Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

anawi
29. jan 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat? dnes som bola na kontrolnom uzv a je to MA 😢 v pondelok idem na cistenie, citim sa hrozne

aspinka
29. jan 2009

Ahojte 🙂
No ci som adeptka na tehu neviem ale teploty mam stale hore. Mrcha ma prist buduci tyzden. Cukruska aj ja som nemala pracu po potrate a teraz som kancelarska krysa a velmi ma to bavi 😎
Andrea ja som sexovala tyzden po kyrete a pockaj minimalne 2 mrchy najlepsie 3 nad 6 mesiacmi by som ani neuvazovala 😅

aspinka
29. jan 2009

anawi to mi je luto 😢 vsetko chce cas a bude dobre uvidis. V ktorom si bola tyzdni?

evulik6
29. jan 2009

ninuska... ja som vystudovala na UMB v BB aplikovanu etiku... ten femibion stoji okolo 400 sk... a neboj to zmaknes, ani sa nenazdas, a budes mat po skuskach... 😉

vevon, on pekne bezkal sam, potom sme ho naucili aby sa ma drzal za ruku ked sme chodili do mesta a cez cestu sme utekali spolu 😀 a teraz neviem co mu je...akonahle ideme von tak chce len na ruky... doma v pohode... a asi sa z neho stava tv maniak, stale by len rozpravky pozeral, aj spi pri tv pobede, aj vecer chce zaspavat v obyvacke...dnes som ho zrusila, som sa ho snazila zabavat kadecim, pobede ani nespal, dufam ze vecer rychlo zalomi, nech mame s muzickom aj chvilku pre seba... 🙂 Vcera vyvadzal ako divy vecer...hruza... nie a nie spat... a to spal o 12tej na obed nejaku hodinku a pol a vydrzal az do 22.hod...ma islo sibnut z neho.... 😒 No a co sa tyka plienok.... nooo zacali sme s tym uz davnejsie, ale nechcel, tak som ho nechala a pred vianocami som sa ho len tak spytala ze ci ideme na zachodik cikat a on ze ano... 😲 tak sme zacali... kazdy den rano...potom som ho nechala tri dni tak doobeda bez plienky...potom sme boli chori, tak sme mali dva tyzdne pauzu a teraz je to take vselijake.... stale sa ho pytam a tak chodime... sem tam sa pocika, ale hadam sa to uz coskoro naucime 😉

anawi, to mi je luto ze si dopadla ako my... ☹ Viem ako sa teraz citis...ja som si donedavna este poplakala obcas vecer...ked som mala slabe chvilky... ale neboj, vsetko prejde, len to chce cas....

anawi
29. jan 2009

bola som 11+4 a podla uzv 9+4, ja viem chce to cas, dik baby

mirip
29. jan 2009

anawi ja som bola v 11TT a sa podarilo po troch rokoch a na moje narodky mi doky oznámil že je to missed.......ozaj to treba len predýchať, po rane a páde v živote sa musíme postaviť, oprášiť kolená a ísť dalej..

anawi
29. jan 2009

pytam sa preco ja? co som spravila zle, neviem uz teraz sa bojim ake bude dalsie tehu, ci sa mi to nestane znova

aspinka
29. jan 2009

anawi nic zle si nespravila a co by si sa pytala keby sa dietatko narodilo a tazko postihnute preco prave ja! Pravdepodone nebolo zdrave a ty si bola uchranena od osudu matky ktora sa trapy s nejakym postihnutim.

jamily
29. jan 2009

Anawi, netrap sa , pride pravy cas. Ja som si tiez musela pockat, predtym po MA sme cakali min. pol roka a teraz po dalsom som sa na to vykaslala a po dvoch mesiacoch sa to podarilo, ani neviem riadne ako 😉 . A male si robka kotrmelce zatial je vsetko v poriadku. Musim poklopat 🙂 A sme v 14 tt.

anawi
29. jan 2009

🙂 dakujem baby za podporu, po cisteni ostanem aj v nemocnici?

mirip
29. jan 2009

ak nebudeš mať teplotu tak ťa pustia večer okolo 17tej domov

aspinka
29. jan 2009

ale v pripade ze ti zakrok budu robit doobeda mas prist nalacno?

vevoncek
30. jan 2009

dobré ránko

evi no možno to má teraz také obdobie že vás skúša ja poznám veľa mamín teraz tak to všetko tak porovnávam samozrejme veľa záleží aj od dieťaťa ale moja švagriná vychovávala aj kamarátkinu dcéru(ale je to zložité na vysvetľovanie) a teraz má syna svojho a vytvorila mu režim taký že stále sa riadi podľa hodiniek presne sleduje (dokonca si zapisuje) kedy papl kedy kakal koľko spal... a to dieťa presne vie kedy ho čo čaká a tak je na to prichystané a neprotestuje a druhá kamarátka tá to má tiež tak zavelí a malý uteká k posteli lebo vie že musí ísť spať samozrejme že občas trochu znáňa ale to je normálne veď deti sú živé striebra
a moja segra tá sa zase riadi podľa toho čo zavelí syn čiže ona sa ho spýta ideme von? keď povie áno idú keď povie nie nejdú alebo sa ho spýta ideš spinkať a on automaticky povie nie a pritom je unavený oči mu klipkajú premáha sa ale vydrží nejde spať a potom večer je taký protivný len reve a kôli kravinám nechceš mu dať niečo čo je pre neho nebezpečné a on sa do revu pustí ja som to pár krát zažila ale mňa musí poslúchať lebo vie že to čo poviem to platí a že plač na mňa vôbec neplatí tak keď je so mnou tak je v pohode a dokonca je rád že som na neho prísna potom ma ani domov nechce pustiť, lebo na jednaj strane som prísna ale da druhej sa snažím mu venovať.

ale je to individuálne keď budem mať vlastné dieťa možno to budem brať inak bohvie

kodada
30. jan 2009

ahoj babulky, takze nakoniec som to vcera nevydrzala, kupila som test .... negativny nerobim z toho tragediu, len mi je to luto

vevoncek
30. jan 2009

kody nabojkaj veď to je len prvý mesiac ešte asi nie je tvoje maternica pripravená hlavne buď v kľude ja viem že keď sa človek veľmi teší a potom to nedopadne tak ako si predstavuje tak ho to mrzí ale ten 1 mesiac ešte nie je tragédia uvidíš že keď sa pohrúžiš do roboty čas čas bude plynúť zostaneš tehotná ane nbudeš vedieť ako ono je to možno skoro očakávať že to výjde prvý mesiac inak dobre sa mi to hovorí som zvedavá ako to budem ja prežívať už teraz sa neviem dočkať výsledkov z krvy a to mi ich ešte ani nebrali 😀 a hneď ako sa dozviem že je všetko v poriadku a tak vyhodím všetky šprcky a vrhnem sa na manža 😀

skybaby
30. jan 2009

dobre ranko 🙂 baby mam vsetky vysledky sterov v pohodeeeeee a aj cytologiu 😉
kodi, tak ideme dalsi mesiac zasa do toho spolu, neboj raz to pride

kodada
30. jan 2009

ale MS mam mat az v pondelok, mozno este nie je vsetko stratene ... ved ja vas kludne pockam 😉 az tak sa neponahlam ... bol to uz druhy pokusny mesiac ... ale dakujem vas, este ze vas mam 😎
mne brali tiez stery, vysledky by mali byt v pondelok 😉

vevoncek
30. jan 2009

skybaby tak je dobre že máš všetky výslekdy dobré môžte sa vrhnúť na to plnou parou vpred 😀

kady tak možno ešte môžeš mať pozitívny ja som si robila test v deň keď som mala mať mrchu a mala som len slabučkú čieročku takmer neviditeľnú len taký tieň takže ešte nie je nič stratené ale poistiť to ešte môžete 😀

aspinka
30. jan 2009

Ahojte. No dnes som doma tak co to popisem a pocitam. Vevoncek budem uprimna k vychove tvojej sestri vsetko sa jej to raz vrati aj z urokami. To mi ver. Ja mam bohate skusenosti s vychovou deti je to moja profesia a v mojom zivote som zazila ine povahy. Maly tvojej sestri si s maminkou robi co chce a bude robit co chce teraz ma sestra pocit ze je to dobre ale raz je to docvakne ze ju nerespektuje a ma ju na haku a vtedy sa bude pytat co som robila zle 😠 Mala som kopec deti co boli pri mne ako anjelici uzasne sikovne poslusne ale akonahle sa objavila mama tak sa z nich stali protivne zrudicky normalne som ich nespoznavala.
Ja som si precizne vychovavala malu vsetko som vzdy sledovala a poviem vam ze ja som zastanca ze akokolvek milujete svoje dieta v urcitych veciach ma byt po MOJOM a hotovo ziadne debaty a moja mala to dobre vie v urcitych veciach sa jej ja nebudem pytat a prisposobovat tak to je a basta A rezim dna je dolezity ziadne take ze kedy sa chce malej sak by som sa zblaznila. Ja viem ze moje nazory nie su do tejto doby moderne lebo teraz je to vsetko uplne opacne mne sa zda niekedy ze na hlavu. Ale mne to funguje na jednotku. S malou sme partacky ale zaroven ma predomnou respekt. A ja stale hovorim jednu pravdu pokial nie je u rodicov aspon jeden autorita tak je to stratene. U nas som to samozrejme ja a funguje to. Ked si pamatate tu relacia pestunky tak ja som to vzdy analizovala tie deti skor ako sa vyjadrili pestunky a na 90% som sa s nimi zhodovala. Vela ludi mi hovori ze to mam v krvi ale ja si myslim ze je to skor praxou a skusenostami.
Kodada nezufaj ved do pondelka este daleko kolky den cyklu si dnes?

kodada
30. jan 2009

26 DC

aspinka
30. jan 2009

ked mas dostat v pondelok tak mas 29DC? a kedy asi bola ovulacia teda kolko dni si po ovulke. Vraj je mozne na teste mat // cca 14 den po ovulacie najskor 11den ale to len u maleho percenta zien sa objavia //.

vevoncek
30. jan 2009

aspi úplne si to vystihla a ja som to aj sestre tak povedala lebo sa mi nepáčilo ako vychováva malého ale povedala mi že keď budem mať svoje dieťa budem to inak brať a že sa nemám do nej starať keď nemám deti a potom som jej aj povedala že uvidíš za chvíľu ti bude po hlave skákať a už to tak je teraz chodí ku mne na rady že čo má robiť ale keď to nepodchytila od začiatku a aj keď jej poradím si spraví po svojom

mne sa tiež páčili tie pestúnky tiež som sa prevažne s nimi zhodla keby to ešte existovalo prihlásila by som tam sestru 😀

kodada
30. jan 2009

mavam 28 cyklus, som sa kopla ... ovulka mala byt minuly pondelok, ale podla BT to vobec neviem urcit, teplota to neukazala jasne, ale doktor mi teraz v pondelok povedal, ze bola cca v tom case
hodim graf do fotoalbumu

vevoncek
30. jan 2009

inak ten graf kody máš riadnu hopku 😀 ja som ho mala taká dosť iný aj by som ti ho ukázala ale mám ho len na papiery nakreslený

aspinka
30. jan 2009

kodada aj ja som mala tak ovulku v utorok ja si skor ako v nedelu test nechystam robit a to bude 12DPO odporuca sa nevymyslat do 14.
Vevoncek juuuj akoby si pisala o mne a mojej sestre ma dceru jedinacika teraz ma 18 a ked sa narodila ja som mala 12 a od malicka som ju opatrovala bolo to zlate dieta ale moja segra jej vsetko dovolila nic nemusela robit autorita ziadna a ja ako sopla som jej hovorila pockaj ty mi raz budes na pleci plakat jak si ju zle vychovavas a to som mala nejakych 15 a segra co ma poucujes ty si mudruj ked budes mat vlastne deti. Nemusim ti pisat ake maju s nou teraz problemy segra mi uz niekolko krat na tom pleci plakala a sama priznala mala si pravdu a ja som bola sprosta a slepa. To je tzv. opicia laska. Ja svoju dceru milujem nadovsetko ale nebudem z nej vychovavat maleho sebavedomeho sebca ktory ma raz kopne do ri..

vevoncek
30. jan 2009

presne aspi ak ja keď budem mať dieťa tak ho budem milovať nadovšetko a tú lásku budem prejavovať poriadnou výchovou to je podľa mňa láska nadovšetko, lebo keď tak zle vychováva dieťa to je skôr o tom že im je jedno čo z neho bude a keby ho naozaj mali radi tak by im to jedno nebolo a láska je aj o tom že sa dieťaťi venuješ a učíš ho všetko potrebné do života a rozvíjaš jeho talent ...

normálne sa už teším na svoje dieťa
švagriná si to teraz tak vychutnáva len bábätku sa venuje to je také super veď o tom je materská venovať sa dieťaťu a nie nechať ho že choď sa hrať alebo choď pozerať ja mám robotu ja sa teším ako budem kočíkovať a pôjdeme sa hrať na preliezky a pôjdeme na výlet...

kodada
30. jan 2009

viem ze bolo asi skoro na test, vsak sa z toho nestriela 😉
aspinka aku staru mas dcerku?
vevu co narobis, ked si teplota kolise ako chce 😉 inak raz som skusala ju merat ortutovym aj digi teplomerom, rozdiel 0,2 stupna

aspinka
30. jan 2009

kodada na jar bude mat 4 roky. Ja meriam v puse a tam nemam sancu sa ani k 37 dostat najvyssia teplota je 36,7-8 ja som si porovnavala ze rozdiel medzi pusou a O je 0,5 stupna 😀

kodada
30. jan 2009

ja meriam dolu 😉

aspinka
30. jan 2009

myslis tam ... O pekny emotikon co povies poznam aj lepsi ale nemam ho na klavesnici 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre