Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
26. feb 2009

nooo tak potom dobre, ked sa iba tvarite ze pracujete...lepsie ako pracovat naozaj 😀

ahoj cukruska..ty tie fotky meniiiis

skybaby
26. feb 2009

idem buduci piatok

kodada
26. feb 2009

sky, mame rovnake myslienky 😉

cukruska1920
26. feb 2009

evul....co uz ked mi zmazali spermiu 😕 inak pocuj vyzera to tak ze uz len mi dve niesme tehu..alebo sa mylim???

sky... jujha... 😵 na kolky pokus sa vam to podarilo?

skybaby
26. feb 2009

cukrus my sme s kodadou vestice a vieme ze raz budes tehu, len nevieme kedy 😀
cukrus cakali sme 2 cykly potom sa raz nepodarilo a potom sa podarilo, cize mala som ms od porodu 4x, priznam sa ze som necakala tak skoro

cukruska1920
26. feb 2009

sky... tak taka vestica som aj ja 😀

no tak uz by sa mohlo podarit aj nam.....toto je treti mesiac co skusame

evulik6
26. feb 2009

cukruska, este nie je tehu okrem nas vevoncek, tatuska a este niekto...musim kuken, ved uz ani ja neviem 😲

cukruska1920
26. feb 2009

aaale to je uz nic

evulik6
26. feb 2009

este aspinka, ale tej sa to zatial risuje celkom pekne, chick a tilly? neviem... mam v tom uz trosku chaosssss

cukruska1920
26. feb 2009

ja tiez... 😀 aaale to je jedno.... ved postupne sa dockame vsetky

evulik6
26. feb 2009

ved jasne, urcite... dobre sa to tu rozsirilo s tehulkami, sa mi to paci 😉

kodada
26. feb 2009

tento mesiac bol poriadne uspesny, pre niektore ... vy mate pred sebou este aspon prijemne snazilkovanie, my uz musime opatrne, ale som rada ze pan doktor povolil aspon take, dnes by sme mali mat tutu-mutu skoro po mesiaci 😎

aspinka
26. feb 2009

caute baby tak mne stupla teplota zatial najvyssia co som kedy v ustach namerala ale ktovie ci to neni z mojho prechladnutia 😀 😀 😀 kolko vas je dvojciarkovych 6,7,8...??? 😀

tilly
26. feb 2009

ja nieeeeeeee 😀

mirip
26. feb 2009

ahojte dvojčiarkových aspi? existuje dvojčiarkové c na stupnici notovej 😀

aspinka
26. feb 2009

a ty si mirip nemala // na teste 😉
tilly aj ja nieeeeeee zatial 😀

mirip
26. feb 2009

len srandujem aspi 😀

cukruska1920
26. feb 2009

halo halo...kde ste vsetky?

aspinka
26. feb 2009

som tu cukruska len ty behas lietas jak sarkan 😀

cukruska1920
26. feb 2009

ja?? ja som tu...ale nikde nikoho

ela304
26. feb 2009

ahojte baby, tak ja som skoro 24 hodin prezvracala a prelezala. ale nie je to tehotenske zvracanie, ale som sa objedla a ja zvyknem mat niekedy taketo stavy. Kazdu pol hodinu som v noci zvracala. Bola som uplne hotova a o 5.00 som si varila medovku, ktora mi trochu pomohla. Tak cely den mi je na figu. 😢 😢 😢 kodada idem chodit k doktorke Bratovej.

tatuska1
26. feb 2009

ahojte ja som vas prisla len pozdravit a popriat vam krasny vecer 🙂

ninuska8
27. feb 2009

ahojte baby, chcem sa spytat vcera aj asi predvcerom som mala dost intenzivne pichanie na lavej strane v slabinach a vyzarovalo to do celej nohy, trosku sa obavam lebo aj vtedy som to tak mala...neviem cim to je, to nebola maternica, myslim ze vajecnik, nestretli ste sa tym niektora???

evulik6
27. feb 2009

dobre ranko vsetkym.... ako sa dnes mame v tomto zasnezenom pocasi??? 🙂

zuzka_w
27. feb 2009

ahojte, aj ja som tehotna, len ja moc toho nenapisem, ja si vas radsej pravidelne precitam, o kazdej sa dozviem vzdy nieco nove, aj si poviem, ze napisem, ale potom neviem co by som napisala a tak to ide stale dokolecka 🙂 MA som mala v septembri a teraz mam termin v oktobri, cize po 4 mesiacoch som opat tehotna 😉 A byva mi velmi zle .... nevraciam, len mi je strasne blbo od zaludka

evulik6
27. feb 2009

ninuska, vajecnik? mna vajecnik bol dost intenzivne pri dadkovi...neplas sa, to su hormonalne zmeny, aj maternica sa ti bude teraz zvacsovat, tak budes citit bolest (mozno) Pokial nemas nejaky podozrivy vytok bud vkude, ok? 😉 🙂

zuzka, gratulujem k teho...velmi drzim palce nech ti to vyjde... Mne byvalo tiez zle, ale neboj, vsetko prejde... 😉

tilly
27. feb 2009

no teda, gratulujem, samé tehotné, radšej sa pakujem, musím zhodiť aspoň 6 kg pred tehu, takže teraz by sa mi to fakt nehodilo a už mám také predkrámové stavy... takže som rada, že na mňa sa teraz nič nenalepilo 😀

tatuska1
27. feb 2009

ahojte dievcata ako sa mate? 🙂

tatuska1
27. feb 2009

evulik tu si niesi tu?

ela304
27. feb 2009

ahojte ja sok tu? ako tatuska? Ja som OK, uz konecne mi je dobre. Ale stale len tak lezim ako mrcina, nic sa mi nechce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre