Potrat v 6 mesiaci tehotenstva a následné tehotenstvo

19anny97
19. jan 2019

Viem že toto nieje gynekologická poradňa ja sa len chcem opýtať či to niekto zažil... minulý rok som bola tehotná podarilo sa nám to skoro bola som šťastná🙂 no moje tehotenstvo nebolo normálne každý týždeň som krvacala a s plačom som utekala k lekárke vždy mi povedala že je všetko v poriadku ... v 6 mesiaci tehotenstva som prestala krvácať a začala som mať krásne tehotenstvo to som ale netušila čo sa deje.... e po kontrole sa mi zrútil svet oznámila mi pani doktorka že moje bábätko nežije a že nosím mŕtve bábätko už 2 mesiace..začal sa zhon musela som normálne odrodit a ísť na okamžitú kyretaz lekári sa snažili urobiť všetko tak aby som ešte mohla mať deti.dopadlo všetko ok.. moja otázka je otehotnel niekto po takom niečom? Som rh negatív môj manžel je b pozitív..dostala som aj protilatku aby pri 2 tehu bolo všetko ok ďakujem je to pre mňa dôležité..

ajka0207
19. jan 2019

@19anny97 v prvom rade je mi luto co sa ti stalo. Osobnu skusenost nemam, ale mam kamararky co rodili mrtve dietatko a uz maju druhe, zive a zdrave. Ak doktor povedal, ze vsetko je ok, tak by nemal byt problem dietatko donosit. Co sa tyka protilatok, ak si dostala injekciu, tak by to nemal byť problem. Vela parov ma taku kombinaciu skupin a je yo v pohode, dokonca aj ked nedostanes injekciu, tak ta budu akurat viac sledovat. Akurat neda mi sa neopytat, to ti dva mesiace nerobili sono, ze zistili tak neskoro, ze ide o zamlcany potrat?

whatever1
19. jan 2019

@19anny97 ak chces pridaj sa tu do skupiny "mamicky anjelikov", tam sa dozvies viac, je tam vela zien ako ty. Prajem vela sil❤️

ikonica
19. jan 2019

Jedna znama takto potratila 2x... V 6mes... A pri tom druhom ju uz museli rezat... A zistila sa aj pravdepodobna pricina... Mala prepazku v maternici o ktirej ani len netusila kedze na sone to nie je vidiet.... Ale vraj na nejakom speci sone sa to da odhalit....

19anny97
autor
19. jan 2019

@ajka0207 žijeme v zahraničí (nemecko) je tu česká lekárka ktorá bola mojou lekarkou ... nikto s nou nieje spokojný no to som nevedela ja som bola šťastná že je tu lekárka ktorú rozumiem od slova do slova... ako to nemohla vidieť nechápem do dnes... v ten deň som ju prosila aby ma vyšetrila ze ma ešte vôbec nezačalo kopať... pre ňu bolo všetko v poriadku no nebolo:( v nemocnini boli zhrozený bábätko bolo uz v rozklade ... hrozný zážitok

bagre
19. jan 2019

@19anny97 je mi to ľúto... stalo sa aj mne, síce v 18tt ale výsledok a pôrod rovnaký.... ja 0-, muž A+. Teraz nám tu behá 14mes špunt ,-pôrod nirmálny (ale doma,aj v nebi už máme viac detí, toto sú posledné 2)

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre