Pred dvomi mesiacmi som mala zamĺknutý potrat a nemám menzes

adamkova9
10. dec 2014

zienky mala som zamlknuty potrat v 10 tt a lekár ma odporucil na kyretaz...absolvovala som ju ale vobec som po nej nekrvacala... presli 2 mesiace a ja este stale nemam menstaruaciu je to v poriadku?? urobil to lekar dobre??

kiki68
10. dec 2014

normalne, ved 6 tyzdnov je taky zakladny limit po tom, je to ako po porode, dost podobne. Ja som po kyrete po MA dostala ms prvu a to taku divnu az 9 tyzdnov po kyrete, potom zase dlhsa pauza, strasne krce, potom dalsia ms uz bola akotak. Ale par mesiacov to bolo blbe, uplne mi to rozhodilo cyklus. Teraz je to uz ok.

maxe38
11. dec 2014

@adamkova9 kazde telo je ine a kazde telo sa vyrovnava s danymi problemami inak.telo sa musi proste spamatat.pokial to bude pretrvavat mala by si zajst k doktorovi ale myslim si, ze menstruacia pride.

maria.vinea
11. dec 2014

je to v poriadku ak si tehotna
mne sa to stalo tak odporucam kupit test
ostala som tehotna dva tyzdne po kyretazi chtiac nechtiac 🙂

maria.vinea
11. dec 2014

ak uz presli dva mesiace od zakroku urcite chod k lekarovi ( ak tam nie je dalsie tehotenstvo)

snehulienka99
11. dec 2014

tiež by som išla k lekarovi. Ja som mala zamlknuty potrat v 9tom týždni, nasledovala kyretáž. Prvý menzes som dostala po 6tich týždňoch, ale trvala mi dva týždne. Teraz mám už druhý krát menzes a vyzerá to normálne. Každé telo je iné, ale určite zbehni k lekárovi. Robila si si test po kyretáži či ti kleslo HCG?

ninan2
15. dec 2014

@snehulienka99 a kym je v tele HCG tak nebyva menzes? Ja som mala kyretaz 15.11., MS som este nedostala, a HCG nemam, robila som si v piatok test a bol negativny...

snehulienka99
15. dec 2014

písala som to len kvôli tomu, že si mala pochybnosti či to lekár spravil dobre... ak nemáš HCG hormón tak to podľa mňa znamená, že si vyčistená dobre. Hlavne keď nemáš bolesti, tak by malo byť všetko OK. A to že nemáš menzes, môže byť len z toho, že telo je ešte v šoku, ale asi by si to mala konzultovať s lekárom, možno ti dá vyvolávačku
@ninan2

bandikovajana
4. jan 2015

@maria.vinea ahoj ja som bola na kyrete 9.12 a krvacala som 2 týždne ale tak ze 2 dni po kyrete strašne kŕče pol dňa som sa ani postaviť poriadne nemohla potom po 5 dňoch zase strašne kŕče ale take ze som nevládala fakt ani sa vystrieť a vyšla zo mna zrazenina krvi ako dlaň a potom kŕče ani nic uz neboli ale stále som krvacala asi po 15 dňoch to bolo uz len take spinenie jeden ano druhý nie a po 20 dňoch sme mali prvý krát od zákroku sex a myslela som ze otehotnieť este nemôžem ale stále som nedostala tu prvú menzes uz to bude mesiac ale vidím ze je ty si príklad toho ze sa to da otehotnieť bojím sa ze je to skoro i ked som bola po 15 dňoch na kontrole a lekar povedal ze je to dobre ze skoro uz zahojene tak neviem bojím sa ci sa nám tiež chtiac nechtiac podarilo 😒 bolo to ok ked si tak skoro otehotnela ?ja som si myslela ze tak skoro ani OVU neni este

bandikovajana
4. jan 2015

@snehulienka99 ahoj ty si po kyrete nekrvacala vôbec ? Az po tých 6 týždňoch?

maria.vinea
6. jan 2015

@bandikovajana
moj lekar mi povedal ze to ze sa ma cakat tri az sest mesiacov na otehotnenie je blud a teoria
nam sa to podarilo a mam krasnu 5-mesacnu dcerku
maternica je vycistena a tak aj oreto je to prostredie tam pripravene
my sme otehotneli skoro ano ale tak to malo byt a tk to aj beriem

bandikovajana
6. jan 2015

@maria.vinea mne tiez povedal ze staci kym prestanem krvacat po zakroku a maximalne prvu menses pockat a potom ze uz mozme ze uz je to ok mne to cistili na sukromnej klinike a tam to urcite spravili aj setrnejsie

maria.vinea
7. jan 2015

@bandikovajana
ja som tiez cakala menzes prvyyy nuz ale neprisiel.... 🙂

bandikovajana
7. jan 2015

@maria.vinea a bolo vsetko ok ? Nemala si potom ziadne problemy

maria.vinea
8. jan 2015

nemala tehotenstvo takmer ukazkove akurat tvrdnutie brucha v 6.mesiaci ale inak ok

snehulienka99
12. jan 2015

@bandikovajana ja som krvácala po kyrete 3 týždne, teda najprv krvácala a potom skor špinenie a sem tam krv.. a normálny menzes mi prišiel 6 týždňov po kyrete, t.j. tri týždne ako som dokrvácala po kyrete

bandikovajana
12. jan 2015

@snehulienka99 no ja som teraz 5 tyzdnov a tiez zacinam akosi spinit uz dva krat sa mi stalo ze som isla na wc a na papiery cista krv dala som si vlozku a nic o dva dni zase a teraz zase nic tak neviem ci sa to tak rozbieha cudno alebo co

snehulienka99
12. jan 2015

@bandikovajana ano je to celé zblbnuté, môžu ti takto začínať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre