Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 ake zaujimave datumy potratu mame. asi si napisala zly datum ms od potratu, ma tam byt asi 25.7.12

ellly
9. okt 2012
happyfrog80
9. okt 2012

@ellly hehe asi som sa šmekla 😀

happyfrog80
9. okt 2012

@spisiacka my sa snazime po prvej ale marne 😉

happyfrog80
9. okt 2012

ja som tiez daco vyklula ale je to na prd neviem kde sa lajny stratili 😀
NICK MENO VEK POCET POTRATOV DATUM POSEDNEHO POTRATU POCET DETI PRVA MS PO POTRATE DEN CYKLU POZITYVNY TEST
ania4 Anna
bianka0111 Bianka
dana_I Dana
donna11
ellly Elena 31 1 29.9.2012 0
erikad82 Erika
happyfrog80 Katarina 32 1 26/06/12 0 29 dni 18
katarinagm Katarina
kikaneu
leonetka

lienka1284 Lenka
natalia1990 Natalia
ondatra2
radkajojova
saallen
spisiacka
zeytin
zlatat Zlatica

spisiacka
9. okt 2012

@happyfrog80
@ellly
Petra, Spiska Nova Ves, 29, 1, 5.9.2012, 9.10.2012, kyselina listova

zlatat
9. okt 2012

@ellly mám návrh - nedala by sa dať tabuľka tak, aby nebola prístupná pre hocikoho? Nakoľko toto nie je súkromka a ktokoľvek si to môže pozerať?

zlatat
9. okt 2012

@spisiacka blahoželám k MS - super.

ellly
9. okt 2012

@zlatat ufff tak to nevie, ty vies ako by to islo?

happyfrog80
9. okt 2012

ja tu tabulku proste neviem este som sa to neucila 🙂

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 tu je to problematicke s tymi ciarami, ja robim tabulku v exceli potom ju musim ulozit ako obrazok a az tak to tu dam ako obrazok 😎 , este ju doplnim o ten pozitivny test, dobry napad 😉

ellly
9. okt 2012

@happyfrog80 nic si z toho nerob, ja to dam dokopy

ondatra2
9. okt 2012

baby, to by bol super napad sukromna tema, sme tu vsetky take priblizne co sme mali potrat tento rok, ja v maji a ostatne viac menej asi neskor. lebo predsa tu pridu aj nove tvare a namiesto informacii o priebehu potratu budu tu citat ako sa snazime otehotniet, co mozem povedat z vlastnej skusenosti nie je nic prijemne. co poviete? ja uz tiez citim, ze je cas vypadnut z tejto temy...

ellly
9. okt 2012

@ondatra2 super napad, dnes je akysi produktivny den......a podujmes sa na to? zalozis sukromku? a tam by sme si mohli potom dat aj tu tabulecku

zlatat
9. okt 2012

@ellly hoci si založiť súkromku 😉

lienka1284
9. okt 2012

ahojte baby a ešte by som chcela spitat či aj vy mate taketo problemy mam 4den po zakroku a stale ma strašne bolia prsie nemožem si na ne ani lahnut a vždy večer ma strašne boli chrbat dolu a neviem prečo jedine čo je že mi už nebyva zle nechapem to prvy krat som nič take nemala.

ellly
9. okt 2012

@zlatat aj ondatra2 prisla s tymto napadom ja som za .......ktora sa toho podujme?

ellly
9. okt 2012

@lienka1284 telo sa este podla mna vyrovnava s hormonalnymi zmenami, postupne to prejde aj mna boleli krize, prsia ma po zakroku prestali boliet hned

ondatra2
9. okt 2012

@ellly ešte som to nikdy nerobila ale podujmem sa, idem si to naštudovať kde sa to zaklada. aky dame nazov?

ellly
9. okt 2012

@ondatra2 uz som sa tu na to pozerala, hned na tejto stranke hore v riadku je je uvedene Kategorie - v tomto riadku najdes aj Sukromne diskusie - ked na to kliknes tak tam sa da zalozit dalsia diskusia.......no a ten nazov idem porozmyslat

ondatra2
9. okt 2012

uz som to urobila. idem vas popridavat. kto tam nebude piste mi a ja vas pridam.

ellly
9. okt 2012

@ellly ty mas nejaky napad? co tak "Aj nam zasvieti slniecko" alebo "Po daždi opat vyjde slniečko"

ellly
9. okt 2012

@ondatra2 ty mas nejaky napad? co tak "Aj nam zasvieti slniecko" alebo "Po daždi opat vyjde slniečko"

lienka1284
9. okt 2012

no neviem ako tu čo funguje bo som toto našla až dnes inak som nevedela o tejto stranke tak dnes som sa registrovala

ondatra2
9. okt 2012

@ellly uz by si tam mala byt aj so @zlatat nazov sa da samozrejme zmenit ak by nevyhovoval. vidis ja taka romanticka nie som 🙂))
nasli ste sa v tej sukromke?

ondatra2
9. okt 2012

@lienka1284 mne uz po zakroku zmizli vsetky priznaky. prsia ma boleli len asi 3 tyzdne a potom uz nie, asi sa uz babo nevyvijalo, co som ja nevedela. Zle mi bolo az to kyretu.

ellly
9. okt 2012

@ondatra2 kde to najdem, nic som neobjavila.........ako sa vola ta sukromka?

ondatra2
9. okt 2012

@ellly Po potrate ideme dalej, uz to bude len dobre

tak sa to vola a najdes to v sukromnych diskusiach, daj vediet, ci to ide, napisala som tam len uvodny prispevok a zatial ste tam dve ty a zlatat

ondatra2
9. okt 2012

@elly, @zlatat, @erikad82, @happyfrog80, @katarinagm, @spisiacka

baby pozrite si v sukronych diskusiach, zalozila som sukromku a dala som vas tam, mozme si tam pisat, ak nesuhlasite, napiste, vyhodim vas. Nazov je: Po potrate ideme dalej, uz to bude len dobre

ellly
9. okt 2012

@ondatra2 no ja neviem, ale ked som hore klikla na sukromne diskusie tak tam mam len jednu v ktorej som uz dlhsie ale tato sa mi tam neobjavila....ci zle hladam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre