Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
25. feb 2009

ano v podla utz 5tt az o dva tyzdne na kontrolu potom sa uvidi. ak budu bolesti do nemocnice 😔

tilly
25. feb 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ninuska gratulujeeem 😀 😀 😀 😀

ninuska8
25. feb 2009

😎 dakujem tilly

kodada
25. feb 2009

gratulko ninus

kodada
25. feb 2009

pomaly mozeme uzavriet tuto temu, lebo vsetky budeme tehulky 😉

evulik6
25. feb 2009

ninus, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem....super...tesim sa s tebou 😉

chick
25. feb 2009

tak kocky...za chvilu v tejto teme nikto neostane..a to je vyborne..len ja tu zatial musim este byt 😠

evulik6
25. feb 2009

ale chick, este sme tu niektore neteho, tak sama tu nebudes 😉

chick
25. feb 2009

ved hej....len teraz neviem, ci ma to ma tesit, alebo mam byt z toho smutna....Boze, ta tuzba po vlastnom babatku je neskutocne silna, to mi vzdy mamina vravela, ale nejako som to nevnimala a teraz...aaaaach jaj

evulik6
25. feb 2009

chick neboj sa, dockas sa... urcite... ja viem ako po nom tuzis, ja tiez... pri prvom to bolo este intenzivnejsie ako teraz...
a co ty vies? mozno nas este aj tromfnes 😀

chick
25. feb 2009

haha...no, kazda si zasluzime...takze najidealnejsie by bolo, keby sme setky z tejto temy uz na Vianoce 09 mali pod stromcekom (minimalne) brusko previazane maslou!!

skybaby
25. feb 2009

babulkyyyyy vsetkym vam strasne gratulujem k srdieckam a k testikom 🙂
ninuska mi budeme teda spolu v novembrovkach .... parada 🙂

evulik6
25. feb 2009

chick jasne, kazda si zasluzime a urcite aj dostaneme taky darcek tento rok... 😉 a ty kedy planujes zacat so snazenim?

sky, ako sa mas? citis sa dobre?

aspinka
25. feb 2009

Baby takze uz kazdy den jedna tehulka pekne takze som v spravnej diskusii 😀
Ninuska super tesime sa s tebou 😉
I ked ja neviem ci chcem byt teraz tehu alebo nie lebo som ochorela ☹ co poviete baby mam nadchu boli ma hrdlo a cely chrbat a medzi lopatkami pri pohybe a nadychu davam si aspon Ccko a na hrdlo septolete 🙄

chick
25. feb 2009

pravdupovediac, bojim sa teraz na to mysliet...este sa na to necitim. ale ked si tu poprecitujem vsetky tie super spravicky o // a srdieckach, necakala by som najradsej ani minutu. Myslim ale, ze to chcem svoj cas este. Ja len dufam, ze tehulky nas neopustia a sa to tu prilepi aj na nas ostatne 😉

evulik6
25. feb 2009

aspi na hrdlo si davaj septisan, ten mozu aj teho, keby nahodou si, neviem ako je to so septolete... 😒 Septisan som uzivala aj ja ked som bola chora pri prvom tehotenstve, mam ho overeny... 😉

evulik6
25. feb 2009

jasne, chic, to musim vediet ty sama najlepsie kedy zacat.... to je len a len na tebe...kazdopadne drzim palce 🙂

aspinka
25. feb 2009

evulik no myslim ze aj mam septisan ale uz som par tabletiek septoletu vycmulala snad to nevadi sak ked by som aj bola tehu krvny obeh ma matka s dietatkom spolocny od 10tt no ale kuknem radsej ten septisan 😉

evulik6
25. feb 2009

aspi, urcite par tbl neuskodi, ale tak radsej vymen ked mas aj to... 😉

ninuska8
25. feb 2009

dakujem baby...za povzbudenie, sky, dufam ze nam to dobre dopadne, a ako sa mam do tych novembroviek dostat? je na to samostatna tema??

mirip
25. feb 2009

ahojte dievčatá tak dnes sa hlásim aj ja máme srdiečko 😵 a dúfam že už to bude dalej pokračovať tak dobre ako do teraz a nebude už nič zlé prekážať 🙂

aspinka
25. feb 2009

fuuuuha mirip tak blahozelame 😉 v ktorom tyzdni si? 🙂
Baby ja sa tu medzi vami citim take netehotna 😀 😀 😀

evulik6
25. feb 2009

mirip gratulujeeeeeeeeeem 😉 drzim palce 🙂

evulik6
25. feb 2009

mirip a nemas foto babatka? tak by som uz chcela nejake vidiet 😒

skybaby
25. feb 2009

evulik mam a citim sa fajn, len ma trosku matia ze nemam absolutne ziadne tehu priznaky, ani prsia ma nebolia, ani zle mi nie je, proste vobec nic ... ale tak mrcha meska a testik je pozitivny tak hadam je vsetko ok ... k dokimu idem az 6.3
ninuska novembrovky este tusim nie su zalozene ... ale zakladat nechcem, tak si este pockam ... ked si na uvodnej stranke konika kliknes na spolocny termin, tak to bude potom tam ....
aspiiiii pridaj sa k nam 🙂 a aj vsetky ostatne 🙂

mirip
25. feb 2009

no ja som našla // skôr ako kodada a niektoré na to prišli ešte skôr ako som povedala verejne dnes že som......ale som bola ticho kým nebude akcia srdiečka, podla menzesu mi aj tt nabehnú o deň skôr kedže ja som mala posledný 4ho jan. a kodada 5jan. ale ovilka bola neskôr, som v 7tt, termín mám približne okolo 12.10. ale o dva týždne to upresní a zapíše mi aj ceruzkou do tehuknižky tak dúfam že si tehuknižku aj baby užijem, sa na nu dívam neveriacky ako mucha puk, ked som odchádzala povedal mi že a teh.knižku nechcete? že podte sestrička ked príde tak vám vypíše, sa aj zasmial lebo som mu povedala že k tej sa človek ťažšie dostane ako k vkladnej 😀 bol velmi zlatý sa tešil so mnou

evulik6
25. feb 2009

aspi, nie si sama...aj ja sa tak citim... 😖 ale vsetkym to zo srdca zelaaam 🙂

mirip
25. feb 2009

sky neboj to ešte príde mna už tretí deň nadrapuje ked sa najem aj ked sa nenajem a hocikedy ani pachy byť nemusia.....ale grcať zatial negrciam 😀

evulik6
25. feb 2009

sky, to je v pohode, ja som pri prvom nemala tiez...iba jeden...prsia ma boleli hrozne...ale vsetko pride skor ci neskor 😉

aspinka
25. feb 2009

evulik aj novembrovky musia byt 😀 decembrovka moc nechcem byt 😒 baby ja som bola dvakrat tehu a ziadne priznaky som zo zaciatku nepocitovala absolutne nic 😅
no mirip ty si bola ako partizan 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre