Neviem ako ďalej... Prestal ma baviť život

srnocka30
4. jún 2019

Neviem ci to sem patrí ale začala som trpieť depresiami stalo sa to uz niekomu ze ho zrazu prestal baviť život zmizol úsmev z tváre a popritom som bola veľmi veselý optimisticky človek vie mi niekto tu pomôcť poprípade poradiť ako ďalej si som to v sebe nikomu sa nezdoverujem s mojimi starostami;((

caroline_
4. jún 2019

@beky1813 neviem, ešte dieťa nemám, ale skôr nie, a nebudem ani očkovať a bude vegan! :D :D

srnocka30
autor
5. jún 2019

@hope87 ďakujem veľmi pekne ja prijmem akékoľvek druhy pomoci aj astrológiu proste všetko každú jednu z vas si nesmierne vážim ze mi chce pomôcť 🙏😢

srnocka30
autor
5. jún 2019

@natuska87 ďakujem veľmi pekne ze ma tak podporujes nesmierne si to vážim aj každé slovko poteší moju veľmi utrapenu dušu;((

srnocka30
autor
5. jún 2019

@hope87 Tak áno spravila som ale aj to v anonymne lebo uz neviem ako ďalej kazdy den si poplacem nadtym aká som hrozná;(a popritom som bola taky veselý človek ukecany a teraz som len kopa ktora rozpráva ked musí úsmev ani neviem kedy bol na mojej tvári neverím normálne co sa mi to stalo že vlastne sa nenávidím;(((ze k čomu som sa dopracovala vlastne jednou pliagou chorobou;(ach jaj dúfam ze nezatazujem lebo viem ze kazdy máme dost svojich problémov....

natuska87
5. jún 2019

@srnocka30 Hlavu hore! Bude to lepšie, verte mi...🙂Kľudne mi npíšte súkr.správu, poviem Vám viac...

gigie24
5. jún 2019

@johaninka Lubovnik by sa nemal pit pocas slnecnych dni, je dobre zvolit inu alternativu, napr. kombinacia Valeriany a medovkoveho caju (osvedcene je ked sa uzivaju naraz), 2-3x denne

annamaria4
5. jún 2019

ono je to tazko, no ver tomu, ze to najhorsie co mozes robit je sa nejak utapat v tom celom a lutovat sa. mozno by ta mali lutovat druhy no ty nie, lebo sa z toho celeho nikdy nedostanes. utri slzy, hlavu hore a rob vsetko preto aby sa ti ten usmev proste na tu tvar vratil

srnocka30
autor
12. jún 2019

@natuska87 vďaka veľká ale ked tak napíšem IP ak mozem;)

srnocka30
autor
12. jún 2019

@annamaria4 ked ono je to take ťažké ;(ja ani neviem ako som do toho spadla ako usmievam sa ale moja duša volá o pomoc🙏🙏

janasim
12. jún 2019

@srnocka30 ahoj mne v tomto pomohla kamaratka,začala ma brávať na beh,popritom sme sa rozprávali,krasne som schudla,potom som sa prihlasila do fitka,musis mať motiváciu ,nastartuj sa a kup si knihu Miluj svoj život🙂❤

jana_eyre_2
12. jún 2019

a ako sa okolie dozvie k akemu doktorovi ides, pokial im to sama nepovies? chodit k psychologovi ci psychiatrovi nie je hanba..

lenuska0075
12. jún 2019

@srnocka30 píšeš, že ťa trápia problémy s váhou. Ja som pribrala od januára viac kíl, trochu ma to trápilo, ale potom som si uvedomila, že kilá sú len čísla a treba sa mať rád. 🙂 mám kolegyňu, ktorá má vyšše 100 kíl a ľudia ju milujú a sú v jej okolí radi. Nehambi sa vyhľadať odbornu pomoc, ak to tak cítiš 🙂 Hlavu hore! Úsmev ženská 🙂 posielam objatie 🤗

natuska87
12. jún 2019

@srnocka30 Môžte, kľudne!🙂

srnocka30
autor
12. jún 2019

@janasim vďaka za každú radu si zlata ze mi aspoň takto pomozes ako nehovorím ze mám zle kamarátky ale ani jednej by som sa s tymto asi nezverila;(co ma ako tak teší je ze mám dobrých rodičov kvôli nim asi zabojujem ako sa len dá a nespravím hlúposť ktora mi behá po rozume;((((

srnocka30
autor
12. jún 2019

@lenuska0075 jezisi vďaka toto su tak pozitívne slovka ze s nich ide normálne dobrá energia musis byť fajn usmievavy cloviecik...👍😊ďakujem len moja hlúpa hlava to nechce pochopiť ze sa musím mať rada taka aká som😢

srnocka30
autor
12. jún 2019

@jana_eyre_2 veď asi ho aj vyhladam lebo uz som z toho smútku unavená nevladzem ďalej aj v práci mám pocit ze taham niekedy z posledného a to som mladá;(

lenuska0075
13. jún 2019

@srnocka30 ak sa potrebuješ vykecať, alebo len tak písať kľudne napíš 🙂 ak môžem rada pomôžem 🙂

srnocka30
autor
14. jún 2019

@lenuska0075 ďakujem krásne ))

ketrinka2017
27. okt 2019

@srnocka30 ja mam toto od 17 rokov tam vždy je nejaký spúšťač. Ale niekedy nemusí zase. Ú mňa je spúšťač rodič

midka
27. okt 2019

zvycajne to suvisi s nespokojnostou v partnerskom zivote,, v tuzbe po usporiadanej rodine,, kariernom raste,, alebo s nespokojnostou s vlastnou osobou/ visazou, postavou/... v horsom pripade ich kombinaciou,, ,, myslim, ze aspon v jednej z moznosti sa autorka najde,,,,

billyidol
4. nov 2021

@srnocka30 ahoj ja mám to isté presne dlhé roky😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre