Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
26. feb 2009

no tu som lebo som menila pc nie dnes som si nemerala lebo ja az vecer a mrcha ma dojst 14.3

evulik6
26. feb 2009

kody to ti verim ze si sa bala...ja sa tiez budem, uz to vidim...predtym by ma to ani nenapadlo ale po MA 😖 ☹
A v com ti pomohlo to meranie? JA si meriam poctivo kazde rano v posteli, mam nadstaveny budik, ale robim to viacmenej zo zaujimavosti, ze ci mi nieco ten grafik povie... no ved uvidime... 🙂

tatuska1
26. feb 2009

kody no a co to znamena ked stupa
ja mam od dnes ovulku

tatuska1
26. feb 2009

ja tiez zo zaujimavosti a neviem o tom nic tak preto sa pytam

evulik6
26. feb 2009

tatuska, ty si merias az vecer? jaaaj, ja hned rano, som citala ze je nejlepsie hned rano ked lezis v posteli este, lebo ze teplotu ovplyvnuju rozne veci ako napr.jedlo, cinnost cez den a pod.

den-dva po ovulke by ti mala teplota stupnut a potom ked sa ti drzi hore alebo este mierne stupa a neklesne tak by si mala byt teho...ci nie kody? neviem ci som to spravne pochopila...

tatuska1
26. feb 2009

hmm no som zase mudrejsia cize si mam radsej rano merat?????

evulik6
26. feb 2009

ja som to citala vsetko na www.merenibt.xf.cz 😉

kodada
26. feb 2009

evi dobre si to pochopila, teplota sa po ovulke drzi hore, pred mrchou zvykne klesnut, ak znovu stupne, je predpoklad ze si tehu, ale ja mam s tym len mesacne skusenosti, tak to berte z rezervou

evulik6
26. feb 2009

noo radsej ano, ale ked uz si zacala vecer tak neviem...ale teoreticky by si mohla este..

tatuska1
26. feb 2009

ja som sa cudovala ze pred mrchou mi nenormalne vystupila na 37,9 a to som mala tri dni tak a dostala som kramy no a teraz po som si hned zacala a zacalo to 36,2 a stale stupa tak neviem

evulik6
26. feb 2009

kody, ja si meriam teraz poctivo prvy mesiac od zaciatku mrchy...tak uvidim...A ked som mala vcera teplotu 36,4 a dnes 36,7 tak je predpoklad ze som mohla mat ovulku vcera? POdla mna aj ano, hlien som mala, len sa v tom hliene nevyznam... ja som mala hlien aj asi tri dni dozadu, ale bol husty a zltkasty...vcera bol takmer priesvitny a tiez pomerne husty...tak som z toho jelen..... nechame sa prekvapit 😀

evulik6
26. feb 2009

tatus, poslem ti moj graf do IP 😉

sue250
26. feb 2009

caute baby ako sa mate, ja uz o cystach som nastudovala vsetko ale ten strach boze na tyzden idem k inemu lekarovi, citala som ze je to bezne ze je to tehotenska cysta kazdy ju ma len potom zmizne a nemozu ju odstanit do tretieho mesiaca lebo vyzivuje dieta. ak praskne rychlo sa musi nasadit dufaston. ☹

evulik6
26. feb 2009

sue, tak si studovala co? ja som tiez taky maniak ze hned vsetko hladam na nete, este ze ho mam 😀 Ale neboj sa, bude to dobre, musim mysliet pozitivne, nech ma babenko kludne prostredie... ja viem ze sa obavas, ved kto by sa nie..drzim palce nech to je vsetko ok 😉

evulik6
26. feb 2009

ach baby, musim vas na chvilu opustit... povinnosti volajuuuuu 😒 Ale piste, precim si potom 🙂 zatial ahojte a pekny dnik

tatuska1
26. feb 2009

eulik pekne ti to houpa potom sa ustali no uvidime

tatuska1
26. feb 2009

babulky idem sa aj ja chystat majte sa pekne prajem vam prijemny dnik a piste.pa,pa kody cmuk fazulke evulik tvojmu drobcovi taky tak 😉

kodada
26. feb 2009

bola som robit chlebicky na skolenie ... beee, nech sa toho uz zbavim
evi ja som tiez citala tu stranku

evulik6
26. feb 2009

ahojte...tak uz som tu, ale asi tu uz nik nie je cooo??? 😒

kodada
26. feb 2009

som tu

skybaby
26. feb 2009

ahojte aj ja som tu 😉

kodada
26. feb 2009

ahoj sky, ako sa citis?

evulik6
26. feb 2009

ahojte, co porabate? ja som upratala, naobedovali sme sa a teraz trosku vegetim

kodada
26. feb 2009

tvarim sa ze pracujem 😉

skybaby
26. feb 2009

kodi stale ziadne priznaky ale mrcha nie je a testik je pozitivny 😀 tak je hadam vsetko ok
hm evulik ja sa tvarim ze pracujem 😀

cukruska1920
26. feb 2009

Ahojte tehulky...... 😎

skybaby
26. feb 2009

ahoj cukrus 😉 buduca tehulka 🙂

cukruska1920
26. feb 2009

sky.... 😀 😀 no to dufam..... kedy ides k lekarovi?

kodada
26. feb 2009

ahoj buduca tehulka 😉

cukruska1920
26. feb 2009

😀 😀 😀 ste sa dohodli???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre