Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
16. feb 2009

no ja len že behaj po témach kým všetky prečítaš prejde aj týždeň 😀 ale skús......čo som chcela som povedala a čo budem chcieť tak poviem 😀

cukruska1920
16. feb 2009

aspi...toto bol druhy mesiac co sme sa snazili tak som ani neratala zeby sa to podarilo aj ked som tomu zacala uz verit ze to vyslo..ale co uz ... asi som moc naivna.... takze este 10 cyklov a podari sa 😢

mirip
16. feb 2009

cukruš neboj vyjde to skôr, uzaj som počla že po kyrete sú najplodnejšie 4 a potom 7meisca

cukruska1920
16. feb 2009

miri..ako to myslis?

mirip
16. feb 2009

no vela báb z missed otehotnelo bud hned 4cyklus alebo 7cyklus po

cukruska1920
16. feb 2009

mmh..tak moj pripad to nebude...uvidis...nevadi...je vela sirotok..si adoptujeme a urobime aspon dobry skutok

mirip
16. feb 2009

ale cukruš chceš na riť 😠 😠 😠 😠 😠 budš mať vlastné ked sa podarilo raz sa podrí aj druhýkrát

vevoncek
17. feb 2009

dobré ránko

cukruš nechcem ti dávať ilúzie ale tiež si myslím že keď sa to raz podarilo podaríí sa aj druhý krát a vždy je to individuálne niekedy sa podarí na prvý krát niekedy trochu neskôr tebe sa prvý krát podarilo po roku a teraz sa môže stať že sa ti podarí skôr, len sa snaž žiť si svojím životom a moc na to nemyslieť, lebo keď budeš nešťastná a vystresovaná bude to dlhšie trvať.

evi pošli mi v IP tvoj mail pošlem ti tam tú foto

kodada
17. feb 2009

bre ranko cukru, nevzdavaj to po prvom neuspesnom pokuse ... kolko mas rokov 25-30, to mas este more casu ....

vevoncek
17. feb 2009

ahoj kody ako sa máš?ty si patrila ka májovkám?

cukruska1920
17. feb 2009

kodi.... druhy pokus 😠 nejde o to kolko mam rokov ale o to ze uz aj ja by som si zasluzila babo... ale kaslem nato... snad raz

vevoncek
17. feb 2009

cukruš ja mám tiež také pocity ako aj ty ja som chcela bábo už keď som na vysokú chodila ale muž ma prehovoril že ešte nie potom som začala robiť a všetky kamatárky boli tehotné alebo mali deti a ja som potom ešte viac začala túžiť po bábätku ale som si povedala že musím mať nejakú prax teraz zase v rodina máme samé deťúrence a už som si povedala ža nebudem čakať už máme s mužom všetko už nám naozaj len to bábo chýba ale aj to bude netreba to siliť keď príde čas aj toto naše prianie sa nám splní len treba na to čas 😉

kodada
17. feb 2009

cukru ak si dobre pamatam, prvy poriadny, medzi sviatkami ste to len tak skusali .... nejde o to kto si zasluzi babo a kto nie, ono vie kedy ma prist na svet ...
vevu ano, patrila som k majovkam, a aj cukrus k nim patrila

vevoncek
17. feb 2009

aj mystery tam patrí ona chodila do druhej témy kde som aj ja chodila nevieš ako sa jej darí dlho som ju nečítala?

kodada
17. feb 2009

mysty sa ma super, uz vedia ze cakaju chlapceka

mirip
17. feb 2009

no ja som choila do apríloviek, už by som bola teraz doma na MD, a termín som mala v utorok po velkonočnom pondelku

evulik6
17. feb 2009

ahojte baby....nooo vy ste toho popisali.... my sme mali dva dni take ulietane, na samych navstevach sme boli 😉 ale bolo super...

skybaby, ja nie som teho...mrchu som uz dostala 12teho, uz aj konci, chvalabohu... takze sa uz tesime na snazilkovanie 😀

vevon, adresu ti poslem, tesim sa na foto... inak ako sa mas? mrcha este nic??? a nebudes ty nahodou teho? ci ty mas ten dlhsi cyklus co??? no ale clovek nikdy nevie... 😉 😀

cukrus, nezufaj, urcite sa ti podari mat vlastne baby, chce to len cas a trosku sa od toho odputat... neboj, bude dobre... 🙂

kodada
17. feb 2009

miri uz na to nemysli, urcite budes co chvila tehu

mirip
17. feb 2009

kodi ty si ale srandistka 😵

vevoncek
17. feb 2009

tak mystery bude mať dvoch chlapov doma 🙂 to je super

mirip tak to by bol super dátum ale možno teraz budeš mať lepší človek nikdy nevie ako to výjde držím palčoky 😉
myslím si že prekaždú ženu je dátum narodenia svojho bábätka nazbudnuťeľným a jedinečným dátumom

vevoncek
17. feb 2009

ahoj evi normálne si tu chýbala ja som mala včera toho tiež veľa ani som tu poriadne nebola my sme mali cez víkend taký návštevový

ja ešte nemám mrchu ale som 35DC no ešte stále je dosť času do 45DC ale čakala som že teraz príde skôr tá mrcha jedna protivná myslím že tehu nie som aj keď mám také divné prsia ale veď to je aj pri mrche normálne ale nejako to neberiem tragicky tak či tak čakám do pondelku a potom sa uvidí čo a ako.

ja som ti už včera chcela poslať foto, ale nebola si na koníkovy a večer manžo obsadil PC a nie a nie ho z tade dostať 😀 on je taký maniak ja som rada že doma PC nevidím a on vidí aj v robote a ešte aj doma

kodi skúšala si ten recept čo si poslala naň link?

evulik6
17. feb 2009

vevon, to mas pravdu...to je nieco krasne, ked sa narodi babatko...neopisatelny pocit... 😵

evulik6
17. feb 2009

heh...vevon, no ved uvidime ci pride mrcha... moja uz konci, tak pojdeme s muzom na to... 😀
Ja som vcera na pc ani nebola, vecer sme mali navstevu a potom som isla buvat... takze tak... idem varit, pobede sa ozvem..tak zatial , paaa

kodada
17. feb 2009

miri no co uz so mnou, srsim v tipom, miesto prace si s vami pisem 😉
vevu myslis ten smotanovo-vanilkovy? robila, vsetkym chutil, ale na mna tam bolo az prilis vela tooho pudingu a malo csta ...

tatuska1
17. feb 2009

ahojky babule tehule a netehule a buuce tehule.cukruska nebud smutnucka ono sa to podari nabuduce budete viac tutu mutu 😝 a uvidis budu tam dve // 🙂 evulik aj mne uz koncia este dnes ja mam len styri dni a cez vykend pride manzelik ta to budu hromy blesky 😀 som sprosta coo?

kodada
17. feb 2009

tatu skor by som povedala ze trosicku nadrzana 😀 😀 😀

tatuska1
17. feb 2009

noo aj to 😀 😀 😀

tatuska1
17. feb 2009

jojky ale nedrazdim ta takou temou lebo ty teraz mas pause nie!!!!!!!! 😅

skybaby
17. feb 2009

ahojte baby 🙂 cukrus nebud smutna, raz sa zadari 😉 ale zasa na druhej strane ta chapem, lebo ja nechcem mrchuuuuuuu 😀
mirip ty si aka tajnostkarka 😉

vevoncek
17. feb 2009

kody ja robím od minulého týždňa koláč vo štvrtok som začala upiekla som piškótu a potom som nemohla pokračovať lebo nebolo kedy mala som toho veľa a v nedeľu som konečne pomrvila piškóti pridala do nej pár prísad spravila guľky a zase mali stáť v chladničke 2 hoďky ale keďže ja som dala veľa rumu tak som to tam nechala dlhšie a teraz sa neviem zostrojiť aby som to obliala čokoládou a vyváľala v tých ozdobých 😀 to pečenie je hotová veda

ja ho tiež vyskúšam robil a v pohode? nebolo to ťažké?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre