• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príbehy na povzbudenie

16. novembra 2009 
autor
Bože, tie moje y/i-čka :grinning:
15. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurit, i tie sa dejú :wink:
Manželova teta.18 rokov nemohla mať deti, tak sa s tým zmierili a adoptovali si chlapčeka.do roka od adopcie bola tehotná a teraz okrem adoptovaného chlapčeka 12 a 2 ročné babuľky.....
15. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny :slight_smile:

lante fuha , tak to je krasa :slight_smile:
15. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lante, jééééj to je krásne. Áno, aj ja som niekde čítala, alebo počula, že ženy, v nejakej krajine :unamused: , keď nemôžu otehotnieť, dajú im do opatery malé dieťa a že do určitého času sa im podarí otehotnieť
15. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunnygirl, ja som mala MA v lete 2006. Potom sa mi pol roka nedarilo otehotnieť...........už som sa sledovala a pri každej ďalšej MS som bola naštvanejšia.........no potom sa konečne zadaril Vili a nemal ešte ani rok, keď sa z jednej nepozornosti zadaril Miško. Takže sa nevzdávaj :wink:
15. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo ty laurit, pozerám, že máš dve detičky, nechceš sa s nami podeliť o svoj príbeh? :sweat_smile:
15. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lante, máš krásne motto. Áno, tak je to stým sledovaním. Koľko krát si, keď príde menzes, poviem, no a stáli ti tie nervy za to? No a zistím, že nie. Držím sa fajn, kým sa neblíži "magický" dátum (keď prichádza návšteva z ruska, tetka, ja to tak volám :grinning:), vtedy sa začínam sledovať a tak......viem, che to čas. :unamused:
15. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mám pocit, že to asi nebola až tak dobrá téma :confounded:
15. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sunnygirl tema je v pohode len mozno nie kazda holka ma chut a silu o tom hovorit alebo pisat... no ja sa k tvojej teme pridam :slight_smile: mi sa snazime uz skoro 4roky no neuspesne.Vroku 2006som podstupila operaciu velmi velkej cysty na vajecniku a museli mi vziat cely jeden vajecnik a z druheho stvrt tak preto sa nam zrejme nedari... :frowning2: :frowning2:
15. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
asi áno, je to téma citlivá a spomienky bolestné :frowning2: . Mám známu, ktorá mala zamĺknutý potrat medzi dvoma detičkami a aj tak o tom veľmi nerada hovorí. Teraz sa už na to pozerá inak, už je tomu deväť rokov, čo sa jej to stalo. No jazva ostala do konca života.
15. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ano to muselo byt tazke ..ale clovek si musi prezit vela zleho a az potom pride to dobre :sunglasses: aspon ja tomu verim
15. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hovorí sa, že Boh dá každému taký kríž, aký unesie
15. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem, že aj naše mamy, staré mamy prežívali to čo my, ale ony o tom nehovorili. A nepozorovali sa ta ako my. Proste im meškal menzes a vedeli, že sú tehotné..... My si to tým neustálim pozorovaním sa a študovaním o tom iba zhoršujeme.
15. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:fearful: už nikto nič?
15. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tak vám všetkým ďakujem :slight_smile:
15. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: Dobré ráno, žeby sa dnes našli nejaké dámy, ktoré by sem pridali príspevok? :sweat_smile:
16. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok