Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ela304
6. mar 2009

ahojte, uz som tu, napapala som sa harule. Vynikajúca. Ja idem do Heliku na sono 17.03., teraz som sa objednala. Potom mam ist s papiermi ku svojej gynek. a ta mi da tehu knizku. dufam. Hoci ju chcem cim neskôr, lebo uz jednu som mala. Inak vy ste mali MA vsetky tak ze nebolo srdiecko vôbec? alebo prestalo potom?

mirip
6. mar 2009

ja som srdiečko mala.....a potom bolo MA

ela304
6. mar 2009

ja prvy krat ani neviem, lebo v tedy som to inak vsetko vnimala. Pamätam si len ked mi povedal MA a ani neviem kedy som bola pred tym na sone. Druhy krat som nemala uz v 7 tt srdiecko a bolo to malinke 😔 No dufam ze teraz to uz nebude. Spolieham sa aj trochu na tie injekcie.

mirip
6. mar 2009

mne sa zle vyvíjalo, teda vyvíjalo sa ale rástlo pomalšie ako by malo...a v závere bol sklz odla MS a podla sona skoro 3týždne......ja tiež dúfam že injekcie pomôžu a budú pomáhať až do úspešného konca

mirip
6. mar 2009

a vôbec nesmúťme a nespomínajme na to čo bolo ale sa tešme na to čo bude 😵

sue250
6. mar 2009

baby prejdime na inu temu lekar mi povedal ze na potrat sa ma zabudnut, ma to ostat v pozadi ako tien, takze myslime pozitivne a tesme sa, ale najradsej by som uz bola v 13t, sice istotu mate az ked porodite.

mirip
6. mar 2009

ani vtedy nie......potom bude strach o baby ale čo už to je osud nás žien sa báť 😵 😵

ela304
6. mar 2009

preto ja chcem chlapceka, ty sa maju lepsie. Maju lepsi zivot. Ziadny problem a väčšinou sa ani netrapia. My chceme Samka a som si na 99% ista, ze budeme mat chlapceka. A to som stale chcela dievcatko.

ela304
6. mar 2009

ozaj baby, pijete kavu? Ja som prestala, ale je fakt ze mi ani nepride na chut ked mam cely den zaludok ako na vode.

mirip
6. mar 2009

nám je to srdečne jedno len nech je 😵 a nech je zdravé viac nechcem 😵

sue250
6. mar 2009

ela aj ja mam zaludok ako na vode 24h

ela304
6. mar 2009

ale v podvedomi urcite nieco chces len teraz o tom este nevies 🙂 🙂

sue250
6. mar 2009

ela aj ja mam pocit ze to bude chlapec neviem preco ale to tak citim, kedze prvi dvaja boli chlapci tak asi mi to boh chce vynahradit

ela304
6. mar 2009

No sue, je to divny pocit lebo mne je takto uz tyzden a non-stop. Ani nemam na nic chut len preto jem ze mam pocit ze som hladna a popritom je mi je tak divne zle. Zaujimave 🙂 🙂 Zajtra ideme na oslavu a maju mat pecene kolena. Tak dufam ze si pochutim. Je to nezdrave, ale straaaaaaaaaaasne dobré 😎

vevoncek
6. mar 2009

sue posielam ti recept v IP

sue250
6. mar 2009

ela aj ja zajtra idem prec otec ma 6Otku tak sa tesim na kolace, na jedlo, mnam sa prezeriem a potom mi bude zle)

ela304
6. mar 2009

no tak v nedelu budeme dietit. Mne aj teraz po haruli je blbo, ale stale ju zobem. 😖 😖

sue250
6. mar 2009

))))))))))))) myslim ze dietit nie, ale ja som jak vysavac vsetko zjem horke, slane, sladke, pikantne co pride.

vevoncek
6. mar 2009

sue a podľa čínskej tabulky ti čo vychádza chlapec alebo dievča? ja som dnes zistila že ďalšia baba čo si pozerala do tabulky sa jej splní čo bolo v tabulke lebo do teraz nevedela až dnes ráno to písala

mirip
6. mar 2009

ja som na to nápodobne s tým žalúdkom, som sa dnes najedla ryby a 😝 mi bolo hed na grc, ked sa najem je mi zle a ked sa nenajem je mi ešte horšie........tak si vyberiem tú lešiu možnosť sa najem 😀 našťastie negrciam ale stále ked si len niečoho zobnem mám pocit akoby som sa totálne prežrala a posledné sústo sa mi bždy zodvihne tak mi je jasné že jesť áno ale pomenej a častejšie

sue250
6. mar 2009

vevoncek u mna je to tazke pretoze ak sa berie podla MS tak chlapec ak sa berie oplodnenie je to prelom januar februar, a januar je chlapec a februar dievca. cize ))a este sa berie vek matky v tom roku alebo ten vek co ma v januari, lebo ja som mala teraz narodky. cize je to komplikovane
ale este mam take nieco
http://www.chinesefortunecalendar.com/predictse...
tam je to inac

vevoncek
6. mar 2009

tak si tam daj ten mesiac kedy si ty myslíš že si bola oplodnená a vek si tam daj taký ako si mala keď si bola oplodnená ale je to zujímavé nemyslela som že môže nastať aj takéto niečo 😀 takže si teraz ako kinderko plné prekvapení

sue250
6. mar 2009

no to hej kinderko) ale ked neviem ci som bola oplodnena 31.1 a 1.2 tak napoly)))) manzel si mysli ze to bude dievca je pravda ze mam ine tehotenstvo, je mi stale zle

vevoncek
6. mar 2009

to sa podľa mňa nedá podľa pocitov no asi to budeš musieť vydržať to kým ti to doki nezistí to bude ale napätie ale si predstav že by ti vyšlo že to bude chalan a nakoniec by si porodila babu takže väčšia istota bude asi keď to doki potvrdí aj keď aj doki sa môže niekedy pomýliť 😀

kodada
6. mar 2009

sue, mne prestalo byt zodna na den srdiecko, jeden den bilo a o dva dni uz nie ... ale to uz je minulost
miri na teba som pozabudla, ved aj ty si rovnako dlho tehulka 😉
mne je o jedno, aj ked by sme chceli dievcatko, ale pouzijem to otrepane ale najpoctatnejsie, hlavne nech je to zdrave
kavu som nikdy nepila, tak mi ani nechyba
mi nemame v plane nicmimoriadne, idem poriadne poriadit byt, lebo som minuly tyzden neriadila

adrikanatasa
6. mar 2009

inak baby Vám všetkým robili kyret alebo je medzi Vami aj taká ktorá sa vyčistila sama? čiže normal menzes aj napriek pozit. tehot. testu? Lebo mne sa tak vidí že začínam špiniť a test furt pozitivny..

vevoncek
6. mar 2009

sue ja mám tiež rada štiplavé ale vždy keď si dám niečo stipľavé tak buď sa mi yačne čkať alebo ma začne preháňať

inak ani tehotné by nemali štipľavé a hlavne čili nie lebo to prekrvuje maternicu a tehu ženy mávajú aj zlatú žilu a toto tomu tiež napomáha a od čili aj zvykne vytráviť ale je veľmi dobré na črevá a žalúdok

vevoncek
6. mar 2009

ale treba sa riadiť heslom všetko s mierou a bude dobre aj vlk sýty aj ovca celá

adrika nesmieš myslieť na také negatívne veci ale ak špiníš tak choď radšej k dokymu niekedy to nemusí nič znamenať ale doki ťa uistí že je všetko o.k.

adrikanatasa
6. mar 2009

no veď zrovna dnes ma neuistil tak to preto 😖 jeden MA som už mala, následne kyret tak dúfam že ak by tentokrát bábo odišlo tak aspoň samo..

kodada
6. mar 2009

ja nemam vobec rada palive veci
adrika nemala si mat v tomto obdobi MS alebo ovulaciu? mozes mat vytok aj z toho... ak sa ti bude zfdat ze je to nieco ine, radsej bez na pohotovost

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre