• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

21. apríla 2009 
caute, ja mam za sebou 2 missed....fyzika by ma aj pustila hned skusat ale moja psychika bola nanic....po prvom som nasla odvahu po roku a po druhom az teraz....bude to skoro 4. rok....skusame 3 mesiac.....zatial to beriem v pohode....ale co budem robit ked ostanem v tom, tak na to radsej nemyslim...nesmierna radost, ale zaroven strach.......
20. júl 2008 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
takže 7. mesiac po missede býva plodný :dizzy_face:
20. júl 2008 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Leniccka: som to zvladla celkom v pohode v piatok. trosku to pobolieva, ale inak OK. Tak budeme skusat neskor. Drzkajte palceky a Drzim aj ja Vam.
20. júl 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aanda: tak je super, ze si zvladla, teraz oddychuj a nechaj sa drahym obskakovat a uzivaj si to... :slight_smile:)) my sa chceme snazit po mrche, uz som vcera mala dostat ale dako este stale neprisla... tak neviem, ale viem ze tehu nie som :slight_smile:))
zatial sa drzte
paa
21. júl 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leniccka: tak velmi drzkam palceky, nech uz ta mrcha cim skor pride a nech sa Vam potom dari... ozvi sa potom, co a ako...
22. júl 2008 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved prave to, ze mrcha nechodi... asi mam rozhadzany cyklus si myslim. rozmyslam, ze skocim zajtra aspon za sestrickou na gynde, nech mi povie co a ako... lebo cakat kedy dostanem mrchy je blbe, ani tampon ani vlozku a ak mam chodit, pardon za vyraz, s krvavym zadkom po meste tak neviem neviem... :slight_smile:)))))
22. júl 2008 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru to mas pravdu... ja som mala cyklus vzdy pravidelny. ked som min.rok v decembri prestala brat HA,lebo sme chceli zacat pracovat na babatku, tak mi to zblblo. krvacala som hned po menzese. dali mi nejake hormonalne lieky na upravenie cyklu a potom uz v pohode... tak teraz uvidim, co to so mnou urobi po tom zakroku.... ved ked sa ti da zajdi na gyndu, alebo aspon zavolaj sestricke...
22. júl 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som aj po vysadeni HAK mala ukazkovy cyklus... vysadila som v novembri a mrchy chodili presnejsie ako hodinky... a teraz akurat rozoberam ci som tehotna znova alebo sa mi mrchy niekde zabudli... asi zacinam byt paranoidna a namyslam si ze mi vypadlo brucho von... alebo som sfuknuta z vecere??? :grinning:
22. júl 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ja som mala MA v marci 2007. cakali sme 2 mes. a od vtedy do teraz sa stale nedari. cize uz 14 mes. nic...
28. júl 2008 o 10:47  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zuzanka, ved sa to podari.... raz urcite, neboj nic... este sa budes raz stazovat ze rodis ako hruska kazdy rok :grinning: mna ked sa kamosi pytaju kolko chceme deti, tak odpovedam ze kvoli jednemu MA si s radostou odrodim celu futbalovu jedenastku, aby sa mal kto o mna postarat na starobu :grinning:
28. júl 2008 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Leniccka. ako sa Vam dari? Ako si to prezivala po MA? Vecsinou som v pohode, ale niekedy to na mna pride a som smutna. Stale si opakujem, ze treba mysliet pozivitne, a citit sa stastna, ale nie vzdy to ide...

Ja by som uz najradsej isla na to babatko.... :slight_smile: ale este musime cakat.... a chceme aspon 2 cykly pockat...
29. júl 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj aanda, dlho si tu nebola, rada vidim tvoje pismenka :wink: ja som to brala celkom v pohode, bola som rada ze som fyzicky v poriadku, no a psychika - som si povedala ze radsej 6 tt ako 6 mesiac...
jasne ze mi je aj teraz smutno, akurat odisla kolegyna, ktorej sa v aprili narodila prenadherna dcerka, tak som ju natahovala na rukach aby sa mi prilepila :grinning:
no a teraz mi akurat skoncili mrchy, takze od vikendu ideme na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: to su akurat dva cykly tak uvidimi ci sa zadari...
29. júl 2008 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som mala missed v januari a este vzdy nic,teraz mi meskala dva tyzdne minula som kopec peniazkov na testy a s lupou som hladala dve ciarky ale zial nic a vcera dosla mrcha.Tak snad nabuduce :frowning2:
29. júl 2008 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mravcek, ja som tiez hladala dve ciarky lebo mi meskali mrchy tri dni... asi by som sa scvokla keby mi meskali 2 tyzdne... mne uz po jednom dni meskania vlasy stavali dupkom...
ale neboj podari sa... a za chvilu budeme chodit pupkate, budeme vyzerat ako hrochy, este tak aj budeme funiet :grinning:
29. júl 2008 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No snad mas leniccka pravdu a fakt budeme mat zachvilu bruska ako sloniatka :wink: verim v to,raz to musi prist a uspesne byt az do konca :slight_smile:
29. júl 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj leniccka, hej, dlho som tu nebola. Bola som u rodicov. Mala som dovolencicku...Manzel bol odcestovany, tak sa mi nechcelo byt samej doma... Ja tomu silne verim, ze sa to nabuduce podari a bude to bez problemov.

Mam taku jednu kamosku, tiez mala MA, a teraz ma na zaciatku augusta termin porodu. Caka dievcatko... :wink:
29. júl 2008 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj mravvcek aj ja som mala MA v januári
snád tento mesiac nám to vyšlo : - )
uvidíme
29. júl 2008 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som mala MA v januari...
29. júl 2008 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ale nemala si kyret ?
29. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie..sama som sa vycistila, bolo to hned na zaciatku...
29. júl 2008 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva> a kolko ste cakali nez ste sa zacali snazit?
29. júl 2008 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
my sme začali snažilkovať po 1 MS a tá bola 17.3
ovu bola začiatkom apríla takže odvtedy
29. júl 2008 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak drzim palceky, nech sa co najskor postasti... potom sa urcite pochval.......
29. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby tak uz som doma z prace... my ideme snazilkovat od piatku... dufam ze to vyjde :wink:
29. júl 2008 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozik baby, beriete nejake vitaminiky???
29. júl 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie, ani cajiky ziadne nepijem, normalny zivot si vediem, papkam ovocie, salaty a pod. ale vitaminy nie
29. júl 2008 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
po mesiaci...lenze my sme boli iny pripad ako ty....
29. júl 2008 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
komisakpd prečo iný ?
no isto sa pochválim
29. júl 2008 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Poleva - tak ako??? prisli/neprisli????
31. júl 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no testovala som ale nič...
teplota sa drží ešte vždy
1. aug 2008 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš