Po potrate

jarka1983
19. okt 2012

Ahojte v 9tt sme prisli o prve babo,chcem sa Vas opytat na radu,vsetko mam zatial v poriadku v pondelok som bola na sone.Kolko dni po potrate Ste zacali krvacat alebo spinit?Mavam iba mierne bolesti v podbrusku,to zrejme este zo zakroku,je to len par dni...Dakujem za rady a Vase skusenosti.

chameleon87
26. dec 2012

@dasiacik ahoj no ja som ho mala trochu maly ale doktorka vravela ze plod sa vyvyja v poriadku aj velkost ma dobru len vacok bol maly

dasiacik
26. dec 2012

@chameleon87
No,ja mám nepravidelný tvar a strašné bolesti.Zajtra idem na UZV a rozhodne sa či sa to bude dať zachrániť alebo nie...

chameleon87
26. dec 2012

@dasiacik boze drzim palce ale ak mas bolesti neviem ako co bude to asi nieje normalne ja neviem lebo ja som zacala spinit ale nevedela som ze uz je zomrete babo ja som mala len slabucke bolesti

chameleon87
26. dec 2012

@dasiacik ale doktorka mi nepotvrdila ze to bolo preto ze bol maly vacok.iba ze telo rozhodlo ze by sa ten plod nevyvyjal dobre tak sa to ukoncilo

dasiacik
26. dec 2012

@chameleon87
Špinila som minulý pondelok,nechali si ma 4dni v nemocnici.Teraz mám len biely hustý výtok.Ale,hlavne sa im nezdal ten nepravidelný tvar toho gestaćného vaku.

chameleon87
26. dec 2012

@dasiacik uvidic co ti povie lekar mozno to neznamena nic zle drzim palce.ved aj mne povedala ze to nevadi ze je maly vacok hlavne ze plod sa vyvyja dobre.aj ked to dopadlo ako to dopadlo ale drzim palce a daj mi vediet ako to dopadlo

dasiacik
26. dec 2012

@chameleon87
Ďakujem veľmi pekne,ale ja cítim,že to nieje v poriadku.Veď uvidím zajtra.Nestrácam nádej.

chameleon87
26. dec 2012

@dasiacik ja som tiez citila ze nebude daco dobre ale manzel mi vravel ze to si iba myslim ze bude ok ale to zena vyciti ze je zle ale tak nestracaj nadj ta tam stale je

dasiacik
26. dec 2012

@chameleon87
Presne tak,aj ja si myslím,že žena to cíti.

inivana
26. dec 2012

Chcem sa spytat ci ma niekto podobnu skusenost. Potratila som v 6tt samovolne bez kyretaze. Spinila som 10 dni po potrate, maternicu som mala na poslednej kontrole uplne cistu a hcg len nieco cez 20. Teraz som tri tyzdne po potrate a zacala som krvacat a mat bolesti ako pri mrche. Moj lekar ma az do 7.1. dovolenku. Myslite ze mam ist do nemocnice alebo je to mrcha?Dakujem.

nelynka
26. dec 2012

ahojte kocky..
zaujala ma temicka lebo sama mam niekolko potratov zasebou.
mne sa vzdy plod prestal vyvijat okolo 5-6tt..

a poviem vam ze ja som to vzdy citila ked uz nieco nebolo ok..dokym bolo tak som bola kludna..naozaj taky vnutorny pokoj a ked uz to slo dole vodou podvedome som citila ze sa to uz nezachrani aj ked u nas nadej umiera posledna..

anthony18
28. dec 2012

chcem sa s niekym porozpravat pretoze neviem co robit,...mam 19 rokov a z mojho hladiska som prezila potrat,...pri milovani som pocitovala strasnu bolest,spojene krvacanie no nevedela som ze som tehotna,..trvalo to 5-7 dni no ja som si myslela ze mam mensturaciu pretoze vzdy mi chodila hore dole nie na cas,..po case som zacala si namyslat ze to bol potrat a dokonca som pocitovala ako keby (nieco zomna trcalo ) v zrkadle od spodu mi to prislo normalne ako cca 5 tyzdnovy plod,...videlo ma 7 doktorov a ani jeden mi to nepotvrdil ze stale nieco vo mne je a ja mam stale ten blby pocit,..som uz rok od tej skusenosti a normalne sa uz ani neviem milovat s priatelom pre to ze skutocne ak je este vo mne mrtvy plod ma desi po nociach, je mozne ze tak po potrate by som videla plod? a dr. by si nic nevsimol pre boha?

zuzi0911
28. dec 2012

@anthony18 plod by si urcite nevidela pretoze ten ma par milimetrov.mrtvy v tebe nemoze byt to by si tu ty uz nebola.isto to nebol potrat.lekary ak by nieco nasli isla by si automaticky na kyretas.musis na to prestat mysliet.

jarka1983
autor
9. okt 2013

nakoniec to bolo molarne tehotenstvo neobvykle,cistili ma 2krat lebo prvy to posrali,tak snad pri dalsom to pojde bez problemov

ketrin124
14. feb 2014

ahojte chcem sa poradit mala som spontani potrat bola som v 5 tyzni ale bolo to bes bolesti nemal som niake krce a ani som velmy nekrvacala ako by som len dostala menzes mozete mi poradit dyky

ketrin124
14. feb 2014

ahojte chcem sa poradit mala som spontani potrat bola som v 5 tyzni ale bolo to bes bolesti nemal som niake krce a ani som velmy nekrvacala ako by som len dostala menzes mozete mi poradit dyky

junek
7. mar 2014

prosim o vypnenie dotaznika je anonymny pomoze mi to dakujem .

http://Postabortivnysyndrom.dotaznicek.sk

chameleon87
24. mar 2014

@dasiacik ahoj pisali sme spolu davnejsie ohladom potratu ktory som mala.chcem sa len spytat ako to vsetko dopadlo.vynosila si babetko?

dasiacik
24. mar 2014

@chameleon87
Ahoj.Ano,nastastie vsetko dobre dopadlo.Tvar sa sice neupravil,ale zistili sme,ze ten tvar nieje az taky dolezity.Najdolezitejsie je,ze bije srdiecko.Takze,v mojom pripade to dopadlo so stastnym koncom 🙂

chameleon87
24. mar 2014

tak som rada a co sa ti narodilo?ja som 2 mesiace po potrate otehotnela a porodila som zdrave dievcatko

nija26
16. jún 2014

Ahojte..som po kyretazi druhy den...dnes som bola u dr.,zajtra mi zobere krv...bola som v 6tt,dr mi dnes povedal ze5-6 mesiacov mam cakat!lenze to ja nevydrzim..podla toho co tu pisete da sa to kedykolvek..pockat chcem dva cykly,do augusta po druhes mrche...potom sa chceme snazit.Este chcem pockat,co mi dr povie,kedy bude moja matern.ok..

maltinta100
16. jún 2014

@nija26 ahoj ja som po kyretazi otehotnela za necele 2 mesiace ani menzes aom nemala medzi tym. A mam krasnu princeznu 🙂 treba tomu nehat volny priebeh a vsetko sa vydari. Drzim palce 🙂

kudusko
16. jún 2014

@maltinta100 Prosim ta vies mi poradit brala si neake vitaminy alebo muz potom ja nemam problem otehotniet ale ci si brala len vitamíny lebo mne odislo lebo som ochorela.Diki

maltinta100
16. jún 2014

@kudusko najskor som nebrala ziadne, pri druhom som brala kyselinu listovu prvy trimester, potom som prestala. Len mne ju neskor nasadil spat hematolog.

dzanem
21. jan 2015

som po spontannom potrate v 5tt,zatial cakam na ms

dzanem
27. jan 2015

chcela by som vedet ci sa vam posunula ovu

simusska
27. jan 2015

ja som potratila v 17tt 20.8. po dlhom trapeni s hematómami a neustalom krvacani mi nakoniec odtiekla plodova voda....ale lekar mi vravel, ze je dobre tak ako to dopadlo. vraj tam nebolo s babom vsetko v poriadku a ja by som sa len cely zivot potom trapila...v oktobri som bola zase na cisteni lebo mi tam nieco este nechali. .hned od prvej mrchy to je od 18.11. sa snazime....ale dalsiu som mala 24.12. a dalsiu 24.1. stale nic:( aj ked sice netlacime na pilu...nic nevypocitavam ani si nemeriam teplotu...ale sex mame takmer kazdy den....tak nechapem...lekar vravel ze som uplne v poriadku....dcerka nam vysla hned na 1 sup a aj to predchadzajuce tehotenstvo som otehotnela hned po vysadeni antikoncepcie....mate niektora skusenocti s nedarenim sa po potrate?

jana0706
29. jan 2015

Ahojte, chcem sa opytat, ako rychlo vam klesalo hcg po samovolnom potrate? Ja som zacala krvacat minulu stredu na konci 6tt (plod sa zrejme nevyvijal uz dlhsie, v 6tt ho nebolo mozne vidiet na ultrazvuku), v piatok ma prijali ma do nemocnice ale skonstatovali ze sa to pekne cisti same a hcg uz bolo iba 38,19 tak ma pustili domov, ze mam v pondelok prist na kontrolu. V pondelok moj gynekolog tiez skonstatoval ze si s tym telo poradilo samo, ale ze treba kontrolovat klesanie hcg. V utorok som bola na krvi a dnes zase a a sestricka sa tvarila ze tie utorkove testy nevyzeraju dobre, ze mi to kleslo ale nie velmi, takze sa v pondelok uvidi podla vysledkov z dnesnej krvi - t.j. 8 dni od zaciatku krvacania, ktore vcera (po tyzdni) skoncilo. Chcela by som sa vratit v utorok z pnky do prace, citim sa uplne fit, preto sa chcem opytat ako rychlo vam kleslo hcg na nulu po MA? Musi to klesnut na 0 este pred prvou menstruaciou?

mon777
26. feb 2015

Baby... ja vôbec nemám chuť na sex ☹ A ani ma tak nebaví už. O drobca sme prišli 29.12.14 a absolútne mi neprekážalo, že pauza medzi sexom v januári a vo februári bola 22 dní. A to som si ho poriadne ani neužila ☹ A nebavili ma ani tie, čo sme mali v januári. Stretli ste sa s tým niektorá? Ja už neviem, čo mám robiť. Nedá sa mi spávať, som náladová (raz sa smejem, o hodinu plačem), v noci často depresívna, pri pohlade na tehotné kolegyne im závidím (a občas až nezdravo) a do toho ešte aj ten sex ... porazí ma! 😢

zigamarek
12. jún 2016

Ahojte .volam sa Angela.musela som se zaregristrovat .z manzelho email inac bi som sa tu nedostala ...potrebujem odvas radu .nevim co mam dělat .bila jsem těhotná 3 mesiace. Bila jsem na utrazvuk a tam mi řekli ze plod není vivinuti a babetko tam vubec nevidno .tak jsem mnela 3 moznosti .viskrap .nechat to v přírodě nebo tabletki .tak jsem vzala tabletki .tak jsem začala krvacat .po 2 dni večer ten prod zemne vipadlo na dvě kusi ..sla jsem o tizden na kontrolu udělali mi test mnela jsem ho negativ . .stalo se to vše 14 aprila. .a nevím nechápu proč krvacam do dnes ..dohtor na to ze se cistim je to možné 2 mesiace .to de ..dekuju