Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
27. feb 2009

evi ale ja som písala že kedy ti nemá prísť a ja budem držať päste aby neprišla toho 9.3. mne nemá prísť okolo 20.3.mne pred nedávnom skončila mrcha som nečakala že sa tu tak dlho zdrží ale je mi to jedno, aj tak sme tento týždeň nesnažili lebo sme boli obidvaja ako zodchliny ale od budúceho týždňa začneme a budeme čakať aj na ovulku

evulik6
27. feb 2009

vevon som rada ze ti to aspon takto vyslo s tym snazenim... no ja neviem, po pravde si nemyslim ze by som hned otehotnela, ale je tu aj taka moznost nooo...ved uvidime ci pride ci nepride... nemusela by, no na druhej strane mi to az tak prekazat nebude...11.3.idem na to sono srdca, dufam ze to bude ok...

evulik6
27. feb 2009

vevon mne mala prist 20.3. pred dvoma rokmi , to viem presne, bo ocino ma vtedy narodky a mne neprisla 😉 tak som robila test a vysli hned //...no a je tu davidko 😀

evulik6
27. feb 2009

no vidis, som sa kopla, uz ani ratat neviem 😠 nie pred dvoma ale troma... tak rychlo to bezi 😀

ela304
27. feb 2009

ahojte, kde ste vsetci?

evulik6
27. feb 2009

ahoj ela...no ja neviem kam sa vsetky vytratili? ja som prisla iba popriat pekny zvysok vecera a krasny vikend vsetkym 🙂

tatuska1
27. feb 2009

ahojte ja som vas tiez prisla kuk ze co noveho ste popisali.ja vam prajem krasny piatkovy vecer nam netehulkam eroticku noc 😀 a tehulkam jemne tutu mutu 😉 pa,pa babule

kodada
27. feb 2009

no, mna zas vytocil mm, spi ozraty v izbe, cize stravim noc v obyvacke 😠

skybaby
28. feb 2009

ahojte zelam krasny a plodny vikend 🙂 tatuska moj muz ziadne tutu mutu nechce lebo sa boji ☹ ale ja mam chut na seeeex, no ale kvoli mimi samozrejme vydrzim 🙂

mirip
28. feb 2009

a kolký tt vlastne si sky?

mirip
28. feb 2009

máte aj nejaké príznaky?

skybaby
28. feb 2009

mala by som byt 5tt a zajtra zacinat 6tt a priznaky nemam vobec ziadne ale ciarka silnie ... tak je hadam vsetko ok

evulik6
28. feb 2009

ahojte.... sky, urcite je vsetko ok... aj priznaky pridu, neboj sa.. 😉 Pekny vikendik vsetkym...

mirip
28. feb 2009

ja podla MS začínam v nedelu 9t ale nič príznaky žiadne........trošičku prsia a niekedy ma napne ale negrciam, len sladké mi vôbec nechutí a vela pijem a klasika problémy na wecku so zápchou inak nič, podla sona sme menší, ale nevadí len nech je všetko vporiadku

skybaby
28. feb 2009

mirip ja nestresujem,som sa poucila ze stresovanim si aj tak nepomozem ... proste nedokazem ovplyvnit ci je vsetko v poriadku a preto proste verim ze je 🙂 bude to dobre mirip 🙂
evulik pekny vikend

mirip
28. feb 2009

ved aj ja nestresujem a snažím sa nemyslieť na zlé od pondelka som aj na Pn tak hádam bude vačší klud 🙂 a babatko bude aj dalej rásť tak rýchlo ako má 😵

evulik6
28. feb 2009

drzim vam palce 😉 😵

mirip
28. feb 2009

ahoj evulík 😉 čo porábate dievčatá? ja idem robiť krémežku lebo zajtra ideme na návštevu a už teraz viem že ja si tú kremežku nedám sladké nemusím 😀

evulik6
28. feb 2009

ahoj mirip....nerobim dokopy nic...trosku som poupratovala, nieco pojdem ukuchtit a potom pojdeme k svokrovcom zaniest maleho a my s muzikom do TN pre dadkovu postel.. vcera volali ze uz je na sklade 🙂

aspinka
28. feb 2009

Ahojte peknu slnieckovu sobotu. Mala ma nejaku virozu tak grcame chuda ma krce juuuj jak ju takto nerada vidim normlane v duchu placem ona nebyva casto chora tak ked nieco je tak mi puka srdce. Aj to ona radsej zatajuje len aby sme nahodou nesli k doktorke s tych ma panicku hrozu 😠

ninuska8
28. feb 2009

ahoj skyby, tak ja by som tiez mal byt piaty tt a v pondelok by mal zacat siesty...kedy ides k doktorovi? ja neviem kedy by uz bolo daco vidiet, lebo podla poslednej ms som piaty, ale ´v skutocnosti som asi treti, tak ja neviem v ktorom tt by uz malo byt vidiet srdiecko...inak s tymi mojimi priznakmi je to take, sem tam ma chyti krc v podbrusku jak na kramy, potom prestane...ale hrdlo ma dajak neprestava pobolievat, navyse sa k tomu pridruzila nadcha tak dnes sa citim pod psa 😒 , najradsej by som cely cas spala...uz neviem co vymysliet, aby mi bolo lepsie...
aspi, dufam ze sa malej skoro polepsi...

tatuska1
28. feb 2009

ahojte babule je tu niekto???????????????ja som si konecne sadla na rit a pijem kaveju 😀 mm odisiel so svokrovcami a medzi tym mi vymeni aj olej na aute tak mam klidek.kody co ta nasral muz no moj bol taky pred tyzdnom jak taska 😅

tatuska1
28. feb 2009

evulik kde si?????????

mirip
28. feb 2009

ahoj tatus 😉

tatuska1
28. feb 2009

ahoj mirip aspon ze ty si tu co nove moja ako sa dnes citime hmmm? 😎

mirip
28. feb 2009

nijako....príznaky žiadne................len žeriem a žeriem 🤐

tatuska1
28. feb 2009

to je super len papkaj a papkaj hej aby ste pekne rastli a ja ani niesom tehu a zeriem 😀

tatuska1
28. feb 2009

co inac robkas uz mas kolacik hotovy

mirip
28. feb 2009

a brucho mám už ako vo 4tom mesiaci 😒 to pre ten myom čo tam mám tiež, ale ten by vraj nemal robiť porblémy...............tak uvidíme, ale strach už budem mať asi stále

tatuska1
28. feb 2009

som velmi rada ze ste tu este ostali s nami babky aj ked ste tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre