Príbehy na povzbudenie

sunnygirl
15. nov 2009

Ahojte milé dievčatá 🙂

Rozhodla som sa založiť túto tému, a chcela by som poprosiť všetky dievčatá, dámy, holky, baby,... 🙂 , aby napísali svoje príbehy a dodali tým obrovskú dávku odvahy pre všetky slečny, ktorým sa nedarí otehotnieť, alebo majú za sebou nepríjemný potrat, missed abort a pod.

Tiež patrím medzi ženy, ktoré majú za sebou už jednu nepríjemnú skúsenosť ☹ . V marci tohto roku som mala zamĺknutý potrat (missed abort) a doteraz sa mi nepodarilo otehotnieť. V mojom okolí sa teraz nachádza veľa tehotných kamarátok a známych a mám z nich veľkú radosť a prajem im to. Musím však podotknú, že mi trvalo určitý čas kým som sa na to začala takto pozerať. Tiež som po zákroku sledovala mamičky s kočíkmi a detičkami a hneď sa mi nahrnuli slzy do očí. Kládla som si otázku, prečo práve ja? No po určitom čase som pochopila, že to tak jednoducho asi malo byť. Takže najlepší lekár je ČAS.

Potešilo by ma a možno aj ostatné ženy, keby ste nám sem pridali svoje pekné príbehy, ktoré by nám všetkým určite dodali odvahu.

Ďakujem 🙂

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Bože, tie moje y/i-čka 😀

lante
15. nov 2009

Laurit, i tie sa dejú 😉
Manželova teta.18 rokov nemohla mať deti, tak sa s tým zmierili a adoptovali si chlapčeka.do roka od adopcie bola tehotná a teraz okrem adoptovaného chlapčeka 12 a 2 ročné babuľky.....

lauritka
15. nov 2009

sunny 🙂

lante fuha , tak to je krasa 🙂

sunnygirl
autor
15. nov 2009

lante, jééééj to je krásne. Áno, aj ja som niekde čítala, alebo počula, že ženy, v nejakej krajine 😒 , keď nemôžu otehotnieť, dajú im do opatery malé dieťa a že do určitého času sa im podarí otehotnieť

lante
15. nov 2009

sunnygirl, ja som mala MA v lete 2006. Potom sa mi pol roka nedarilo otehotnieť...........už som sa sledovala a pri každej ďalšej MS som bola naštvanejšia.........no potom sa konečne zadaril Vili a nemal ešte ani rok, keď sa z jednej nepozornosti zadaril Miško. Takže sa nevzdávaj 😉

sunnygirl
autor
15. nov 2009

a čo ty laurit, pozerám, že máš dve detičky, nechceš sa s nami podeliť o svoj príbeh? 😅

sunnygirl
autor
15. nov 2009

Lante, máš krásne motto. Áno, tak je to stým sledovaním. Koľko krát si, keď príde menzes, poviem, no a stáli ti tie nervy za to? No a zistím, že nie. Držím sa fajn, kým sa neblíži "magický" dátum (keď prichádza návšteva z ruska, tetka, ja to tak volám 😀), vtedy sa začínam sledovať a tak......viem, che to čas. 😒

sunnygirl
autor
15. nov 2009

no mám pocit, že to asi nebola až tak dobrá téma 😖

apoloma
15. nov 2009

nie sunnygirl tema je v pohode len mozno nie kazda holka ma chut a silu o tom hovorit alebo pisat... no ja sa k tvojej teme pridam 🙂 mi sa snazime uz skoro 4roky no neuspesne.Vroku 2006som podstupila operaciu velmi velkej cysty na vajecniku a museli mi vziat cely jeden vajecnik a z druheho stvrt tak preto sa nam zrejme nedari... ☹ ☹

sunnygirl
autor
15. nov 2009

asi áno, je to téma citlivá a spomienky bolestné ☹ . Mám známu, ktorá mala zamĺknutý potrat medzi dvoma detičkami a aj tak o tom veľmi nerada hovorí. Teraz sa už na to pozerá inak, už je tomu deväť rokov, čo sa jej to stalo. No jazva ostala do konca života.

apoloma
15. nov 2009

tak to ano to muselo byt tazke ..ale clovek si musi prezit vela zleho a az potom pride to dobre 😎 aspon ja tomu verim

sunnygirl
autor
15. nov 2009

hovorí sa, že Boh dá každému taký kríž, aký unesie

sunnygirl
autor
15. nov 2009

viem, že aj naše mamy, staré mamy prežívali to čo my, ale ony o tom nehovorili. A nepozorovali sa ta ako my. Proste im meškal menzes a vedeli, že sú tehotné..... My si to tým neustálim pozorovaním sa a študovaním o tom iba zhoršujeme.

sunnygirl
autor
15. nov 2009

😨 už nikto nič?

sunnygirl
autor
15. nov 2009

aj tak vám všetkým ďakujem 🙂

sunnygirl
autor
16. nov 2009

🙂 Dobré ráno, žeby sa dnes našli nejaké dámy, ktoré by sem pridali príspevok? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre