Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mm1
22. nov 2008

ahojte dievčatá, ale vás tu pribudlo. to mi je veľmi ľuto.... chcem Vám popriať uspešnejšie tehu ako bolo to prvé...
ja som zažila niečo podobne, a chodila do tejto temy ale ako vidíte, zazraky sa deju a dnes sa teším s mojej malej princezny...
takže veľa optimizmu a hlavne sa netreba vzdávať,.

kodada
22. nov 2008

mirip co ti nakoniec zistili? mas problemy s tou zrazanlivostou?

cukruska1920
23. nov 2008

Halooooooooooooooo....je tu niekto? u nas snzulkuje 😅

tilly
24. nov 2008

inak, nezdá sa vám, že najviac missedov bolo koncom leta, začiatkom jesene???
asi bolo fakt niečo so slnkom...

kodada
24. nov 2008

ahojte, tily aj ja som si to vsimla 😉

tilly
24. nov 2008

našťastie, teraz sa to zas trošku zmenšilo, tak môžme začať po Novom roku snažilkovať (teda možno aj na Nový rok, ale to budem mať asi mrchu), nech nás to nestretne druhý krát, to už by ma asi fakt dostalo

kodada
24. nov 2008

ja som mala v piatok taku krizu, prvu vaznu presne po 6 tyzdnoch od kyretu. Prislo mi strasne luto, ze za normalnych okolnosti, by som uz bola cca v polke tehotenstva, ake brusko by som uz mala ... proste vsade su tehotne, male deti ... ☹ Este ze bol pri mne manzel, ktoremu som sa mohla zdoverit ... taku som mala chut hned zapracovat na mimi ... ale radsej este pockame ....

civavava
24. nov 2008

ahoj mirip, co sa stalo???

kody, ani nehovor..v robote mam kolegynu, ktora ma rodit v aprili...viac-menej vtedy, ked som mala aj ja...je to hrozne... ☹

cervena_ciapocka
24. nov 2008

civavava - aj pri mne v praci sedi kolegyna, ktora je presne v tom tyzdni ako by som bola teraz ja 😔
keby som ju nemala rada tak by mi bolo asi este horsie

kodada
25. nov 2008

co uz, hlavne ze mame nadej na to, aby sme sa v novom roku pokusalio mimi ...

tilly
25. nov 2008

ja som tiež mala rodiť v koncom marca alebo v apríli, obšas aj nakuknem k aprílovkám, tak je mi to ľúto...
hlavne, teraz keď sme boli vo viedni mali v super akcii kočík, čo tak strašne chcem, určite by som ho kúpila,keby som bola tehu 😢 teda muž by ho kúpil aj teraz, ale kto vie, či sa niekedy zadarí, tak by asi bolo blbé mať kočík doma pár rokov dopredu...

kodada
25. nov 2008

ja nemam nastastie nikoho v mojom okoli tehu, ale staci sa prejst po meste ...
tily kto vi kedy sa nam naozaj zadari, mozno sa ti dovtedy zapaci iny model 😉

tilly
25. nov 2008

no, veď aj to... ale ja si tie modely určite trošku prestriedam 😀

kodada
25. nov 2008

ja som este kociky vobec neobzerala

stinka
25. nov 2008

Ahojte baby ako sa máte?

už som tu dávno nebola... mňa dnes nejako zasiahla depka... 😔

stinka
25. nov 2008

... myslela som si že po 2mesiacoch sa mi to nestane ale dnes ma riadne zdrapla... ☹

stinka
25. nov 2008

halóooooooooooooooooooooooooo

stinka
25. nov 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cukruska1920
25. nov 2008

ste tu? 😲

tilly
25. nov 2008

kodada, ja mám omrkané a odskúšané ešte od syna, nás to s mužom dosť bavilo, okukávať kočíky...

stihna, to máme všetky depky?

čo jeee??? 😢 to bude asi tým počasím...

cukruska1920
25. nov 2008

tie depky prestanu ked budeme opat tehotne aj ked strach uz asi bude stale a hlavne budeme rizikovky 😕 ale ked sa to uz nezopakuje tak to bude stat zato 😉

kodada
26. nov 2008

depky su aj budu ... myslim ze nas skutocne opustia az ked budeme v rukach drzat nase babatka

tilly
26. nov 2008

budeme mať veľký strach, keď budeme znovu tehu???

ja sa budem báť ísť aj k doktorovi na uzv, aby mi zas nepovedal, že nebije srdiečko... 😢 ale pri mojom šťastí budem zas tehu tak, že budem rodiť v auguste... a to aj porodím zas... stavme sa 😀

len dúfam, že to bude aspoň koniec augusta alebo september, ja chcem ísť v lete na dovčuuuuu

mne stačí už len jedno bábo, potom mi už to je jedno, aj keď sa nebránim trom, štyrom deťom, ale úplne mi postačí ešte jeden harant do partie 😀

kodada
26. nov 2008

tily ty mas stastie ze mas aspon Dominika, mi sme z manzelom zatial sami 😒 ale verim ze nie nadlho 😉 mne je to jedno, ci august alebo iny mesiac, len aby to bolo ... bat sa urcite budem zakazdym ked pojdem na uzv

tilly
26. nov 2008

hej, prvý krát som si aj ja hovorila, že neva, že to bude august, fuuu a druhý krát teda nechcem

kodada
26. nov 2008

ja som sa potesila, ked mi vychadzal termin na prelome aprila/maja, ze aspon nebudem tehu cez teplo ... musi to byt poriadna zataz

tilly
26. nov 2008

nooo, ja som sa tiež tešila, na prelom marec/apríl... to je asi tak najlepší dátum na pôrod... 😢 to ma strašne mrzí, tá strata toho super TP...

cukruska1920
26. nov 2008

ja som mala TP 25.5 alebo zaciatok juna....a ktovie kedy sa dockam teraz 😔

kodada
26. nov 2008

cukru neboj, urcite to bude coskoro 😉 ved sme sa dohodli ze buduce tehu budeme prezivat zas spolu, nie ?! 😉

cukruska1920
26. nov 2008

no som zvedava...nieze ma predbehnes 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre