Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

lante
30. dec 2008

Aspinka, čítam tvoj príspevok o malom pošmyknutí 🙂, ja mám z takého malého pošmyknutia tie tt v pase 😀
Ja som mala MA v lete 2006 ešte pred Vilíkom. Bolo to moje tehu, ktoré sa zadarilo do mesiaca od kedy sme sa rozhodli, že to skúsime. Bola som veľmi zaskočená tým, že sa deje aj také niečo ako zamĺknutý potrat.......bola som smutná a chcela som čo najskôr odtehotnieť. Môj doki mi to hneď po prvej mrche povolil.....ale nedarilo sa. Už som sa cítila ako králik....králikovali sme, pomalý viac krát za deň a s každou ďalšou mrchou čo prišla som bola sklamanejšia a naštvanejšia..........až potom sa konečne vo februári mrcha oneskorila a ja som našla po jej trojdňovom meškaní //..............no a teraz sme mali jedno malé pošmyknutie........a po jednom dni meškania som mala taký divný pocit............urobila som si test...........a hneď //. Z čoho súdim, že naozaj je to tak, že čím viacej človek chce, tým menej sa darí.

Preto vám všetkým babuľky prajem, aby ste sa čím skôr dočkali zdravého bábätka. Viem čo cítite, prešla som tým. A aj keď už jedno dieťatko od vtedy mám a druhé je už v brušku....stále myslím na to prvé a pri každom tehu sa bojím, že sa stane niečo zlé............myslím, že sa budem o moje dietky báť už celý život.........to bude asi jeden z údelov rodiča.

lante
30. dec 2008

Skybaby, myslím, že lekári, ktorí robia v nemocnici majú viacej skúsenosti v tomto smere ako obyčajný obvodný gynďas. 😉 Myslím, že podstatné je, aby sa maternica dala do normálu a ty aby si sa cítila nato, že budeš o5 tehuľka.

skybaby
30. dec 2008

lante mile od teba ze si nas prisla povzbudit 😉 ja ti zelam pohodove tehu a pomaly uz aj stastny novy rok 😉

aspinka
30. dec 2008

lante dakujem si zlata ;) ked ja sa bojim posmyknutia kvoli tomu ze som len 1 cyklus po MA 😠
Skybaby ja si zase myslim ze v nemocke ti povedia viac aspon u mna to tak bolo a to preto ze maju kopec pripadov a kopec roboty okolo toho tak aby sme sa im tam o chvilu "nevratili" moj doki ze o 3 mes. Skor si myslim ze u teba boli v nemocke uprimni a povedali ti to tak ako si myslia. A tvoj doki ta radsej chrani kedze sisi "uzila" tej bolesti.
Rozhodnutie je na tebe ale mas moj obdiv ja uz teraz neviem vydrzat!!! A ty si taka zasadova ze februar a hotovo! 😉

mirip
30. dec 2008

tak nesexuj aspinka alebo prerušovaný sex, prvý menzes po.....je málo, počkajte aspon do druhého 😉

aspinka
30. dec 2008

mirip do druheho je povodny plan sak ja si viem davat pozor neboj po malej sme 4 roky na gumke a bolo to OK! Len teraz sme mali nehodu ale uz radsej nesexujem vobec 😉

stankatt
30. dec 2008

babenky ja som mala MA jednu mrchua potom, jedno posmyknutie a uz mam malinku 😀 . Lante tie nahody 😀 😀 😀
Drzim palce aby aj vam taka nahoda priniesla babo. 😉

skybaby
30. dec 2008

jeeej aj ja chcem nahodu. to by som ale nemohla mat takeho zodpovedneho manzela 😉 ten si tak paradne dava pozor ...

aspinka
30. dec 2008

skybaby aj ja som si to myslela o mojom 😉 a ty si mala kolko MS po MA pisem jak tatar ale chapeme sa ze 😀

skybaby
30. dec 2008

ja mam taky rozhadzany cyklus, mala som uz dve MS a teraz som 16DC a uz spinim ... ale aj pred tebou som mavala cykly na striedacku 18 dni a 26 dni ...aj preto chcem skusit ten femigard 😉
ty teraz kedy cakas MS ak nebudu dve ciarky?

aspinka
30. dec 2008

ja som si teraz skusobne merala BT a citila som ovulku ako predtym pred MA a teraz mi aj na grafe vyznacilo presne ten isty 14DC takze som rada ze to funguje ako za starych cias 😀 . Mrcha mi chodi na 28 den ale stava sa ze pride skor alebo neskor ale max 1-2 dni. MS caka 10.1. a ked nebudu // tak sa z toho nestriela ved som chcela snazilkovat po druhej MS a telo vie co robi. Od januara idem do novej praci veeeelmi sa na nu tesim takze sa uvolnim a potom uvidim!

skybaby
30. dec 2008

inak moje prve tehu bolo po dvoch mesiacoch v novej praci ... zmeny su dobre 😉

cukruska1920
30. dec 2008

Halo.. kde ste?

aspinka
30. dec 2008

NO TU ;)

stankatt
30. dec 2008

Skybaby aj moj si daval velky pozor 😉 Striehol, striehol, neustriehol.... 😀 😀 😀 jedna mrska zdrhla

aspinka
30. dec 2008

to su ty nasi chlapy pevni ako skala odhadlani a potom im nieco ubzikne 😉

stankatt
30. dec 2008

nastastie... 😀

cukruska1920
30. dec 2008

no jupi.. ja ze kde ste? ako prezivate posledne dni tohto skaredeho roka? 😠

aspinka
30. dec 2008

ja si ani neuvedomujem ze ide silvester ;) aj vianoce okolo mna len prefrcali ale citim v kostiach ze ma caka pekny rok vas nie 😉

cukruska1920
30. dec 2008

aj ja to citim v kostiach... len ktovie kedy... ozaj zajtra mam podla uja Jonasa plodny den ... tak zeby?? 😀

aspinka
30. dec 2008

cukruska ideeeeees! take male posmyknutie niekedy stoji za to co myslis 😎

cukruska1920
30. dec 2008

my uz neposmykujeme... my smykame 😀

aspinka
30. dec 2008

fakt a tiez si sa tvarila tak "nenapadne" ze das cez neplodne hahaha dobre robis mas moj hlas cukruska ved sme na jednej lodi a urcite sa nevola Titanic to mi ver 😀

cukruska1920
30. dec 2008

nie..to bolo tak... ze hned ako som mala po kramoch tak som mu dovolila lebo to viem ze sa neda otehotniet a odvtedy som mu akosi zabudla povedat ze uz nemoze 😀

aspinka
30. dec 2008

ahaaaaa "zabudla" no ty si zlata ked budes takto zabudat tak sa nam o chvilu pochvalis s // 😀

cukruska1920
30. dec 2008

neviem... bojim sa ci by to nebolo este skoro ☹

aspinka
30. dec 2008

kolko si mala cyklov od MA?

cukruska1920
30. dec 2008

ja som nemala MA ale spontanny a mala som ho 15.10.... a mam za sebou 2 cykly aj 13 dni

aspinka
30. dec 2008

ale ta necistili nie. Tak potom nie je o com pri spontannom kedy vsetko telo vypudi bez zasahu sa mozes snazit hned po prvom cykle! Tak to ja som inak nezodpovedna 😒

cukruska1920
30. dec 2008

museli ma cistit..... nevyslo to zo mna same...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre