Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
1. feb 2009

vdaka za vysvetlenie moly ... zas som o nieco mudrejsia 😉
a testovat? neviem, zajtra ma prist mrcha, ak nepride mozno okolo stvrtku by som to skusila znova, ale teplota ide dolu, ale ten moj graf je celkovo divny, vsak ho hodim do albumu, pozri sa sama 😖

aspinka
1. feb 2009

kodada ano ide ti to dole vyzera to na mrchu nebudem ta tu chlacholit i ked mozem sa mylit neskusis si graf urobit na fertility je prehladnejsi. A este meriac kde uz som zabudla i ked sme to tu minule rozoberali. Ja v ustach. Aj mne dnes klesli kuki http://www.fertilityfriend.com/home/2450f9 nie moc ked klesne aj zajtra je to jasne 😅 aj krcok nejak zmakol ty krcok nesledujes?

kodada
2. feb 2009

bre ranko, dnes teplota neklesla, ale mierne stupla 😉 moze to byt ale ovplyvnene tym, ze som uz od 4 hore???
ja uz poskulujem po feterlity, ale nejak nemam teraz myslienky na anglictinu ...
krcok nesledujem ...

aspinka
2. feb 2009

kodada no vidis poslusne dievca 😀 ja som na anglictinu ani neposkulovala a nejako som sa tam dostala 😅
Mne neklesla ale ani nestupla tak nevie.

kodada
2. feb 2009

myslis ze to mohlo ovplyvnit to ze sa mi v noci nedalo ňzaspat a rano som bolosa hore skoro, to je u mna nezvyk ... idem kuknut ci nebol spln

kodada
2. feb 2009

nebol, tak neviem ...

aspinka
2. feb 2009

kodada ale merias v jednu hodinu nie? Inak je dolezite aby si pred meranim bola v klude aspon 5hod preto sa to meria rano predtym ako vstanes.
Ja mam s tym problem lebo niekedy mala dojde aj 3x za noc raz chce cikat potom je smadna potom ju mam prikryt takze nemam sancu lezat v pokoji pred meranim aj dnes o 4:00 som ju davala cikat tak neviem tiez je to take nepresne.

evulik6
2. feb 2009

vevon, aj ja som mala rada ked bolo vela roboty v praci ale zase nie tak ze som bola v robote od rana do vecera a este aj v sobotu...to som z vikendu nic nemala ... ale nerobila som kancelarsku pracu, ja som robila vo vyrobe a sem tam som chodila aj do kanclu na vypomoc...
ako si vikendovala? my sme boli na chate.. bolo fajne... 🙂

inak baby ja som z tej BT totalne mimo... uz asi dvakrat som si aj zabudla zmerat, sakra... 😖 Ako ste vikendovali? Oddychli ste si?

skybaby
2. feb 2009

kodi, to ze si sa skoro zobudila je dobre znamenie, ja ked som bola tehu som nemohla rano spavat 😉

kodada
2. feb 2009

meriam cca o 6,00 kazdy den, len dnes som bola tiez o 4,00 na WC a potom som nezaspala, ani kludna som nebola, lebo sme povadeni z manzelom ... cize evulik, neoddychla som si, v sobotu sme mali vodarov, v nedelu som riadila cely dom 😒

skybaby
2. feb 2009

ja som v sobotu na svadobnom veltrhu, lebo sestra sa ide vydavat a bolo to super ... som mala pokusenie si vyskusat nejake saty aj ked som uz vydata 😀

kodada
2. feb 2009

ahoj sky, ako?

vevoncek
2. feb 2009

ahojte

ja som sa mala super cez víkend v sobotu sme boli s mužom na nákupoch s ním sa mi najlepšie kupuje lebo mi povie vždy pravdu v čom vizerám dobre a tak ale dlho trvá kým ho prehovorím, lebo on nerád chodí so mnou kupovať najradšej je keď si niečo vyhliadnem a potom to len ideme spolu zaplatiť...Nerád behá keď ešte len pozerám a rozhodujem sa čo chcem a tak a potom sme boli pozrieť mojich rodičov a svokrovcov a malého synovca a večer sme oddychovali a v nedeľu sme varili ja som robila mužovy pečienku a on mne robil ryby je to sranda, lebo ja nejem pečienku a muž neje ryby 😀

aspi a nemôže teraz keď si meriavaš BT muž dávať malú na WC alebo jej dávať piť?aby si si v pohode mohla merať BT?

kody podľa mňa to nevadí že si bola hore už skôr pokiaľ si nejako moc nebehala len napr na WC a prečo ste pohnevaný s mužom ?

evi ja som tiež prvú robotu mala takú že som robila vo výrobe ale mali sme to také že kto chcel chodil aj v sobotu za príplatok ja som v živote v sobotu nebola v robote mne ten príplatok za to nestál ale nepoznám človeka ktorý by sa nudil v robote väčšinou má každý veľa roboty a nestíha u mňa je to naopak a u koho si robila?Ja u Bodnára
kde ste boli na chate?Boli ste lyžovať ?
ja som si nemerala cez víkendy teploty keď som si merávala v októbri ale to kôli tomu že sa mi nechcelo vstávať o pol6 ale mala som celkom prehľadný graf

evulik6
2. feb 2009

kody, tak to ma mrzi ze ste povadeni s muzom...ale urcite sa to rychlo urovna... my sme sa tiez stihli aj pohadat, ale udobrili sme sa rychlo... to len na mna dosla taka depka, bo na tej chate bola jedna baba tehotna, ...my sme boli tak narovnako a ked som ju videla s bruskom tak mi prislo luto, ale predychala som to, horsie to bolo uz ked sa jeden kamos, s ktorym sme dlho neboli pytal na hlas predvsetkymi ze kedy mame my ten termin a tak...to uz som nevydrzala velmi, hned mi isli slzy do oci... 😒 Ale dufam ze aj my sa budeme moct pysit bruskom uz coskoro... 😉

sky... svadobny veltrh?? parada, vzdy som tuzila ist sa tam pozriet... asi by ma to tiez lakalo skusat si saty... heh... uz sa tesim ked pojdem so svagrinou alebo so sestrou do salonov...juuuj, ale nejako sa ima vydavat nechce potvorkam... 😀

skybaby
2. feb 2009

ahoj kodi, ja uz mam zasa po ms a mozme pomaly znovu snazilkovat, len mam nejaku depku a nevidim v tom zmysel, mam dnes taky polocierny den ☹ ale bude lepsie, mna len tak nieco nepolozi 😀
kodi ale mohla by si mi ist vzorom a ja ta budem tento mesiac nasledovat 😎 hlavne ziadny stres 😉
idem obedovat

vevoncek
2. feb 2009

ja som bola dnes na krv a pýtala som sa aj na výsledky z predchádzajúceho odberu, lebo to mi povedala doktorka že mi ich povie potom keď prídem na krv a teraz mi povedala sestrička že mi ich povie keď si prídem po výsledky z dnešného odberu a to bude až 23.2. a od toho zaleží kedy sa začneme snažiť takže sa už neviem dočkať a tie prvé výsledky mi robili keď som im povedala že som potratila tak mi ich dala doktorka robiť špeciálne pre to aby zistila že či to bolo z tej toxokary alebo z niečoho iného

evi ja keď vidím synovca u švagrinej tak mi je ťažko, lebo môj muž ho veľmi zbožňuje on sa správa ako by to bolo jeho dieťa a on sa ešte k tomu aj na neho podobá nepodobá sa ani na švagrinu ani na jej muža ale na môho muža a on sa v ňom vidí tak si vieš predstaviť aké je to pre mňa ťažké tam chodiť každý víkend ale teraz bol taký zlatý švagriná ho krmila a také ksichtíky hádzal skoro som sa pocikala od smiechu taký bol zlatý potom keď sme odišli som hovorila mužovy že už sa neviem dočkať kedy už my budeme mať dieťa

aspinka
2. feb 2009

kodada nevadi stava sa ze jeden den je nepresny napriklad na fertility si ho nevyznacis a hotovo a potom disponuje s krivkou aj bez jedneho udaju.
Vevoncek jasne ze moze aj muz aj to tak niekedy robime len mne je to luto ked ja som teraz doma s malou a on vstava do roboty aby kvoli mojmu meraniu vstaval v noci k malej a potom rano skoro do roboty a ja si budem lezat v klude si zmeriam teplotku a dospim do deviatej 😎

vevoncek
2. feb 2009

skybaby tak nesnažilkujete len si zasexujte keď budete mať chuť (keď ťa chuť prešla)možno sa vám skôr zadarí 😵

kodada
2. feb 2009

isiel si kupit cigarety a prisiel domov o 6 hod., skoncil u kamarata na byte, telefon doma a ja som nevedela kde je, co s nim je, ci sa mu nieco nestalo ... podotykam cez obed, tak ma nasral, nablacala som nanho, aj facku mu strelila ... to som este v zivote nikomu nespravila ... ja s nim nekomunikujem, v nedelu sa snazil byt zlaty, spravil aj to co mal povodne robit v sobotu ... ale mnou to nepohlo
neviem ci s nim chcem dieta ... asi tak som ja momentalne na tom

kodada
2. feb 2009

ale keby som bola tehu, mohla by som sa aspon vyhovorit na hormony 😀

vevoncek
2. feb 2009

aspi no nemôžeš tak brať že chudáčik chodí do roboty tak ho nebudem otravovať mal by byť do toho zapojený veď podľa mňa by to aj celkom rád pre teba spravil a okrem toho keď si ty musela stále vstávať k malej v noci a krmiť ju a potom ešte aj cez deň fungovať to bolo v pohode? veď chcete obaja bábo tak treba pre to niečo spraviť a toto to je taká maličkosť

vevoncek
2. feb 2009

kody tak to bol vážny prehrešok mňa by to tiež nahnevalo a asi by som to dala chlapovy pocítiť a vysvetlila by som mu že takto sa to nerobí a že keby mi takéto niečo spravil v tehotenstve tak by ma dojal riadne tak nech si dáva pozor už od teraz ale zase podľa mňa už sa na neho nehnevaj ale mu vysvetli že ti mohol aspoň od kamaráta cinknúť že je v pohode živý a zdravý lebo keď sa niekde zabudne to chápem ale keď je ešte aj bez mobilu to je blbé a keď nezavolá a dlho sa zdrží no to je prúser podľa mňa si to vysvetlite porozprávajtesa o tom a pokračujte v snažení prešľap sa môže stať hocikomu aj mne sa to raz stalo a môj muž reagoval tiež hnevom ale vysvetlili sme si to a bolo to v pohode veď existujú aj horšie prešľapy 😉

kodada
2. feb 2009

ved ja viem vevu, ze to nie je az take, ono sa to kopi ... to nebola prva vec, ktora ma nahnevala; som zvedava ci by sa mu to pacilo, keby som to ja tak spravila, kamarat byva asi 300 m od nas, nepoviem keby bol niekde na druhej strane dediny, ten kamarat zavolal po 5 hod., ze je u nho ... a nepohlo nim ani ked som mu povedala ze uz ma prist domov

aspinka
2. feb 2009

kodada jaaaaj aj facku. No ale to maju genove neboj moj minule ze ide do vedlajsieho vchodu odniest nieco susedovi samozrejme bez mobilu po dvoch hodinach si hovorim je to len vedlajsi vchod ale kolki tak odisli vyniest smeti a uz nedosli tak som zacala mat nervy a volam mu na mobil samozrejme ze mi zazvonil doma aj sluzobny aj osobne. Presla dalsia hodina ja uz predstavy ze budem vdova 😔
Potom hanba nehanba volam susedovi a ten ale on uz davno odisiel krvi by sa mi nedorezal hrca v hrdle a zrazu hahahaha hihihi skoncili sme pri vinku. Nemusim ti pisat co bolo ked prisiel domov.
vevoncek ja mam zlateho muza a nikdy nepovie nie ale v tomto beriem nanho ohlad ked som doma kaslem na BT nie je to az take dolezite ale ked aj ja vstavam do prace tak ho poslem i ked mala pri nom strasne vymysla mne si nedovoli on k nej ide a ona o tretej zacne ziapat a on nevie co s nou aj tak musim vstat a urobit s nou poriadky ja. Takze to je tak jedno. 😠

kodada
2. feb 2009

ano, tak som bola vytocena ze aj facku, ja som inak mala postava, normalne som sa citila ako keby som mala dva metre

vevoncek
2. feb 2009

vieš kody musíš všetko čo sa ti nepáči povedať a zároveň aj povedať ako by si si to predstavovala ja to vždy tak robím a keď nezaberie zvolím inú taktiku a síce ako ty ma mňa tak ja na teba mne sa pár krát stalo že muž išiel na akciu a keď som mu volala nepočul mobil tiež som mala nervy alebo sme sa dohodli že niečo ideme robiť a on mi zrazu pol hodinu po pracovnej dobe čo by mal byť už doma ani nezavolá ja mu zavolám že kde je toľko a on že išiel na pivko s kolegovcami tak to dokáže nasrať a to ide na druhú stranu mesta takže mne sa ani nechce ísť za ním aj keď ma volá vždy mu hovorím že keď si chce ísť sadnúť a chce aby som išla aj ja tak nech mi dá dopredu vedieť alebo nech príde po mňa... a keď ma ignoruje tak mu potom aj tak spravím že buď idem k rodičom a nedvíham telefón (samozrejme nájdem výhovorku že prečo som ho NEMOHLA zdvihnúť) alebo idem s kamarátkami a som čo najdlhšie aby aj on vedel že nesedím celé dni doma a nečakám na neho ako picino

vevoncek
2. feb 2009

a chlapec má potom čas na obavy a rozmýšľanie treba dať najavo že aj ty máš svoje aktivity že nevyčkávaš ho celé dni s teplou večerou a dokonca som niekde čítala takú radu že keď muž odíde a stále sa nevracia že aj žena má odísť a vrátiť sa ešte neskôr a tváriť sa že ja nič ja muzikant a ja sa podľa toho riadiť a má to 100% účinnosť vyskúšajte to niekedy, lebo chlap si myslí že čakáte len na neho a že ste hotové bez nich ale treba im ukázať že sa mýlia

kodada
2. feb 2009

ved to, vcera som chcela niekam vypadnut a nepovedat mu to, tak som zobrala aspon sa a sla na prechadzku ... on vie co sa mi nepaci a sere na to ...
... ale nechajme to uz tak, nejdem si kazit dalsi den, uz len cakam kym mi donesu obed 😉

vevoncek
2. feb 2009

kody vieš ale to nesmieš robiť tak že od hnevu že dobre ti si včera kašlal na mňa ja ti to teraz vrátim to musíš tak keď to najmenej čaká

ale už to teda nechajme tak už nech je víkend ja idem tento týždeň na služobnú cestu dúfam že nevymrznem som bola riadne v šoku v nedeľu keď som sa zobudila a bolo nasnežené

kodada
2. feb 2009

aka je tvoja napln prace, ked chodis na sluzobky ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre