Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

cervena_ciapocka
26. sep 2009

pise sa tam ze len so suhlasom lekara ak si tehotna, nemozes svojmu zavolat?

cervena_ciapocka
26. sep 2009

Alebo len zavolat na pohotovost a sa spytat.

picolino
26. sep 2009

v piatok som volala, ked ma tak strasne bolela hlava a doki mi povedal, ze ja uz mozem vsetky lieky, kt.obsahuju paracetamol, samozrejme nie na kvanta...tak sidam jeden...teplota mi uz klesla, no bojim aby mi zase vecer nevystupila, uz si nechcem da vat paralen, tak veeeela pijem a vytlacam si citron...
ciapocka dakujem ti, si velmi zlata 🙂 🙂 🙂

cervena_ciapocka
26. sep 2009

🙂 no tak ked povedal doki, tak myslim, ze bude vsetko ok 🙂 a myslim, ze keby si si dala dnes jeden a pripadne o 24 hodin dalsi keby bolo treba tak sa nic nestane. A ked budes doma oddychovat a potit sa tak verim ze len dobre bude.

cervena_ciapocka
26. sep 2009

Ked v letaku napisu, ze len na radu lekara, tak vlastne chrania len seba, aj keby bola sanca nejakeho ohrozenia 1:1000000000000 😅 tak to musia napisat

cervena_ciapocka
27. sep 2009

Ahojte 🙂 ellysa 😵 co to vidim v tvojom albume 😉 kedy si testovala?

ellysa
27. sep 2009

Ciapocka v piatok večer a včera ráno, mrcha včera meškala druhý deň. Ale zatiaľ sa tešínme len veľmi opatrne, uvidíme, čo bude ďalej... 🙂

cervena_ciapocka
27. sep 2009

tak to je zatial super 🙂 u mna este mrcha nedorazila, ale uz treti den mam take divne bolesti ako keby som mala mrchu. Ak sa mi podari dnes kupit test tak zajtra rano otestujem, to by som uz bola teoreticky 13 DPO, ale ktovie ...

tatuska1
27. sep 2009

babulky zatial tisko blahozelam som velmi rada ze nas bude stale viac a viac stastnych tehuliek 😉
cervena ciapocka u mna to tiez tak prebiehalo ze som mala tie bolesti a nakoniec z toho boli dve ciarocky 😕 😉

cervena_ciapocka
27. sep 2009

tatuska ja sa dost cudujem lebo u mna su bolesti az ked mam mrchu ale nikdy nie predtym. Ale velmi by som chcela // 😅

tatuska1
27. sep 2009

silno drzim palceky 😉 😉 😉 ved aj ja som nikdy bolesti nemala 😉 budem to tu pozorne sledovat 😉

ellysa
27. sep 2009

tatuška vďaka, ja sa znova ozvem, keď bude niečo nové. Modlím sa každý deň, ale už je to len v rukách niekoho iného nie nás. Mám veľký strach, ale je to asi normálne, keďže sme už o dve (vlastne tri mimi prišli)
Ciapocka, ja verím, že budú // 😀

tilly
27. sep 2009

jeeej, ellysa, gratulujem, moc moc moc držím palce, nech to už konečne vyjde!

kody, sue, mirip, držte sa, už to máte za rohom 😀

adrikanatasa
27. sep 2009

elly srdečná gratulácia 😉 no vidíš že si dlho na tie // nečakala 🙂 Neboj tentokrát to na 101 % výjde 🙂

cervena_ciapocka
28. sep 2009

Ahojte 🙂 idem si kupit test, lebo vcera som uz nestihla a skusim testnut este teraz poobede. Neskutocne si zelam aby tam boli dveciarky, ale zaroven sa bojim, ze test bude biely ako prvy sneh 😔

mirip
28. sep 2009

Ahoj ellysa z celého srdca gratulujem že vám to vylo skoro a ste nemuseli na dalšie // dlho čakať, dúfam že vám to tentoraz vyjde 😉

lili136
28. sep 2009

cervena ciapocka
tak moc moc držím palce, nech sú tam.... 🙂
daj potom vedieť....

kodada
28. sep 2009

babule chvilku vas clovek necita a co to tu vidi... elly s celeho srdca blahozelam 😉
ciapocka aj tebe, tak ze by sa opakoval minulorocny september??? az na tu JEDINU vec ti to doprajem

kodada
28. sep 2009

aaaa, ja mam od dnes 39 tt 🙂

mirip
28. sep 2009

elly kuk do oktobroviek čo ti tam baby popísali 😉

kody ty ako? už sa aj otvárate? ja posledné dni cítim panvu skor dulu pobolievanie a časté teda doslova tú časť panvy čo je medzi nohami 😉 😖

mirip
28. sep 2009

inak máme už aj pre istotu chalanské meno najskor sme zvažovali tiež Tomáša a teraz už je na isto ak by náhodou tak Šimon 😵

marion
28. sep 2009

Ciapocka drzim palce... 🙂

Kodada...to je super uz sa to blizi, 🙂 🙂
A vybrali ste krasne meno

kodada
28. sep 2009

k tomu menu, mi sme mali v hre Lukasa a Tomasa a Tomi vyhral 😉
mirip, nemyslim ze by som sa otvarala, aj ked uz mam "krcok skoro spotrebovany" uvidim vo stvrtok, kedy idem k dokymu ... ty ako? ja nic necitim, ale neviem ci to nie je aj magneziom, do kedy sa ma vlastne brat???

cervena_ciapocka
28. sep 2009

Tak som zas tu. No a test bol biely ako sneh 😔 len kontrolna ciarka sa tam na mna serila. Ja to nechapem, uz tyzden mi mrcha meska a som z toho na nervy.

mirip
28. sep 2009

to neviem ja som magnézko nemusela brať len teraz posledný mesiac železo inak nič, ja neviem, občas cítim pichnutie ale to tým že na tej strane kde ma pichne potom nahmtám vždy nožičku takže to je od kopancov a inak len tú panvu dolu cítim

kodada
28. sep 2009

nezufaj ciapocka, pisala si ze si mohla otehotniet aj neskor, ze?

cervena_ciapocka
28. sep 2009

v podstate to mohlo byt kolo 15.9. no a od vtedy je to uz 13 dni. Tak sa fakt neviem, zeby ani len tienik?

mirip
28. sep 2009

ciapocka jasné že ti može nabehnúť druhá palička aj neskor ešte nič nie je stratené ako povedal mne moj muž kým nepríde menzes nádej je stále 😉

cervena_ciapocka
28. sep 2009

Viem, ze niekomu test ukaze az po dvoch tyzdnoch meskania. Ale ja mam z toho cakania stres. Navyse ma v praci cakaju tazke dni a keby vtedy mala prist mrcha tak dovi-dopo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre