Missed abort a snaženie

kejty283
22. júl 2022

Ahojte, ste tu také čo máte za sebou missed abort a po mesiaci ste sa začali snažiť znovu?

jarmila2010
22. júl 2022

@kejty283 mne lekari odporucali pockat po dvoch normalnych cykloch

kejty283
autor
22. júl 2022

@jarmila2010 mne tiež vravel lekár že by som mohla pockať aspoň 2 mesiace. Ale napr. dnes sa mi zdalo že ako keby som mala ovu hlien

jarmila2010
22. júl 2022

@kejty283 ale tu ide aj o to,aby sa maternica dala do poriadku ...

kejty283
autor
22. júl 2022

@jarmila2010 jasné, ja sa len pýtam či sa niektorá začala snažiť aj skôr ako odporúčali lekári

kkovacovak
22. júl 2022

@kejty283 no keď sa môžeš mesiac po operácii mimomaternicoveho tehotenstva snažiť tak po MA môžeš určite tiež

ivus32
22. júl 2022

@kejty283 ja som dostala prvú a poslednú ms po MA v 12tt za 6 týždňov ďalšia neprišla 😊 končím 17tt tak snáď už so šťastným koncom

semper888
23. júl 2022

My sme sa opäť začali snažiť hneď v ďalšom cykle, avšak mne tak radil aj gynekológ, keďže bral do úvahy moje ťažkosti s otehotnením. Podarilo sa však aj tak len presne po pol roku 🙂

guga79
25. júl 2022

@kejty283 asi záleží aj na tom, či je to tvoj prvý MA. Ja som mala po troch deťoch, štvrté tehu skončilo MA, a po prvom ms som otehotnela. Samozrejme po kontrole a konzultácií s gyn.

kejty283
autor
25. júl 2022

@guga79 ano je to môj prvý missed abort.

basska_b
25. júl 2022

Ja som cakala 3mesiace, tak mi odporucali. Moj gynekolog odporucal 6 mesiacov, to sa mi zdalo prehnane. Ale nakoniec mal asi pravdu. Moja maternica uz ma co-to za sebou... po kyrete som mala 3 mesiace ovulacne spinenie a aj taku tiahlu menstruaciu 7-8 dnovu s 1- 2 dni riadnym krvacamim a dlhym "dospinovanim"... ked sa to dalo do poriadku, otehotnela som 5 mesiacov po, zatial som 12tt, hadam vsetko ok... neuponahlaj to, ak nechces mat druhykrat zlomene srdce, odsleduj si cyklus a svoje telo. Ono ti povie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre