @zuzana0612... zienky co Vam poviem. Okna umyte a u nas ceknava, hrmi a ozaj dobra burka sa chysta... 😅

arlene24
23. apr 2013

je tu niekto kto zažil missed abortion??? strašne sa potrebujem "vyrozprávať"... ☹ ☹ ☹ sú to už 2 týždne, čakajú ma skúšky v škole...a ja sa neviem absolutne na nič sústrediť ☹

zuzana0612
24. apr 2013

@arlene24 ak by si sa nejako "prinútila" učiť, tak by ti určite rýchlejšie ubehol čas. najhorší je asi ten prvý mesiac..... treba sa niečim zamestnávať, lebo inak myslíš iba nato

zuzana0612
24. apr 2013

@parker36 no pekne 😀 . a pršalo teda, či nie. ja som včera videla ako kvitne susedoma breza, celé parapety máme žlté, takže na oknách je toho určite tiež požehnane. tak kým neprestane kvitnúť, ani sa mi to neoplatí umývať. len horšie je, že sme obaja alergici, tak je aj okno problém otvoriť

parker36
24. apr 2013

@zuzana0612 ... jasnacka, ze uzasny lejak bol. Teraz pozeram, ze na oknach uz aj uzasne otlacky prstekov a nosov - ved trebalo sledovat burku 😀

zuzana0612
24. apr 2013

@parker36 u nás nepršalo, aj keď sa mračilo. ale nič z toho. takže máš už označkované okná z oboch stán 😀 . z jednej opršané a z druhej ocapkané

dakoda
24. apr 2013

od dnes uz opat v praci, nechce sa mi, nejako som zlenivela 😉

parker36
24. apr 2013

@zuzana0612 neviem, ci si to opat dnes nezopakujem... ved nech nevyjdem z cviku 😉 😀

parker36
24. apr 2013

@dakoda Prajem prijemny "start" a pekny den. Aspon ten cas ide rychlejsie 😉

zuzana0612
24. apr 2013

@parker36 tak keď ti ide o to, aby si nevyšla z cviku, tak môžeš aj k nám prísť 🙂

parker36
24. apr 2013

@zuzana0612 ...uz som zabehnuta, takze jasnacka, pridem. Len este dovarim obed, takze cca okolo 12:15 ma cakaj 😀 😀 😀

zuzana0612
24. apr 2013

@parker36 ty si proste super žena 🙂 som na druhom konci republiky ako ty 😀

parker36
24. apr 2013

@zuzana0612 ... ja v tom problem nevidim... 😉 😀 😀 😀 😀

arlene24
24. apr 2013

ďakujem Zuzana 🙂 určite máš pravdu...a keďže dnes mám jeden z tych lepších dní (ešte som nerevala dneska 😅) tak sa idem vrhnúť na knihy a zachrániť čo sa ešte dá, keďže som tomu učeniu moc nedala v poslednej dobe 😝 ... ako vidím tak vy si "krátite čas" umývaním okien...tie sú u mňa na programe hneď po skúškach 😀

llenulka
24. apr 2013

@arlene24 ahoj,kludne mi napis do posty a tehotna nie som,i ked som si to nastavila :D a tiez som po MA

llenulka
24. apr 2013

@zuzana0612
@parker36
vsimli ste si ,ze Ivca sa nam neozyva? pisala som jej na facebook,tam sa snad ozve..a mne sa tu tiez moc nechce pisat.pokial je vsetko este v starych kolajach :D a drahy ma vychaaadzky na PN ,jupiii,nebudeme iba zavreti cely vikend

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre