Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
5. apr 2009

ahoj adri, mi sme boli u starkej v ZA a na nasej chate v R.Tepliciach ... manzel starkej vymaloval kuchynu a kupelnu, lebo ju vytopili ... na chate som poodkryvala kvety, natrhala narcisy a ine jarne kvety ...

evulik6
6. apr 2009

dobre ranko babulky....jeeeej ja som tu prva???? super...to sa mi este asi nestalo 😀 ako sa mame? ja celkom fajn, len moj dadko asi bude mat sopliky, takze zase pijeme cajiky 😒

adrikanatasa
6. apr 2009

ahoj Evul, tak držím palce nech soplíky rýchlo prejdú.. 😉 ja som mala s malým tiež problémy so soplom a kašlom, keď začal chodiť do jaslí tak bol rok a pol každý druhý týždeň doma. Až keď mu vybrali mandle tak sa to zlepšilo..

tilly
6. apr 2009

aj my sme soplaví kašlaví, aj keď len tak trošku prechladnute, čiže normálne je v škôlke...

jaaaj, víkend bol nádherný, celý víkend sme jedli len grilované mäsko a šalátik, nič som nevarila 😀

adrikanatasa
6. apr 2009

tilly no mne by v momente učitelka zo škôlky volala keby som ho tam nechala so soplom. A pritom deti bývajú stále soplavé.. ☹

tatuska1
6. apr 2009

ahojte babule dnes je tiez pekne len trosku viac fuka u nas 😉 tak mame za sebou dalsiu rannu nevolnost ale uz je ok uz som napapana a oddychnem si a poumyvam podlahy nech velmi nezleniviem 😀 😀 😀 😀
evulik tak nech dadko pekne pijka cajiky aby bol cim skor fit 🙂

adrikanatasa
6. apr 2009

tatus už ti to pekne pribúda ... ešte minulý týždeň nič a zrazu si v 8 tt 🙂
Si ma inšpirovala nabudúce aj ja poviem až keď budem počuť srdiečko...

kodada
6. apr 2009

ahojky babulky, no a na mna nieco lezie ... min. tyzden bol chori manzel, teraz cez vikend to chytilo mamu ... no a mna dnes rano boli hrdlo a citim zvacsenu mandlu 😠

adrikanatasa
6. apr 2009

kody tak pekne čajík s citrónom a do postele. Jááj to je nepríjemné choroba v tehu 😒 ale asi to je normálne lebo všetky tehule bolí hrdlo asi to je jeden z príznakov 🙂

evulik6
6. apr 2009

ahojte...
aj mna boli hrdlo.... ze by??? ale nieee....robim si srandu, aj ked hrdlo ma boli... 😀

dnes budeme len domka s dadkom, bo ma asi trosicku zvysenu teplotu... nechce si ju totiz dat zmerat, takze len tipujem...ale dala som mu nurofen tak hadam bude dobre...

kodada
6. apr 2009

cajik mam, ale pojdem radsej vonku na slniecko, sadnem si do zahrady 😉

tatuska1
6. apr 2009

no adri inspirovala som ta hej nie bola by som aj skor povedala ale strach nedovolil pustit to 😉 😉
kody ahoooooj boli ta hrdielko no tiez len pijkaj cajik 😉
evulik tak si budete pustat rozpravocky
ja mam novu knihu a poumyvane podlahy uz mam takze dnes budem citat 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
6. apr 2009

ahoj tatuska

tatuska1
6. apr 2009

ahoj kody ahoj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

adrikanatasa
6. apr 2009

tatuš úplne ťa chápem a ja to nabudúce nepoviem už asi ani mužovi, teda kým si nebudem sto pro istá že je všetko o.k. Kody u Vás je slniečko? U nás sa mračí asi z toho bude dážď 😠 Dúfam že Veľká noc bude pekná nech si užijeme slniečka

evulik6
6. apr 2009

ahoj tatus... ano budeme pozerat rozpravocky a oddychovat... len ked ten moj maly je take zihadlo, ze ho clovek tazko prinuti lezkat...no uvidime, hadam sa zadari 😉

kody, skore uzdravenie... aj mna bolelo hrdlo ked som bola tehu s dadkom 😉

kodada
6. apr 2009

no dufam adri ze bude, dala som prat 😉 zatial pekne svieti, uvidim do kedy to vydrzi ... idem to teraz vyvesit
vdaka evulik, ja som to chytila od manzela a mamy

evulik6
6. apr 2009

ano ano citala som kody moja... no ale neboj sa, to zvladnes...

tatuska, uz si aj grckala? ci ti to vzdy prejde ked sa napapas?

tatuska1
6. apr 2009

len ma napina napina a raz som grcala a potom ked sa najem tak ma to prejde ale aj tak mam taky blby pocit na zaludku a grga sa mi 😝 😝 😝 😝

ela304
6. apr 2009

ahojte baby, aj ja som dnes zase pregrcla tak som dost na figu. Ale pojdem s havinom na prechadzku lebo je krasne, teplucko. Zajtra mame kontrolu tak som zvedava a zase sa bojim, ale to uz asi ine ani nebude. dufam ze bude vsetko OK. Ozaj baby, zajtra mi beru aj krv, neviete ci musim by nalacno? ale asi môzem jest 😉

tatuska1
6. apr 2009

a to nehovorim o vônach co mi vadia 😝 😝 😝 😝 😝

ela304
6. apr 2009

tatuska, ja mam to iste. Trvalo to viac ako 4 tyzdne, teraz je uz lepsie, ale cely den mam rozrobene so zaludkom,musim jest velmi casto a male davky inak som na figu. Cakam ze to uz aj prejde. Inak nemam vôbec na nic chut, len vcera som si nakupila cerstve jahody, cernice a maliny tak si dnes chystam robit vecer ovocnu bombu.

tatuska1
6. apr 2009

ako da s ato vydrzat ale je to neprijemne sak vies ale tebe by to uz malo prestat ely nie?len papkaj ovocicko moja 😉 😉 😉 😉 😉

evulik6
6. apr 2009

nooo ela asi by si mala ist nalacno na krv...aspon ja som tak chodila...mi sestricka kazala....

a co sa tyka grckania tak dufam ze vam to cim skor prejde...ja som grckala od 12teho do 18tt, kazdy den, zo zaciatku len raz, potom sa zhorsilo, a tyckovala som cele dni... 😝

ela304
6. apr 2009

no malo, ale ako vidis priroda si robi co chce. Uz ale grckam len kazdy druhy, treti den, takze to uz asi konci. No dnes mi je vynimocne blbo. Najlepsie je inak jest este nieco v posteli, potom je dobre. Tatuska inak ja som mala presne prvy termin tehotenstva tak ako ty, pred dvomi rokmi 😎 😎

ela304
6. apr 2009

tak evulik, to bude zajtra do Martina zaujimave nalacno 😒

tatuska1
6. apr 2009

ely to vazneeeeeeeeeee no vidis 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

tatuska1
6. apr 2009

idem ja vyvesit pradlo kym nam krasne svieti slniecko!!!!!!!!!!!!§

evulik6
6. apr 2009

nooo to ti nezavidim... a neskusala si cumlat coculine - to su homeo proti zvracaniu pri cestovani a mozu to aj tehotne... a mozno trosicku coly aby ti nebolo tak zle...ja som pila ked som isla busom trosku , to radil jeden doktor jednej tehotnej, lebo ze to chyba cukor ked tyckuje... a fakt mi to pomohlo... vydrzala som netyckovat 😉

evulik6
6. apr 2009

no idem ja babulky od vas... zatial ajojte... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre