Prišla som o bábo

sisinka01
14. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

Ahojky, s manzelom sa uz snažíme vyse 4 rokov o babo. Boli sme a aj riesime umelé oplodnenie.. Na prvy krat mi nenasli žiadne vajicka na oplodnenie, tak som to prekusla a musela pockat par mesiacov aby som sa vycistila z hormónov. V septembri sme boli na druhom kole, nasli mi 11 vajicok z toho 9 sa oplodnilo a jedno mi aj potom rovno vlazoli a bola som tehotna, avsak na prvej ultrazvukovej kontrole som zostila ze babo sa nedostáva ziviny a umelo.. Teraz som v štádiu potratu.. a je mi celkom smutno ked vidím novorodeniatka.. Chcela som sa iba podelit s mojou skúsenosťou.. Pripadne ak niekto napíše s podobným problwmom nudem rada..

erikavesela
15. nov 2018

Neviem ti pomoct, ale chcem ti napisat, ze je mi to moc luto a velmi, velmi vam prajem, aby sa vam to podarilo...drz sa

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bobricek1979
15. nov 2018

@sisinka01 prajem čím skôr zdravunke babetko a veľa síl neboj babetko príde ver

mon1806
15. nov 2018

Ahoj nie je to síce moja vlastná skúsenosť ale svagrinina.....ma doma 10 ročného a snažili sa o bábo a ma za sebou momentálne už 4 potraty na psychiku fakt to je.. posledný potrat mala pred mesiacom nečakane otehotnela už sa tešili že všetko super a v 10 tt jej povedali že tam nakoniec nic nevidia ma 38 takže už skončila so skusanim lebo ju asi porazí....pokial si ešte mladá neviem koľko máš tlrokov viem je to na psychiku ale skúšame ešte držím vám strašne palceky čas všetko zahojí ja mám za sebou tiež jeden

gir
15. nov 2018

Ja som bola 7x na IVF a neúspešne. Snažili sme sa 5 rokov. Povedala som si a dosť, nezbláznim sa kôli deťom aj keď ma to neskutočne trápilo. Mala som pocit že nežijem len prežívam. Keď som sa na všetko vykašľala, otehotnela som spontánne a keď mal malý pol roka otehotnela som znova, takže mám dve deti ani neviem ako. Nikdy sa nevzdávaj 🍀

rodinnahomeopatka
15. nov 2018

@sisinka01 sucitim s Vami... skusali ste uz aj homeopatiu? Vie pomoct, vo vsetkych stadiach ... zlepsenie kvality vajicok, otehotnenie, udrzanie plodu, bezproblemove tehotenstvo, lahsi porod az po poporodnu starostlivost. Urcite by som to vyskusala, nemate co stratit, len ziskat. V praxi vidim vela podobnych smutnych pripadov a je skoda, ze zeny o tom ani netusia, ako velmi im homeopatia vie pomoct.

bucko555
15. nov 2018

ja som bola tiez na umelom 2 krat som potretila, dalsi pokus sa nepodaril a 4 uz vysiel teraz mam doma vyse 2 rocnu zdravu dcerku nevzdat sa raz to vyjde

evalin88
15. nov 2018

Moja teta sa pokušala 11 rokov.. potom to vzdali a syn sa podaril prirodzene po mimomaternicovom tehotenstve a iba s jednym funkčným vaječníkom .. zrovna dokončil strednú školu . Držím palce

alexa1983
15. nov 2018

@sisinka01 ahoj, ja mam za sebou 6 embriotransfer a momentalne dnes cakam na potrat 😪 dnes - 11 tyzdni mi dr oznamil , ze malemu prestalo byt cca pred tyzdnom srdiecko. Tak teraz placem a cakam co pride ...

alexa1983
15. nov 2018

@sisinka01 daj si urobit hematologiu, ci nemas silnejsiu zrazanlivost, vtedy sa doeta dost nevyzivuje, staci si potom pichat injekcie na riedenie krvi pocas celeho tehu. Moj pripad. U mna netusis co sa mohlo stat zatial :( Bohuzial na SR kliniky iba vkladaju bez dostatocnych vysetreni, treba si urcite urobit aj imunologiu, kde ti zistia ci netvoris protilatky na embrijko. Az potom chod na dalsi vklad. Na hematologiu chodim do BA a na imunologii som bola v nitre ale robia to aj v BA

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

Ahojky zenusky, dakujem za podporu. Vcera mi ja to brali krv, len ma stve ze zacali to riesit az potom. Preco lekari nespravia pre istotu vsetky vyšetrenia pred a clovek by vedel.. Kedze som si cca 3 tyzdne musela pichat injekcie tak by ma to nezabilo pichat si znova, hlavne pre vyššie dobro.. Vsetko riesia az neskoro az ked sa nieco nevydari. Ja som este relativne mlada mam 27 tak pevne verím ze to bude este ok. Len muz ma 40r a pre neho je najvyssi cas.. Najviac ma este trápi ze sestra min. mesiac porodila syna, pokial som nevedela ze som potratila bola som u nej ako na klaviri a ucila sa. Od kedy som sa to dozvedela nemala srdce a energiu za nou ist a hrozne ma to hneva..
Je to tazke ked tuzite po babetku, a kazdy sa Vas vypytuje no co kedy? A potom zahlasi, nemysli na to pride samo.. Ale ako nemam na to myslieť kef sa stale na to vypytuju..
Pevne verim ze ked pridu vysledky a pojdeme na dalsi transfer tak uz bude vsetko ok, bo ked nie tak sa uz asi fakt zlozim po tom vsetkom..

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 to mi hrozne ľúto.. To je tak hrozne nefer toto.. Ale zjavne si silna zena, zvládneš to aj teraz.. Aj vies kvôli čomu sa ti to vsetko stalo?

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@gir no toto je presne to ze ked prestanes na to mysliet a silit tak to pride samo.. Len skoda ze to neni tak jednoduché.. Som rada ze patríš medzi tych stastnych 😉

gir
15. nov 2018

@sisinka01 aj mne radili nemyslieť ale to sa nedá. Ja som na to neprestala myslieť,len som si našla aj iné aktivity, konkrétne psa.

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@gir no ja by som psikom nikdy neublizila a nic,boze chran ale doma ho mat, to nie je moja šálka kávy.. Ja som teraz na pn ke tak sa snazim si najst nejaké aktivity aby som na to nemyslela.. Vcera som si kupila angličtinu tak idem do toho.. Ale zvieratko ee

alexa1983
15. nov 2018

@sisinka01 nie som silna 😪 placem velmi , takto daleko sme sa nikdy este nedostali :( Dr mi povedat nevie, ja mam urobenu aj imunologiu aj hematologiu, aj som si pichala injekcie na riedenie krvi, bola doma na pn a v klude, lezala a nic tazke nerobila .. pred 2 tyzdnami to bolo babo ako ma byt, podskakovalo tam , tak mu bilo srdiecko, a dnes iba lezalo, nehybne lezalo :( Dr povedal ze bolo mozno poskodene - postihnute, no neviem :( Neviem co viac som mohla este prenho urobit 😪

alexa1983
15. nov 2018

@gir aj mne moj chlpacik stvornohy velmi pomoha v tych najhorsich chvilach.. ten kto nezazil zivot so psikom , nepochopi...

gir
15. nov 2018

@alexa1983 aj mne bola ľahšie keď som objala svoje 50 kg čudo a plakala...

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 musis tomu verit ze si silna a urcite si kedze po tolkych negativnych skusenistiach sa stale snazis a veris.. Iny by to už t davno vzdali.. Aj mne doktor povedal ze mohla byt pricina ze ten plod mohol byt poškodený tak sa príroda tak rozhodla.. Ja som tiez doma a setrim sa a stalo sa to.. Len sa poriadne vyplac aby si nasla novu energiu a pokračovala dalej.. Pripadne skusala si aj alternativnu medicinu, babice a tak? Ja mam kamosku ktorej mam potratila asi 4x sa mi zda, a isla k babici a ta jej povedala ze ju niekto učaroval. Tak ju očistila a vysiel potom z nej nejaký zeleny hnis ci co a potom donosila 2 zdrave deti..

alexa1983
15. nov 2018

@gir ja mam iba 4 kilove, ale tiez vie dat vela lasky a dodava mi silu bojovat a zit , lebo mam voci nemu zodpovednost tu byt ❤️

alexa1983
15. nov 2018

@sisinka01 ja som kvoli tomuto pristupu zo sr z kliniky odisla do brna. Na SR som mala 5 neuspesnych vkladov , a stale by iba vkladali, az ked som chytila uz nervy ze nech mi robia nejake vysetrenia, tak az potom ma poslali na genetiku, kde mi zistili vrodenu trombozu krvi, takze bez pichania injekcii na riedenie som nemala sancu otehotniet, potom az na hematologiu a imunologiu .. odisla som do brna, uplne iny pristup, vzdelani lekari .. vysiel nam hned prvy vklad, no dnes uz zial je koniec :( teda cakam este ci potratim sama alebo kyret :(
Ale chcela som tym povedat , ze na sr by som uz nikdy nesla na umele. Este mame nejakych mrazacikov v brne, tak pojdfme casom zasa .. len teraz som sa bala ze ci bude vsetko ok a neviem si predstavit po tomto co budem prezivat potom :(

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 no ved toto, ma veľmi zaujimave recenzie SR.. Kamoška tiez bola niekolko krat a potratila a tiez sa nasrala a isla do brna. Tam jediny isli prístupom ideme zistit najprv preco sa to vzdy stalo a az potom rieisit umele. Najlepsi bol jej gynekolog, potrebovala od neho spraviť nejake testy tak jej zahlasil ze ked to robi mimo neho tak nech si sama vyriesi tu krv. Tak muselq ist za obvodným kde za to platila..

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@bucko555 a ako vyzeral u teba ten potrat ak sa mozem spytat.. Od 3 novembera na 98% spinim a sem tam normalna krv.. Tak neviem ci mam este cakat abo ist za svojim gyndosom a riešiť to..

alexa1983
15. nov 2018

@rodinnahomeopatka vedeli by ste mi dat blizsie info k tomu prosim? Dakujem

alexa1983
15. nov 2018

@sisinka01 aj ja som kvoli pristupu a neochoty vymenila svojho gyndu. To brno je naozaj o niecom inom a neda sa to ani porovnat. Chodim do reprofitu. Predtym som nechala 5000 eur v repromedice v BA a zbytocne ...

bucko555
15. nov 2018

@sisinka01 Ja som obidva razy rano zacala spinit poobede krce a silne krvacanie do tyzdna som bola vycistina bez kyretu obidva razy to bolo v 6 tt

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@bucko555 hmm tak asi by som to mala riesit.. Na klinike mi v utorok iba zobrali krv na zrazanlivost ale vobec mi nespravili ultrazvuk ani nic.. Ja chodím do Gyn fiv v Ba

bucko555
15. nov 2018

@sisinka01 ja som hneď šla do centra spravili ultrazvuk a povedali že to odíde samé chodila som do iscare

oslo1
15. nov 2018

@sisinka01 Ahoj, viem si predstavit tu bolest, ktoru prezivas. Tiez som ju zazila po ivf. Ver tomu, ze niekde ten tvoj pokladik na teba caka. Nam vyslo az tretie ivf, mrazeny cyklus. Vobec, ale vobec som nedufala, ze nam to vyjde. Na vklad som isla iba pre to, aby sme ukoncili trapenie s klinikou. Uz som bola objednana na ivf na slovensku, lieky som tu tiez mala.
Dnes mame krasneho 5 mesacneho Vratka. A to som tesne pred vkladom prekonala chripku, po vklade mala celodenky v robote, doma som rylovala v zahrade.
Teraz si poplac, dobre si oddychni a potom chod do dalsieho cyklu. Ked budes mat to zive klbko pri sebe, tak si na tuto beznadej ani mespomenies. Posielam ti velmi silne objatie xxx

rodinnahomeopatka
15. nov 2018

@alexa1983 napiste mi spravu, co konkretne Vas zaujima.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre