Namiesto pohlavia som sa dozvedela, že bábätku nebije srdiečko

nelie
5. mar 2024

Ahojte 😭 potrebujem to dať zo seba von … je mi strašne, som bezradna, toto sa mi ako v najhorsom sne neprisnilo a neprajem to nikomu 😭😭😭
Vcera som bola odjednana na poradnu, s tym, ze uz by sme mohli zistit aj pohoavie babatka. Doma uz mam malu slecnu a druheho drobca skolkarika 💕 … ale este z prveho vztahu, minuly rok sme mali svadbu a uz dlhsie sme sa rozpravali o babatku, ze by to bolo krasne 😢 … podarilo sa, vaetko prebiehalo v poriadku az do vcerajsieho dna. Sestricka popisala udaje do tehu knizky a cakalo ma sono. V hlave som stale drzala moj rozhovor s muzom a detmi, ze uz by nam mohli aj povedat, ci bude maly bracek alebo sestricka a ze im mam doniest aj fotku ( zo sona ). Na obrazovke som ho zbadala - telicko, nozicky, rucicky … zrazu nastalo ticho😭 zalial ma pot, cela som sa triasla a plakala pri tym slovach … nemame ziadnu aktivitu ❤️ nebije mu ❤️
Najhorsi den v zivote, preplakali sme ho spolu s muzom - este neviem ako a co povieme detickam, ktore sa na surodenca tesili.
Náš 👼🏼 je už v nebicku :( velmi tazky den a o noci ani nehovorim - mam vsetko stale pred ocami … zajtra ma caka zakrok a poprosila som lekarov o pitvu telicka a testy genetiky. Nie som veru najmladsia 39, ale babatko by som velmi stale chcela. Urcite sa budeme este snazit, aj ked neviem co ma caka, ci budem ubolena, kojko sa bude hojit a davat dokopy po fyzickej stranke. Psychicku radsej nespominam - toto by zlozilo na kolena kazdeho a neprajam to nikomu a len dufam, ze si uz tymto neprejdeme 😭😭😭

zuwa78
5. mar 2024

@nelie je mi to fakt moc luto....

ibatanecnica
5. mar 2024

tak to mi je veľmi ľúto. Držím palce a želám veľa sily na zvládnutie

ptvw
5. mar 2024

💔🖤😢 moc ľúto mi to je

kiki68
5. mar 2024

Uprimnu sustrast, velmi to zaboli, ale urcite si spravila dobre s tymi testami skrz genetiku a mozne nalezy nejakej napr vady srdiecka. Lebo neskorsi tyzden podla mna nikdy nie je nahoda. Tiez v 39 by si mala brat anopyrin alebo nieco podobne na riedenie krvi. Predsalen uz nie sme najmladsie a treba prirode pomoct ako sa da. Ono za tri mesiace budes fyzicky v poriadku a podla toho, co sa asi stalo by som isla do dalsieho tehu. Akurat by som uz davala pozor a asi dala kazdy usg robit prietoky ( mne robili), ale dolezite je vediet, ze co bol dovod. Lebo ak to bola napr nejaka vada srdiecka, tak dalsie babo moze byt uz uplne zdrave a donosene. Len ten strach v tehu bude vacsi. Ja som do 25tt iba trpla strachom, od 25tt som sa utesovala tym, ze ma dobru vahu a mozu ho zachranovat. Nastastie vsetko dobre dopadlo. Ale nebolo to moje prve tehu, tiez mam anjelikov tam hore. Len v ovela skorsom tyzdni

dadomon
5. mar 2024

niet slov, ktore by dostatocne vyjadrili smutok a lutost, ktoru asi pociti kazda zena, co si toto precita……
Tazko sa to prijima. Prajem ti silu zeny, s ktorou musis prejst tymto obdobim, aby si posilnena mohla vkrocit do dalsieho, radostnejsieho ♥️

slavka1988
5. mar 2024

@nelie je mi to strašne ľúto :/ je to bolesť ktorú budeš žiaľ cítiť cely život ,ale treba ju prijať ,telo potrebuje teraz regeneráciu a verím tomu že príde aj vytúžene šťastie v podobe zdraveho nového člena ,príroda je mocný čarodej je možné že maminku niečo bolo ,žiaľ stáva sa to čo ale neznamená že ďalšie tehotenstvo dopadne takto,držím ti veľmi palčeky aby ste to zvládli ❤️

anna777115
5. mar 2024

Je, mi to veľmi ľúto, sucitim s tebou, viem čo prežívaš. Je, to strašná bezmocnosť a beznádej, odžila som si to štyri krát.Je, dobre to presmutit, preplakat, aj so svojim partnerom a nepotlačat, to do seba. Časom, to prebolí, ako každá bolesť a zranenie, ale jazva v tvojom vnútri, zostane navždy. Sústreď, svoju pozornosť na detičky, ktoré máš. Nechaj, si spraviť aj s partnerom dôkladné vyšetrenia a pokúsite sa znova. Neboj, sa všetko časom prebolí a určite sa to najbližšie podarí. Držím, ti silno palce.

januska12323
5. mar 2024

Veľa síl ❤️

vandicka7
5. mar 2024

Posielam vela pozitivnej energie a vela sily na prekonanie. Az mam slzy v ociach aj ja.😢

miriam11
5. mar 2024

@nelie ❤️❤️😘

sofia1979
5. mar 2024

@nelie je mi to ľúto veľmi čo sa vám stalo snáď len, že ešte stále môžete mať zdravé bábetko nieje ešte neskoro niekedy sa proste takto udeje ja som rodila v 40tke.máte dve zdravé detičky čiže si myslím že to bola len zhoda náhod držím moc palce🙏❤️

nikol789
5. mar 2024

@nelie moc mi to je ľúto, prešla som si tým istym.
Dalsie tehotenstvo uz dopadlo dobre...vďaka bohu
Bolo to sttasne ťažké, asi o 3 mesiace sme sa zacali snažiť.
Určite to nevzdavajte, keď sa zotavis pszchicky aj fyzicky, skuste to. Moc moc držím palce!!!!!!

stastnamamulka
5. mar 2024

Objímam ťa ❤️

lexie321
5. mar 2024

Veľmi ma to mrzí. Prajem ti veľa síl a šťastia do budúcnosti aby ti to ešte vyšlo. ❤

petronelka8
5. mar 2024

@nelie Posielam objatie.....

nelie
autor
5. mar 2024

Ďakujem Vám všetkým za krasne slová 🫶🏻

slnecnica82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre