Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
1. jún 2009

no ved z jazyka ti neodhryzne a za opýtanie nič nedáš 🙂

vevoncek
1. jún 2009

ja akurát obedujem včera sm robila slížovú polievku a granatír nech máme aspoň na pol týždňa a potom zase niečo uvarím keby som bola doma by som naštudovala múdre knihy a varila asi aj každý deň 😀

po obede idem do mesta niečo vybavovať a potom budem odrátavať čas do záverečnej

adri a čo máš ty na obed

kodada
1. jún 2009

ahojte babulky, ide ma porazit, mam surnu pracu, a neviem sa dostat na nase servre do roboty 😠
vevu, s tou PN teraz uz nerobia az take problemy, mna vypisal normalne, sice som mala par problemov, tk aj to pomohlo ... ale po jednom MA to uz beru trosku vaznejsie, postazuj sa, ze ti byva zle, nevies sa sustredit ... nechces byt v strese a JE TO 😉

adrikanatasa
1. jún 2009

vevon hrachová polievka a maso v zem. placke. mňam 🙂

tilly
1. jún 2009

ahojte, AFP máme OK 😉 v stredu idem na poradňu

adri, to by som si dala, slintám 😝

tatuska1
1. jún 2009

tilly blahozelam 😉 😉 😉 😉 😉
vevoncek ak je lakarka spravna tak by sa ti hned mala pytat na pracu a nechat ta doma uz len z toho hladiska ze si mala raz potrat mne sa ani nepytala ale hned vravela ze som rizikova a ziadna praca ja som nastastie doma cize nemala som problem s pracou no a aj teraz ked som bola na kontrole tak bola taka zlata a vravela ze je vsetko ok ale ze nech si davam pozor a ze je velmi rada ze sme v poriadku. 😉 😉 😉 😉

tilly
1. jún 2009

to fakt vás berú ako rizikovky len kvôli MA? u nás také nehrozí, keby som povedala, že chcem ísť na PN (čo som vlastne aj asi mala urobiť, lebo som bola ešte v ochrannej lehote, čiže by som mala nárok na nejaké dávky, no čo už, ale zas asi by som nemohla chodiť do roboty kvôli kontrolám...), tak by ma možno aj vypísal...

ale neberie ma nijak inak kvôli MA, úplne normálne, to doktorka, čo som ju mala predtým by ma už určite vypísala a poslala na rizikovú poradňu, ona bola príliš opatrná...

adrikanatasa
1. jún 2009

tilly možno po jednom potrate nie sú takí prísni doktory ale už po dvoch a viac určite áno.

adrikanatasa
1. jún 2009

..ja osobne budem rada ak ma nečapne hneď do nemocnice.. ale keď nebudú komplikácie tak hádam nie..

tilly
1. jún 2009

jasne, dva aborty už môžu byť prloblém

vevoncek
1. jún 2009

no mňa tiež neberie nejako špeciálne veď to bol len jeden potrat a to mohla byť náhoda nič zvláštne ale keď jej poviem že mám problémy s klbami hádam ma nenechá trápiť 😀

adri vieš čo ja volám naše bábo hrášok a môj muž mi minule zarval že to nie je ešte hrach to je hrachová kaša 😀 a keď si spomínala tú hrachovú polievku už som si normálne myslela že spomínaš nášho potomka 😀 😀 😀

my dnes ideme mekať na záhradu máme tam ešte nejaký bordel čo musíme povyvážať do kontajnerov ale ja nemakám ja budem dirigovať a asi pôjdem len psa vyvenčiť

inak tak sa mi chce spať že asi aj cestou domov zaspím sa opriem o nejaká stlp zdriemnem si a keď sa zobudím budem pokračovať ďalej v ceste

adrikanatasa
1. jún 2009

vevon nie ja som myslela môj hrášok v polievke 😀 a ty sa neopováž nič dvíhať, sadnúť a dirigovať, presne ako si napísala 🙂

dinduska
1. jún 2009

ahojte kocky.tak dnes som bala u dr.vsetko je v poriadku.na sone bolo krasne vidiet ako bije srdiecko a babatko sa hybe.som velmi rada,ze je v poriadku.akurat co nebolo celkom ok tak to,ze je o 2tt mensie ako by malo byt takze je velke ako v 8tt.ale z toho si nic nerobim lebo aj pri prvom tehu bola tatka stale o 2tt pozadu len ma potom poslali kolki tomu na amnio tak asi aj teraz pojdem ale to neva.foto si mozete pozriet v albumceku idem ho tam dat 😉

a inak veevoncek tebe gratulujem 😉

adrikanatasa
1. jún 2009

dinduš no supeeer gratulujem k žubrienke 😉 😉

evulik6
1. jún 2009

ahoj ahoj...som vas prisla len pozdravit...lebo zase ideme prec...tak sa majte, myslim na vas a tilly gratulujem k super vysledkom 🙂

evulik6
1. jún 2009

aaa ozaj...dnes som bola dat zapisat maleho do pasu, aj do manzelovho, tak uz mame formalitku za sebou...sa z toho vytesujem...uz len na tu nejaku dovcu ist 😕 😀

evulik6
1. jún 2009

dinduska, aj tebe gratulujem... super... 🙂

cukruska1920
1. jún 2009

Ahojte... zajtrajsok sa blizi a ja sa bojim ☹

evulik6
1. jún 2009

cukruska, budem na teba mysliet moja...neboj sa,...bude vsetko ok, ako ma byt 🙂

cukruska1920
1. jún 2009

no to dufam... a dufam ze ma doktor od stredy vypise na PN aj ked este nebude srdiecko lebo robotu mam dost namahavu a nechcem riskovat

sue250
1. jún 2009

vevon z celeho srdca blahozelam 😉
dnes som bola na 4D morfologa plodu,vsetko ok bude to holka 🙂 Nina) ale akurat musim ist na cerklage alebo pesar skracuje sa mi krcok ☹

tilly
1. jún 2009

sue ☹ gratulujem k dievčatku, je mi ľúto toho krčka... ale serkláž je jednoduchý zákrok...

mirip
1. jún 2009

sue gratulujem k dievčatku 😉 tak už sme dve, kto sa ešte pridá? 😵 😵 😵

toho krčka mi je lúto, ale dúfam že sa to cerklasou zastaví a bábo vynosíš do úspešného konca 😵

evulik6
1. jún 2009

sue, gratulujem...a neboj sa, to zvladnes, hlavne ze je male oki..my mamy vydrzime vela.... 😉

kodada
1. jún 2009

JA, JA, JA .. sa chcem pridat k dievcatkam 😀 😀 😀

sue gratulujem, som rada ze si OK, mas aj fotocky z 4D?

vevoncek
1. jún 2009

dinduška aj sue ďakujem

sue gratulujem k dievčatku nebojkaj určite to všetko zvládneš držím ti palce a hlavne sa šetri 😉

adri ja už mám teraz dva hrášky jeden mám v brušku podľa muža je to hrachová kaša a druhý je on lebo jemu spievam pesničku kde je ten hrášok čo krásne pevné bruško má (či guľaté pevné bruško má ?) 😀 dnes mi manžel hovoril že by chcel mať sex v trojke ako darček na narodky tak som mu povedala že bude mať trojku ja on a náš malý hrach 😀 😀 😀

dobrú nôcku 🙂 😵

adrikanatasa
1. jún 2009

no vevon nejako sa to tu zvrhuje 😀 😀
sue gratulujem k babe 😉

vevoncek
2. jún 2009

dobré ránko

adri no môj muž je starý zvrhlík 😀 dnes tu je ďalší nudný deň v práci už nech je piatooooooooooooook 😅

cukruška myslím na teba a držím ti palce potom daj vedieť ako si dopadla ale určite super na 1tku s hviezdičkou 😉

evi ty si uži ďalší krásny deň s Davidkom a manželom a nezabudni informovať 😀

adrikanatasa
2. jún 2009

vevon čo ty robíš aj nočné keď si tu každé ráno už o pol 7 mej? 😀
cukrus držím taaaaakto silno palce 😉
ja tu mám dnes šéfovcov a za takú hodinku ideme do terénu takže Vás prídem kukučnúť až navečer 😉

cukruska1920
2. jún 2009

Ahojte.... baby ja sa taaaak bojim.... ☹ mam tam byt az na pol piatu a dovtedy zosaliem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre