Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

aspinka
24. feb 2009

no to by aj nas zaujimalo 😅

cukruska1920
24. feb 2009

sa rozhodla ze nas bude natahovat.... kodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kde siiiiiiiiiiiiiiiiiii

kodada
24. feb 2009

prepacte, uz som tu, manzel ma pozval na pizzu .... mame srdiecko 😉 vsetko je ok, vek plodu je 6+3, vek vacku 6+6, mimi ma 7,7 mm, gestacny vacok 27 mm ... som stastna ako blcha

ela304
24. feb 2009

super, dnes je celkom fajn den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak sme skoro rovnako velky, my mame 8mm.

sue250
24. feb 2009

kodi super ja idem zajtra na 10.00hod tak drzte palce baby a ako to je kodi ty mas napisany 8t a plod ma 7,5 a ela 7t a vacsi plod. ? 😉

ela304
24. feb 2009

to su asi male rozdiely, to sa casom zmeni, asi. My sme si asi nadbehli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sue aj tebe budem zajtra drzat palceky, nech to dobre dopadne. a to teda dopadne 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
24. feb 2009

no super kodi gratulujem.... jujha... teraz to musi vyjst....kedy mas dalsiu kontrolu?

kodada
24. feb 2009

sue,drzim palceky na zajtra, ja nie som v 8 tt ale 6+3 cize preto je plod mensi ... musim si to zmenit v pase, termin mi predbezne dal na 14.10

ela304
24. feb 2009

kodada, tak to budeme vo Zvolene spolu rodit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evulik6
24. feb 2009

kody, gratulujeeeeeeeeeeeeem...to je super...taaaak som na teba myslela....super, strasne sa tesim, len tak dalej... 😉 🙂

sue, drzim palce na zajtra... 😉 🙂

kodada
24. feb 2009

eli to dufam 😉 kedy ides najblizsie na kontroluvdaka evi 😉

kodada
24. feb 2009

no a zas nemam fotocku, lebo sme boli v inej ambulancii a tasku som mala u neho

chick
24. feb 2009

kodadai, eli - je to perfektne, gratulujem vam a straaaaaaane moc vam drzim palce!

kodada
24. feb 2009

vdaka chick

aspinka
24. feb 2009

supeeeer tesime sa s vami 🙂 🙂 🙂

chick
24. feb 2009

ja som bola dnes na prvej kontrole po revizii a doktor ma tiez potesil - vraj setko je uplne pekne, ciste a ze krcku sa mi ani nedotkol (on mi robil kyretaz) takze ani nevidi dovod cakat neviem kolko cyklov...vraj s mojim zdrav. stavom mozem zacat hned pracovat na babatku...ale ja neviem...urcite pockam, no kazdopadne ma velmi potesil....po dlhom case trochu pozitivna sprava - no samozrejme, okrem tych vasich baby!!!

tatuska1
24. feb 2009

kody blahozelam super super! 🙂

chick
24. feb 2009

baby, kde ste zmizli???

tatuska1
24. feb 2009

ja som tu! 🙂

tatuska1
24. feb 2009

chick no vidis a takto sa to zacina to dobre tym ze si ok

chick
24. feb 2009

super...tatuska, kolko mas ty po kyrete? a kedy ste sa zacali snazit?

tatuska1
24. feb 2009

no tak kyret som mala 15.10 a to docistenie 28.10 takze skoro styry mesiace a teraz sa snazime druhy mesiac necely lebo manza chodina tyzdnovky

chick
24. feb 2009

ja som este len "zaciatocnicka"...idem teraz cakat ma mrchu...ale jasne, doktor ma potesil, som rada, dodalo mi to vela energie...

Inak jedna moja znama ma manzela, vojaka, ktory bol tak mesiac dva doma a potom zase pol roka niekde v cudzine...pamatam si, ako jej doktorka vtedy vravela, ze nech sa na to daju hnd ked manzel dojde domov, ze spermie budu ako "dive" a tak aj bolo...tusim na druhy krat sa vratil po neviem kolkych mesiacoch a teraz ma uz asi rocnu dcerku....

kodada
24. feb 2009

chick to mas dobre, ze nemusis pauzovat predpisane/doporucene obdobie ... ked sa udes na to citit, mozte sa zacat venovat praci na miminku
ahoj tatu, aky si mala den?

tatuska1
24. feb 2009

ahoj kodz v celku dobry malo ludi tak sa dalo.a ty sa pochval moja citam tu citam same super spravy.

kodada
24. feb 2009

najvacsia sprava je, ze mame SRDIECKO, skoro som sa rozplakala ked mi to povedal a ked som ho aj ja zbadala, nadherne, neopisatelne

cukruska1920
24. feb 2009

tatus......ty si mala kyret 15.10???? ja tiez 😨

evulik6
25. feb 2009

dobre ranko.... ako sa dnes mame? 🙂

kodada
25. feb 2009

dobre ranko vsetkym ... sue o 10,00 budem na teba mysliet 😉

evulik6
25. feb 2009

aj ja sue....drzim palceky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre