Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
5. mar 2009

tak hadam len ta viroza to je za chvilu mi maju dojst kramy tak uvidime

kodada
5. mar 2009

mne dnes strasne toci hlavu, asi je nizky tlak

tatuska1
5. mar 2009

len si ty davaj pozor a hlavne pi vela vodicky 🙂

adrikanatasa
5. mar 2009

hlavne nech nás s kodadou obchádzajú virózy 😲 inak dnes mi je od rána zle od žalúdka, žeby som si predsalen aj ja užila tehotenské nevolnosti? 😒

tatuska1
5. mar 2009

idem si ja natiahnut net na laptop a budem vas citat z postielky babule 😉

adrikanatasa
5. mar 2009

a tatuska nám maróduje keď vylihuje? 🙂

tatuska1
5. mar 2009

no tak to vyzera ze zostanem domka dnes a zajtra 😝

tatuska1
5. mar 2009

baby ved ja ani k lekarke nemozem ist kartu mam pri deckej doktorke ja som od strednej u lekara nebola len gynda hamba 😀

adrikanatasa
5. mar 2009

tebe je supeeeer 🙂

kodada
5. mar 2009

pijem ako smadna tava, ale rano som pre istotu nepila caj, aby som zas negrckala ...
adrika okolo mna tu dnes v robote kazdy kycha, som ich vyhodila z mojej blizkosti 😉
tatu len oddychuj, ved si to zasluzis

tatuska1
5. mar 2009

no ako som rada ze mi nic nebolo ale uz by sa parilo dat si kartu k dospelakom. 😒

evulik6
5. mar 2009

ahojte babulky...

tatuska, ty si marod??? ja tiez... vcera ma trochu hrdlo bolelo tak som si nasadila penicilin...teraz mi je nejako blbo, akoby na zvracanie ale zatial to predychavam ☹

tatuska1
5. mar 2009

vies kody ja neviem obsediet na riti stale daco robim ale dnes som slaba a zaludok sa mi este aj teraz trasie a nebudem riskovat ze ma na predajni chyti sra........... 😀 a budem behat a vies ked ide z predu a aj zo zadu no na nervy 😀 manza vcera vecer chcel pri mne jest rozok a syr no okamzite musel padat vsetko smrdelo. 🙄 som vyzmykana jak citron 😨

tilly
5. mar 2009

kodi, aj ja som strašne smädná...

baby a ako sa tie testy fotia? lebo ja mám celkom dobrý foťák, ale neviem to nafotiť... 😅

tatuska1
5. mar 2009

evulik nas to chytilo naraz ta choroba 😀

kodada
5. mar 2009

tatu, bud len rada ze si taka zdrava, ale po tu kartu si pre istotu chod 😉

evulik6
5. mar 2009

no to ano tatuska...ach... dlho som tomu odolavala, tri tyzdne a uz som si myslela ze bude dobre a zrazu buuum...ach... nic sa mi nechce, by som iba lehnila v posteli alebo na gauci ☹

tatuska1
5. mar 2009

no to clovek je taky zmoreny z choroby ze az nic sa mu nechce ale ty mas drobceka a on si vyzaduje tvoju pozornost nie?ci sa vie pohrajkat aj sam?

evulik6
5. mar 2009

no ved to ze sa mu treba venovat... ale vie sa aj sam zahrat, je zlaty... asi si pustime nejaku rozpravku a budeme lezkat na gauci a pozerat... 😉

tatuska1
5. mar 2009

a na akej rozpravocke ficite??????alebo mu pustas minimax? 😀

tatuska1
5. mar 2009

vsetky makate??????ci co??????

evulik6
5. mar 2009

on si vybera na aku ma prave chut...takze u nas ficia dvdcka... najradsej ma teletubbies....zo zaciatku fical na nemovi, potom na shrekovi 1,2,3 a potom teletubbies.... a este ma rad dvd laciho strike...podla neho trsaaa 😀

tatuska1
5. mar 2009

laci strike no toto z neho bude maly hip-hop-er 😀 a take ze nody a vlacik tomas??????to sesterkina mala a 😀 krsniatko to zboznuju

tilly
5. mar 2009

aj u nás fičia DVDčka, hlavne bol raz jeden život... a tiež shreck

evulik6
5. mar 2009

vlacik thomas sa mu paci, ale nemame ho na dvd ☹ my nemame ani minimax, iba blby jetix a tam su take pekne rozpravky neni..tam sa mu paci lazy town ta znelka- na tu vdzy tancuje...
no veru z neho bude nieco asi...on normalne chyta break dance 😀

vevoncek
5. mar 2009

ahojte ja som dnes nejako prispala

pozerám že ja budem zdravá a vy choré no teda to nie je dobre
od pondelka už zarezávam v robote inak celkom rýchlo ubehol tento týždeň za chvíľu sa hádam aj k tým mojim výsledkom dopracujem

teraz tatus a evi oznámia tehu a dúfam že vás bude nasledovať potom budeme posielať cukruške tehu výrusy a možno už ani nebude treba 😉

vevoncek
5. mar 2009

evi vy nemáte minimax a to bývate iba kúsok od nás to je sila

evulik6
5. mar 2009

ahoj vevon... uz mi je lepsie...zistila som ze mi bolo na zvracanie z toho ze som este nejedla 😝 Bo som hned rano varila...francuzske zemiaky robim a to vzdy tak dlho trva kym si to vsetko nachystam, ale je to mnam tak to rada robim... zajtra uz zaciname malovat, takze o vikend mam postarane 😀

vevoncek
5. mar 2009

ja som včera večer presedela pri mojich emaloch mala som ich asi 500 odložených čo sa mi páčili a potrebovala som ich zredukovať tak som ich všetky prešla a pretriedila na 14 😀 a ešte ma čaká ďalšia adresa a tam mám okolo 200 tak ešte tie zredukujem

tatuska1
5. mar 2009

hej jasne vevoncek len aby si nas ty nepredbehla alebo cukruska 😀 uvidime ako bude postupka pokracovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre