Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
12. feb 2009

ja si tiež namýšľam ale len kôli tomu že by som veľmi chcela byť tehu veď asi ako všetky ale myslím si že to je aj veľká viera v to že sa to podarí

kodada ja s radosťou grcať nechcem 8 mesiacov ale keď budem musieť tak to nejako prežijem pokiaľ bude bábo v poho a hádam tento krát dotehulkujeme do šťstného konca 😉

kodada
12. feb 2009

vevu presne tak som to myslela
cukru a ako by si tu hlasku nazvala ???

cukruska1920
12. feb 2009

kodi... nechaj tak

kodada
12. feb 2009

cukru verim ze za chvilu budeme riesit ine problemy ... nevolnosti, grckanie a pod. 😀 😀 😀

cukruska1920
12. feb 2009

kodi.. no to dufam aj ja.. ale oktober uz asi nestiham

kodada
12. feb 2009

to vobec nevadi

mirip
12. feb 2009

ahoj kody ty som minule tuším sopmínala že ked si bola na sone tak babatko bolo v inom tt ako to vychádza podla MS nie?

evulik6
12. feb 2009

cukrus, to by bolo super keby si teho... drzim palceky...

baby, ja som grcosky prezila....mesiac .... bohate mi to stacilo, ale s tym sa da nieco robit, daju vam infuzky aby mimcu nechybali vitaminy a je to... aj ked to bol hnusny mesiac vtedy, rada si ho zopakujem ked budem musiet... xixi... radsej to ako zazit znovu to co naposledy... to by som asi tazko znasala potom...

dakujem za podporu babenky...no ved uvidime, este zajtra a v sobotu...

vevon, rada by som dosla, ale cakam muzika z prace a pojdeme ...nakoniec ideme do ziliny s kamosmi... je tam aj mcdonald a deti sa uz tesia...
co sa tyka mojho drobca, tak ten je spolocensky az az... aj za nas asi 🙂) taky maly divoch...ale niekedy sa hanbi pred cudzimi ale iba chvilu...potom je uz ok... 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

evul...dakujem...hej bolo by to super len neviem ci mozem cakat take stastie ze by to vyslo na druhykrat

evulik6
12. feb 2009

a preco nie? niektorym to vychadza aj na prvykrat... treba verit... ja cakam teraz na valentina ci pride mrcha ci nie??? 😉

tatuska1
12. feb 2009

evulik valentina je za chvilocku tak cakame dobru spravu ze nepride mrcha 😉

tatuska1
12. feb 2009

cukruska ja mam citak ze budes druha uvidis!!!!!!!!!!§ 😀

evulik6
12. feb 2009

tatuska dakujem... uvidime...urcite dam vediet ako som dopadla... 😉

vevoncek
12. feb 2009

evi tak to budete mať super že idete do Žiliny aj ja tam rada chodím nakupovať topánky vždy vyberiem nejaké super a ešte k tomu aj lacné

mc donalda moc nemusím

tatuska1
12. feb 2009

to nam musis dat vediet lebo keby nieco tak nam musis poslat virusy ako kody vies 😅

vevoncek
12. feb 2009

keď tak tak zmrzku alebo kapučko v mc donalde

tatuska1
12. feb 2009

vevoncek ty to mas za par nie cakas mrchu ci nie?????

evulik6
12. feb 2009

vevon, topanky by som si chcela aj ja kupit...uvidime... joooj zase ma chyta nakupna horucka... 😵
mcdonalda ani ja nemusim ale deti ano...tie sa tam vysantia a my si dame len nejaku zmrzku asi ako si pisala alebo kapucino..hehe

tatus, jasneeee ze poslem ak to vyjde.... to bude prve co urobim... nooo druhe, prve to musim povedat muzovi xixi...ale ten bude v praci doobeda este tak mozno budete aj prve... 😉 My s vevon to mame rovnako...takze cakame obidve... heh

tatuska1
12. feb 2009

jejky tak ja to tu budem sledovat ako diva 😝

tatuska1
12. feb 2009

moj muz ma 23.2 narodky tak to by bolo prenho prekvapko keby som mu dala testik s // 🙂

kodada
12. feb 2009

ja strasne rada nakupujem v ziline, mam tam starku, su tam perfektne obchody na namesti, vzdy perfektne nakupim, aj svadobne topanky som mala od tial, za 49 sk 😀

miri neviem ci som to bola ja, ale to je uplne normalne, tento kalendar na stranke, ti ukazuje termin od poslednej MS, doktor vacsinou uberie dva tyzdne ako je to v podstate dobre, lebo v polke cyklu vacsinou byva ovulka

ja zboznujem zmrzlinu z McD 😀

tatuska1
12. feb 2009

vy babky nakupujete v ziline ale ja len tu v KE ale ked ma chyti mania taaaaaaaaaaak sa manza chyta za hlavuuuuuuuuu 🙂 😀

mirip
12. feb 2009

ok kody, mna len akosi doráža ten časový sklz vždy, ja ked som bola tehula som mala sklz skoro týždne a to je vraj zle, hlavne vtedy doky prsne vedel kedy bola ovulka......ale to je fuk hlavne že si ok

evulik6
12. feb 2009

nooo uz sa tesim....teraz este viac...heh... 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

tatus... juj podaj by si mala pravdu...

tatuska1
12. feb 2009

cukru tak sa nechame prekvapkat hej. 🙂

cukruska1920
12. feb 2009

tatus...ok..nechame sa prekvapkat 😀

tatuska1
12. feb 2009

jo jo to bude prekvapkanie 😝

kodada
12. feb 2009

hlavne ked to uz vsetky na strankew vieme, teda verime v to, a tusime 😉
tatu KE su moc daleko, zatial nemam dovod tam chodit 😉

tatuska1
12. feb 2009

co vies mozno raz ta aj sem zaveje a mna do zvolena ked ma drahy vezme chodi aj tam robit protipoziarne zariadenia 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre