Plod nie je vôbec vidieť

visnacka
27. jún 2017

Zdravím žienky, poslednú menštruáciu som mala 26.4.2017 v máji mi neprišla a vyšiel mi tehotenský test. Dnes som bola po prvý krát u gynekologičky pretoše povedala že skôr by nič nebolo vidieť, tak som dnes bola podla PM som v 9.týždni , prišla som sestrička mi vypísala tehotenskú knižku, šla som na vyšetrenie k doktorke, podľa sona som v 5.tyždni? Čo to znamená mi prebesklo hlavou ?. Na sone nebolo vôbec vidieť plod. Bojím sa, mám prísť znova o týždeň, a povedala ak by som krvácala pripadne špinila aby som šla na pohotovosť. Nič naviac mi nepovedala, a ani svoju tehotenskú knižku som nedostala... mate niektorá podobnú skúsenosť ?

stankadu
6. júl 2017

mrzí ma to 😔 prajem ti skoré uzdravenie

deny3
6. júl 2017

@visnacka je to smutné, žiaľ poznám a nie raz. Ale si mladučká, pár mesiacov a bude ti v brušku kopkať drobec 😉

vierockamatkova
6. júl 2017

@zlaticko118 to nieje pravda mne knižku vystavila doktorka hneď v 6t.po Sone

nini1010
6. júl 2017

@visnacka Viem uplne presne ako sa citis,presla som ai tym istym.prajem skore uzdravenie.po fyzickej stranke by to vzhladom na nizky tyzden tt malo ist velmi rychlo.psychicky to chce cas.ale je tu viacero ten zien ktore si pytali radu v takejto situacii tak utcite tu najdes aj nieco na zahriatie na dusu 😊

nini1010
6. júl 2017

@vierockamatkova Ano ale vacsina doktorov to takto skoro nerobi len z jedineho dovodu,ze velke mnozstvo tehotenstiev skonci prave do 12 tt.

lykavanka
8. júl 2017

@visnacka nemala si na ziadny vyskrab ist... telo by si poradilo same.. ja to mam tiez za sebou, hrozila mi kyretaz no nastastie som sa jej vyhla a moja maternica to vypudila sama. nebolo to nic hrozne dalo sa to prezit. a bez hrubeho zasahu do mojho tela. takto doktori len peniaze nahanaju za zakroky... kazdu hned poslu na kyretaz, pritom to vobec nie je potrebne. teda v takych situaciach ked je pldoovy vak prazdny. prajem ti skore zotavenie 🙂

petrapod
8. júl 2017

Stalo sa mi presne to iste. Dala som sa dokopy a pol roka na to otehotnela. Cakame dievcatko;) drzim palce. Teraz vsetko bez problemov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre