• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po akej dobe sa to po missed abort opäť podarilo?

21. apríla 2009 
autor
a odkiaľ si ? z ktorého kraja ?
10. júl 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nz a ty? nesedi mi 3mesiace a 5 dni takze to asi nie ta koho som myslela
10. júl 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ke
10. júl 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poleva no ja som tiez nedockava, MA v 11/2007, a akurat som sa vcera vratila z nemocnice, zas ma museli cistit :frowning2: aj ked to bol asi len 3 tt lebo som hned zacala krvacat, ale hcg klesalo velmi pomalinky, takze zas ma "vykuchali" .....
Dufam ze do konca roka sa mi podari otehotniet a bude to bez problemov, ved do tretice vsetko dobre...
Pozeram ze aj Ty si KE :slight_smile:
10. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki, ja som potratila posledneho maja... bola som aj v nemocnici 2 dni, doki povedal, ze mame cakat dake tri cykly kym sa znova budeme snazit - no ale povedal tiez ze kremese dostanem po 6 tyzdnoch a prisli mi po 3, na dovolenke v egypte - skoro ma porazilo... a pred tyzdnom som draheho normalne znasilnila co som mala chut a snazit sa ozajstne ideme od dalsich kremesov pocas plodnych dni... uvidimi ci to vyjde :slight_smile:)) suseda nam povedala, ze MA nam pohnojil zahradku a pojde to lahsie :slight_smile:)) tesiiiiim ako mala :slight_smile:
11. júl 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to s tym pohnojenim som pocula aj ja a poradilo sa :grinning:
11. júl 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
ja som mala MA 12.5.2008, posledny MS 12.6. potom sme sa zacali snazit a teraz mi meskaju, ale zase som zacala spinit, uz treti den a vzdy len rano. Aj ked lekar mi tvrdil, ze som v poriadku a mozeme sa snazit, a teraz neviem, bojim sa, ze zase to skonci ...
14. júl 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MA som mala koncom januara 08 ... cakali sme 3-4 cykly ako sme mali... a vyslo to... snad to tentokrat dobre dopadne... ;o) Drzim vam palceky... nech to vyjde aj vam ako si naplanujete :wink:
14. júl 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala MA 9/2007, potom sme mali tri mesiace pauzu na radu lekara, potom po tych troch mesiacoch mi predpisal antikoncepciu na upravu cyklu, lebo sa mi dost rozhadzal a zacali sme sa snazit od februara a v maji sa podarilo, takze s prestavkou styri mesiace, inak devat mesiacov
14. júl 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj my mame MA - prve tehotenstvo... Mna caka ten "zakrok" v piatok rano.
15. júl 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne robili v piatok vecer a v nedelu rano som uz isla domov. bola som rada ze ma nic nebolelo a bola som v podstate fyzicke v pohode... :pensive:
15. júl 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dohodnuta,ze pojdem vo stvrtok este raz na UZV,aby si bol dr. na 100% isty.V piatok rano na 6.30 a vraj o 9.00 cca mozem ist domov...

leniccka: to bolo tento piatok,alebo uz davnejsie? ako sa citis?
15. júl 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol to posledny majovy piatok, ja som sa citila dobre uz ked som sa prebrala z narkozy... bola som hladna a doktor ked videl ako rano o 6 tlacim do seba veceru z predosleho dna, povedal ze som uz OK :grinning:
ani potom som sa necitila zle, bola som PN 10 dni, oddychla som si, spamatala som sa z toho co sa stalo a ideme dalej... minuly vikend som dokonca draheho znasilnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a od dalsej mrchy sa ideme snazit znova...
skus sa opytat doktora ze kedy dostanes kramy ked ta vycistia...
15. júl 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za radu. urcite sa spytam. ved som totalne ako ked ta hodia do vody a nevies plavat. nemam v blizkom okoli (nastastie) nikoho s podobnou skusenostou. tak mi velmi pomozu rady od vas, ktore to uz ( :cry: ) mate za sebou.
15. júl 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedala sestricka u lekara ze az po 6 tyzdnoch, lebo sme boli po zakroku na dovolenke a stazovala som sa jej, ze pridu mrchy urcite tam... no a mala som pravdu dostala som kramy po 3 tyzdnoch, tak teraz neviem :unamused:
15. júl 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je este nieco na co je dobre sa spytat?
15. júl 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opytaj sa kedy sa mozete novu snazit o babo, kedy dostanes mrchy, aku si mozes dat tabletku ak budes mat bolesti... a skus sa dat na PN aspon na tyzden, mne oddych pomohol
a ine ma ani nenapadne
15. júl 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK, tak vam drzim palceky, aby sa vam zadarilo :slight_smile: a my sa potom tiez budeme snazit :slight_smile:
15. júl 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aanda, ako si dopadla? dufam ze v celku dobre a bez bolesti - fyzickych
daj vediet co a ako
paaa
drzim palec
16. júl 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sna mali 14.7 1/2 roka od potratu
snad to vyjde tento mesiac
17. júl 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva a odkedy sa snazite?? ja mam dostat mrchy v nedelu alebo pondelok a potom uz ideme opat na to :slight_smile:)) a tajne dufam ze sa to podari...
17. júl 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj leniccka
my od marca,čiže sa snažíme teraz 5 mesiac
17. júl 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este stale nic? ci si davate pozor??
17. júl 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snažíme sa od apríla,zle som spočítala
čiže 4. cyklus
nie nedávame si pozor
vy nečakáte ? my sme nečakali,ale podla mna lepšie 3 menštruačné cykly isto treba na regeneráciu
17. júl 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule drzim vam palce nech sa podari :wink:
17. júl 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím vam všetkým palce, ja som mala MA v juny v koncom 12tt tak nám odporučili 6mes. pauzu /medzitým som mala ešte úraz, tak my to čakanie ani nevadilo, boli iné problémy/ ale presne na prvý krat som otehotnela hneď v januári takže a potom mi nasadili duphaston do 5mes. a nejak sme to zvládli v pohodke dokonca som chodila aj do práce až do konca tehotenstva ale každý večer som ležala doma jak za trest ale stálo to zato :wink: :dizzy_face: tak veľa šťastia :slight_smile:
17. júl 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som po 2missed a mne vzdy povedali 3mesiace tak drziiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm palceky :slight_smile:
17. júl 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som za 3 mesiace
17. júl 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doktor povedal ze sa mame zdrzat tak 2-3 cykly... kedze som dostala mrchy o tri tyzdne skor ako som mala, dalsie pridu teraz tak si myslim ze mozme zacat naostro... ja sa citim v pohode, nemam bolesti ani ziadne problemy... takze tak. a zase na druhej strane ja nevydrzim cakat tak dlho..
duphaston som jedla aj ja, ale stihla som len dake 2-3 tabletky zjest, uz to nemalo ucinok a potratila som v 6 tt, a beriem to tak, ze radsej 6 tt ako 6 mesiac :slight_smile:))
17. júl 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som mala ma v marci 2007 a v oktobri 2007 som otehotnela bez liekov bez nicoho :wink: za tri tyzdne mam termin porodu
20. júl 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok