Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
1. mar 2009

ja som si to vsimala stale, od zaciatku vie ze mi alkohol a alkoholizmus vadi ... mam otca s casti alkoholika ... nikdy som nechcela dopadnut ako mama .... bojim sa, ze dopadnem rovnako
cukru neboj, zajtra bude u dokyho vsetko OK

cukruska1920
1. mar 2009

kodi...skus sa s nim o tom porozpravat.. povedz mu ze teraz potrebujes klud a pokoj a ze nech sa zamysli lebo to moze ublizit jeho dietatu..... a dakujem...dam vediet ako som dopadla

evulik6
1. mar 2009

kodada, tak to mi je luto ze manza takto vyvadza... musis sa s nim porozpravat, urcite ti to pomoze a bude uz klud...ved urcite nechce aby sa ti stalo to co naposledy, no nie? 🙂 neboj, urcite si vstupi do svedomia 😉

cukruska, neboj sa, budes ok...drzim palce, budem na teba mysliet 🙂

cukruska1920
1. mar 2009

evul....dakujem

evulik6
1. mar 2009

nemas za co cukrus 😉

kodada
1. mar 2009

mna to nebavi, riesili sme to pred dvoma tyzdnami a sere na to

cukruska1920
1. mar 2009

kodi...teraz sa snaz byt v klude...viem ze v takejto situacii asi tazko ale aspon kvoli miminku

kodada
1. mar 2009

snazim sa ... dakujem 😎

tatuska1
1. mar 2009

no kody nie si sama ten moj lezi a je natahy lebo este stale slavil narodky teraz s rodinou z mojej strany a to zakazdym vravi ze on uz alkohol nebude pit lebo mu je zle.no vies co ja sa rozculovat nebudem ale tiez mu to trpiet nebudem ak mu je tak dobre.a klud kody musis mu to razne povedat a on nech si uvedomi ze ty a dietatko potrebujete klud. 😉

vevoncek
1. mar 2009

ahojte babulky tak aj ja som tu už po dlhej dobe

včera sme mali zabíjačku a keďže sme na nej s mužom neboli tak nám doniesli domov robotu a celý deň sme len s mäsom robili poriadky ja som potom samozrejme musela upratovať celý byt, všade bol bordel ale už je všetko o.k.

kodi to ma strašne mrzí čo teraz prežívaš s mužom chlapi sú niekedy sprostý a sebecký myslia len na seba ožerú sa a myslia si že na druhý deň bude všetko o.k. niektorý to naozaj niekedy potrebujú. Ja mám tiež takého ocina že si rád vypije ale našťastie môj muž to u mojich rodičov nepreháňa ale zase tiež to prehnal pred nedávnom a bola som veľmi nahnevaná ale potom som si povedala kašlem na to nič s tým nespravím tak to nebudem nijako riešiť, lebo keby som to riešila by som sa rozčúlila a jemu by som spravila radosť a tak takéto veci sa snažím prehliadať tak ako máme my svoje dni (ja bývam dosť často nerózna a podráždená úplne zbytočne ) tak tak majú aj oni svoje dni ožerú sa s kamarátmi a cítia sa ak zamladi skús si to nevšímať ja viem že je to ťažké ja to poznám tiež ale to je na to najlepší liek a naozaj robiť prednášky len keby to robil naozaj často. Možno že oslavoval tvoje tehotenstvo

vevoncek
1. mar 2009

kodi a ešte jedna vec teraz sa naozaj snaž nerozčulovať aby si neublížila bábätku ja viem že keď sa pozrieš na opitého muža že sa to nedá trápi ťa to lebo ho máš rada a vidieť ho v takom stave nie je príjené ja sama mám problém zostať v kľude ale asi to chce zvyk a hlavne keď si pomyslíš na vaše bábo tak by ti to mohlo trochu pomôcť že zostaneš v kľude

kodada
2. mar 2009

do riti, nech si vypije, ale nie vtedy ked ma domov soferovat, a este mi do oci klame, ze on nepil !!! ja uz ani neviem ci ho mam rada

evulik6
2. mar 2009

ahoj kody... ako sa dnes citis? este sa asi hnevas na manza cooo? aj ti nieco povedal potom ked bol uz triezvy?

tatuska1
2. mar 2009

ahojte babule som tu tak skoro lebo idem uz teraz do prace.kody les sa upokoj moja nerobi ti to dobre ale mas pravo sa nanho hnevat do kelu lebo to je vazna vec.evulik ahoj ako si na tom

kodada
2. mar 2009

hnevam, nebavili sme sa o tom, odisla som do tej ZA, prisli sme vcera a ignorujem ho stale ...
snazim sa upokojit ale nejde to

vcera som sa prvykrat rozpravala z fazulkou ... to som nerobila ani pri prvom 😀

evulik6
2. mar 2009

kody to je super ze si sa rozpravala s fazulkou...len tak dalej... 😉 No dufam ze sa cim skor udobrite, hlavne ze sa cim skor upokojis ty...drzim palce...

tatuska, celkom fajn, a ty? uz merias rano ci nie? ja mam uz piaty den tu istu teplotu... tak neviem ci z toho nieco bude 😒

tatuska1
2. mar 2009

evulik hej aj ja rano a si predstav ze tak isto ako ty len dnes mam az 37,4

tatuska1
2. mar 2009

kody tak len sa rozpravaj to ta upokoji a nebudes mysliet mysliet na nic zle ta prava ti to hovoriiiiiiii lebo ja viem zurit a omielat to aj tyzden 😀

evulik6
2. mar 2009

tatus posli mi tvoj grafik do IP

tatuska1
2. mar 2009

no pockaj ked sa mi to podari hmmmm

tatuska1
2. mar 2009

no pozri asi som to poslala

evulik6
2. mar 2009

tatus, skusala som to pozriet ale nejde mi to otvorit... ☹

tatuska1
2. mar 2009

mas evulik

evulik6
2. mar 2009

ok...uz som pozrela... 😉

tatuska1
2. mar 2009

dobre ja idem vecer si vas pozriem.evulik prajem krasny dnik s malym drobcom a kody vsetko sa napravy prajem ti pekny den 😉

vevoncek
2. mar 2009

dobré ránko

kodi to bolo veľmi nezodpovedné od tvojho muža že napitý šoféroval a ešte k tomu ťa klamal keď bolo zrejmé že má vypité bohvie čo si od toho sľuboval

vevoncek
2. mar 2009

ja som sa dnes ráno snažila dovolať na infekčné ale nejako sa mi nedá nechápem prečo chcela som sa obejdanť kôti tým výsledkom tak som to nechala na manžela hádam sa mu podarí ma objednať

evulik6
2. mar 2009

tatus pekny dnik aj tebe 🙂

ahoj vevon...ako sa mas? uz si zdrava?

vevoncek
2. mar 2009

ahoj evi no ešte to nie je úplne na 100% ale už dokážem normálne fungovať v stredu idem na kontrolu a asi vo štvrtok už budem v robote ☹

evulik6
2. mar 2009

jaaaj, tak este si domka co? aspon si oddychnes este... my ideme v sobotu malovat, aj sa tesim aj nie...ked si pomyslim na to upratovanie potom...ach...ale stoji to za to...neviem sa dockat...vymalujeme, potom upracem, zlozime dadkovi tu novu postel ...joooj...nech uz je to vsetko hotove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre