Prišla som o bábo

sisinka01
14. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

Ahojky, s manzelom sa uz snažíme vyse 4 rokov o babo. Boli sme a aj riesime umelé oplodnenie.. Na prvy krat mi nenasli žiadne vajicka na oplodnenie, tak som to prekusla a musela pockat par mesiacov aby som sa vycistila z hormónov. V septembri sme boli na druhom kole, nasli mi 11 vajicok z toho 9 sa oplodnilo a jedno mi aj potom rovno vlazoli a bola som tehotna, avsak na prvej ultrazvukovej kontrole som zostila ze babo sa nedostáva ziviny a umelo.. Teraz som v štádiu potratu.. a je mi celkom smutno ked vidím novorodeniatka.. Chcela som sa iba podelit s mojou skúsenosťou.. Pripadne ak niekto napíše s podobným problwmom nudem rada..

sisinka01
autor
15. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@bucko555 ja neviem.. Vsade co citam ako to baby zazili tak ze pekne odkrvacali ako pri menzese ale ja iba spinim v jednom kuse.. V decembri by som chcela ist na dalsi transfer tak sa bojim ze ked prídem na kliniku o 4 tyzdne a spravia ultrazvuk a zistia ze este nieco tam je a poslu ma kyretaz tak zas to bude len dalsi cas... Keďže to nejde asi tak ako by malo..

bucko555
15. nov 2018

Veď tam vybehnite teraz čo ti povedia a uvidis hovorím mne to tak pekne odišlo aj keď ten druhý krát hrozil kyret ale nakoniec to odišlo samé a potom som až po pol roku otehotnela

2veronika262
17. nov 2018

@sisinka01 držím palce nech sa to spustí samo, ja mam takú skúsenosť že som bola na kontrole v 9tt, všetko v poriadku a na ďalšiu kontrolu som prišla až 14tt, lebo mal dovolenku a povedal mi ze asi pár dní po tej kontrole prestalo biť srdiečko, takže som 6tyzdnov nosila v sebe mŕtvy plod :( urýchlene som musela ísť na kyretaz.

alexa1983
17. nov 2018

@2veronika262 ahoj, vidim ze na fotke mas krasnu princeznu , mozem sa opytat kolko trvalo kym si znovu otehotnela? A ci ti prisli aj na dovod preco sa to stalo? Ja som bola v 8 tt na kontrole a vsetko super, dostala som aj tehu knizku hned, no teraz vo stvrtok sa nasa radost skoncila , na konci 11 tt, babo tam iba tak viselo bez pohybu, bez srdiecka 😢 Teraz cakam ci sa vypyta same von, ale nevyzera na to , tak v pondelok idem dohodnut kyret :( chcem to mat uz za sebou , mozno sa dusi trochu potom ulavi 😢 Vraj prestalo rast cca v 9 tt :(

sasa1983
17. nov 2018

@sisinka01 v decembri na ďalší KET???? Má sa čakať 3 celé mc minimálne. Samotné ivf nesú vyššie rizika rizikovych gravidit, a potratov..načo to ešte navysovat? ?si to dobre zvaz

alexa1983
17. nov 2018

@sasa1983 @sisinka01 Sisinka aj mne dr pisal ze az po 3 mes.najskor, resp. po troch menzesoch , ze skor urcite nie.

sasa1983
17. nov 2018

@alexa1983 to je minimálny čas, odporúča sa 4. Statisticky kľudne môžeš hneď, ale riziko opatovneho narušenia sliznice/hematom, MA je ešte vyššie a aj tak nie je ani jednociferne

2veronika262
17. nov 2018

@alexa1983 dcérku som mala ešte pred tým ako som potratila 🙂 pred 4 mesiacmi som bola na kyrete, zatiaľ tehotná niesom ale verím ze do pol roka budem 🙂 môj doktor nezisťoval príčinu, vraj sa to stáva a keď som predtým donosila zdravé dieťa tak verí že to bola len náhoda 🙂 tak uvidíme no 🙂

alexa1983
18. nov 2018

@2veronika262 drzim palce ❤️

2veronika262
18. nov 2018

@alexa1983 ďakujem pekne 🙂

sisinka01
autor
18. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@sasa1983 no ja ako som na kontrole 2.11 a zistilu ze babo nezije tak mi povedal Dr ze nech sa nebojíme ze urcite sa este tento rok vidíme tehotny.. Tak teraz neviem ci zabudol aky je mesiac ale tiez mi to prišlo divne ze je to v tele velka zmena a pri tom ako to funguje u mna tak to bude ba dlho pokial to skonci.. Tak neviem.. Blbe je ue ja som na pn ke kvoli riz. Tehu tak neviem ci mam pokračovať abo ju zrusit.. Abo pockam do výsledkov krvi a budem mudrejsia.. Neviem..

lelluska
18. nov 2018

@alexa1983 Ahoj, sledovala som Tvoje príspevky v RF skupine, bola si pre mna taká nádej a veľmi som sa tešila ked sa to podarilo. Viem, ze slova su v takejto situácii nanic len Ti chcem povedať, ze ma to veľmi mrzí. Dúfam, ze sa z toho cim skôr dostaneš a všetko bude mat štastný koniec.

sasa1983
18. nov 2018

@sisinka01 tak keď" bábo nežije" , tak ozaj nevidím dôvod na predlžovanie PN.

alexa1983
19. nov 2018

@lelluska dakujem ti pekne ❤️ V stredu mam cistenie. Dnes som mala vysledky krvi a mala som vsetko v poriadku, zrazanlivost, pecen, zelezo, vitaminy.. tak predpokladaju ze bolo chore embrijko :( mudrejsi budeme ked nam pridu vysledky z toho co odoberu. Takto daleko sme sa este nikdy nedistali, takze Brno urcite nelutujeme. Je to tazke , no v dnesnej dobe je to uz asi normalne bohuzial :(
Ty ako pokracujes? Nechvela som pisat do temy RF, aby som vas zbytocne nenastrasila :(

alexa1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexa1983
19. nov 2018

@sisinka01 ja som tiez na pn este, do konca roka budem urcite doma

sisinka01
autor
19. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 ja som tiež nad tym rozmyslala.. Kedze som zatial neskoncila a dúfam ze ani neskoncim na kyretazi tak by som mohla mat transfer este v decembri.. Keby som mala kyretaz tak by som. Musela cakat 3-4mes ale takto nemusím aspoň to som sa docitala.. A mam aj takú pracu kde som platena od predaja za qartal takze aj tak by to bolo na prd.. Dufam ze sa s lekarom tak dohodnem..

alexa1983
19. nov 2018

@sisinka01 ja mam tiez taku pracu 🙂 a uz si dostala menzes? Resp. uz to vyslo z teba?

sisinka01
autor
20. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 no moja skor mam stale spinenie dnes bolo silnejsie aj ma v podbrusku viac bolelo ako inokedy.. Tak kedze je to proces 6sto nedelia tak verim ze vsetko bude ok.. A ty ako sa mas?

sevcikovaanna
20. nov 2018

Viem co prezivaspred 3 rokmi som potratila v 20tt a potom neuspesne ivf ..tento mesiac sme mali dalsie a zase konci neuspechom nizke hcg...psychika uz uplne na dne

alexa1983
20. nov 2018

@sisinka01 ja idem v stredu na kyret, chceme poslat vzorku na analyzu ze ci bolo babo chore :( Ja mam iba krce, ale ziadne spinenie ani nic :( nechce sa mu zo mna :(

sisinka01
autor
20. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 no to je výhoda kyretu ze ti to vysetria ze co mohlo za tym byt.. Avsak na psychiku to je riadna zataz.. Ja som teraz zacala pit zensky caj-alchimilka, salvia a mam pocit ze to zacina na telo reagovať..

alexa1983
20. nov 2018

@sisinka01 to mas cerstve bylinky alebo aky to mas? No ja sim aj rada ze uz sa to zajtra ukonci :( je to divne nosit v sebe mrtveho mini cloviecika 😪 snad sa ulavi aj na dusi po :(

lelluska
20. nov 2018

@alexa1983 Zajtra to zvládneš! A potom uz len sa dať doporiadku na dusi a boj pokračuje🙂 Ja som mala v Brne jeden neúspešný KET, ale ani som nebola tehotná..minuly utorok som bola na ďalšom a dnes mi vyšiel úplne biely test, tak si myslím ze zase nic..zdravotný stav vporiadku, embrya vporiadku len teda uchytiť sa volako nechcú:/

sisinka01
autor
20. nov 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@alexa1983 v tescu mame obchodík so sypanymi cajmi.. Takze uz vysusene ale chutne..

alexa1983
21. nov 2018

@sisinka01 dakujem

st44
1. dec 2018

@sisinka01 urcite chod k dr. neodkladaj to

sisinka01
autor
1. dec 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@st44 ja uz som vdaka tomu caju zacala pekne krvacat.. Krce mam statocne ale to patri k tomu..

st44
1. dec 2018

@sisinka01 to ma mrzi moja. Pre istotu aj tak chod potom k dr ci je vsetko ok a ciste ako ma byt. A nabuduce ti to vyde a budes mat malinke. Neboj vsetko bude ako ma byt

sisinka01
autor
1. dec 2018
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

@st44 dakujem pekne, okolo 13teho by som uz mala ist na kliniku tak tam to urcite pozru.. Idu pekne hrudy takze verim ze vsetko vychadza.. Pevne verim ze co najskor budem opat mamca 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre