Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
3. mar 2009

dobre ranko tatuska......ano? u nas je tak divno akoby malo prsat...aj vcera tu bolo pod mrakom 😒

kodada
3. mar 2009

ahojte, aj ja hlasim zamracene

skybaby
3. mar 2009

ahojte 🙂 tak u nas prsi ☹
ake cakatelky na tehu tu mame? evulik a aspi? alebo aj cukrus?
kodada ako sa ti dari? ja uz sa neviem dockat tej navstevy u laekara v piatok ... a inak stale nemam ziadne priznaky

aspinka
3. mar 2009

Aspi urcite nie Aspi uz beha preventivne z vlozkou 😀 dnes mi tak klesla teplota ze keby bolo z toho tehu tak to dieta nie je moje 😀 😀 😀

kodada
3. mar 2009

sky normalka, ziadne priznaky okrem unavy tie nemam ...
aspi 😀

skybaby
3. mar 2009

aspi 😀 ty si teda cislo 🙂
kodi dik za ukludnenie 😉 kedy mas ty nejaku najblizsiu kontrolu?
dufam ze muzik ta uz prestal hnevat

kodada
3. mar 2009

sky idem az 23 ... uz sa neviem dockat ...
z mm to akurat riesime cez sms-ky este som vcera nebola schopna to s nim riesit

skybaby
3. mar 2009

kodi dufam ze to v manzelikom vyriesite a bude fajn 🙂

sue250
3. mar 2009

baby mi tu mame krasny slnecny den, konecne aj vcera taky bol az je radost dychat) 🙂

kodada
3. mar 2009

sky vyzera to tak ze ano, len si musi ziskat naspat moju doveru, a to nebude tak rychlo ... museli sme sa zacat spolu bavit, zajtra ideme na pohreb, zomrel mu bratranec
sue, kosice su asi iny svet 😉

sue250
3. mar 2009

baby pocuvajte bola niektora na krv hcg - ja mam vraj vysoke vyzera to na dva plody. ja sa obesim ja uz nesmiem mat dva.

kodada
3. mar 2009

sue ja idem az 23. na komplet - sono, krv ... preco nesmies mat dva?

sue250
3. mar 2009

lebo som v 24tt dve potratila a lekar mi povedla ze druhykrat neodporuca dva ja dieta nedonosim jedno ale so serklazou a dve tazko to by sa narodili v 7m, ta ze som v strese, mozno ze cysta to sposobuje aj test som mala preto skor pozitivny. bojim sa velmi ☹

skybaby
3. mar 2009

sue, ved chod co najrychlejsie na sono a nech sa doki poriadne pozrie kolko ich je ... ale chapem ze sa bojis, ja teraz tiez dufam ze babatko bude jedno 😉
a este sa hovori ze jednovajecne su viac rizikovejsie, tak mozno keby boli dvoj to zvladnes
teraz bol tusim vo francuzsku ten pripad ze zena porodila jedno babo a dalsie dve este zostali v brusku 🙂
ale budem ti drzat palce a zelam aby babatko bolo naozaj iba jedno, fakt chod co najskor na sono

kodada
3. mar 2009

tak to ozaj chod co nasjskor, kedy ides k tomu druhemu doktorovi, myslim ze si spominala ze tento tyzden???

sue250
3. mar 2009

zajtra idem mam obrovsky strach lebo naposledy to skoncilo nemocnicou a potratom to som mala meniny v auguste a zajtra mam narodky a opat idem do nemocnice cize...ten strach je hrozny ☹

vevoncek
3. mar 2009

ahojte babulky tak už som tu aj ja

dnes som bola na tom infekčnom lebo včera mi nedvíhali tak som tam išla dnes osobne a možno by mi aj hneď povedala doktorka výsledky keby tam nebolo toľko veľa ľudí tak ma objednala o týždeň takže ešte týždeň vydržať bez snaženia a potom sa vrhneme na to možno to stihneme ešte tento mesiac pri tých mojich dlhých cykloch

kodada
3. mar 2009

neboj sa, urcite to bude, dobre, aj ked strach tu bude vzdy .... ty si marcova? aj ja 😉

kodada
3. mar 2009

vevu super, tak uz len tyzden, aj ked si to uz mohla mat za sebou ... aj to je lepsie ako nic

evulik6
3. mar 2009

ahojte babenky, uz som tu aj ja 😉

kody som rada ze s mm to smeruje k lepsiemu....

sue, budem ti drzat palceky nech to je len jedno babo a ste ok 😉 Myslim ze nebudem sama s tym myslenim na teba, vsetky budeme duchom s tebou 🙂

vevon, no skoda ze ti ich hned nepovedala...ale tak tyzden je vcelku ok...este ze necakas dlhsie 🙂

tilly
3. mar 2009

vonku je taaak kraaasne

evulik6
3. mar 2009

u nas nieee ☹

ela304
3. mar 2009

ahojte, ja som bola dnes u novej gynekologicky, zobrala mi stery a pozerala ma. Je zlata a mila. Tak uvidime. Najblizsie mam prist o dva tyzdne so sonom este z heliosu, tam uz pojdem naposledy. Sestricka je moja spoluziacka tak mi povedala, ze rizikove to je do 12 tt, ze môze prestat bit aj srdiecko, ale dufam ze to nebude nas pripad. 🙂 🙂

tilly
3. mar 2009

evulik, fakt? bola som sa trošku prejsť a úplne super sa dýcha

vevoncek
3. mar 2009

no ja som včera volala na infekčné a bola som úplne na prášky, lebo celý deň mi to tam nikto nebral a dnes som už mohla mať výsledky keby tam nebolo toľko ľudí ale tiež si myslím že to nie je také strašné tne týždeň to ešte stále nebudem mať ovulku takže ešte možno tento mesiac to môže výjsť hlavne nech sú všetky výsledky v poriadku

vevoncek
3. mar 2009

je naozaj otrasné počasie keď som bola vonku tak niečo poletovalo len neviem čo to bolo či sneh alebo dážď ale cítila som ako na mňa padaju kvapky vody dufam že to na mňa nikto nepľul alebo necikal z oblohy na mňa 😀

evulik6
3. mar 2009

vevon nieee neplul na teba nikto..ked som bola s malym v meste doobeda tak trosku mrholilo aj slniecko akoby chcelo vyjst, no len sa mu nezadarilo... ach, skoda...nedela bola nadhernaaaaa 🙂

kodada
3. mar 2009

eli super ze ste OK, urcite bude dokyna super a ked tam mas este znamu, este lepsie ...
... je viem co je to, ked zo dna na den prestane bit srdiecko ...ale nechajme to tak ... uz bude dobre 😉
u nas je furt zatiahnute

tilly
3. mar 2009

už aj tu zašlo slnko 😠

nezaoberajte sa tým, či prestane biť srdiečko, musí biť 😉

vevoncek
3. mar 2009

keby už bolo pekné počasie stále, lebo ja mám z tohoto počasia blbú náladu najhoršie je že ešte aj doma musím sedieť. už ma to tak nebaví strašná nuda keby už bolo leto hneď by bolo lepšie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre