Prišla som o druhé bábätko

30. sep 2022

Ahojte. Zjavne som druhý krát potratila, keďže mam nízke hcg a na teste aj po dvojtyzdnovom meskani MS je neviditeľná čiarka. Pri prvom to odislo s meskajucou MS. Teraz nemam ani spinenie. Mimomaternicove je vylucene. Moja otázka znie, ako rýchlo sa spustí krvacanie a ako môžem tomu pomôcť. Nechcem ísť na čistenie. Bola by som radšej aby to samé odišlo. Ku doktorovi idem až vo štvrtok. Ďakujem za odpovede.

andelka32
30. sep 2022

Toto je tak hrozne obdobie...ja mam stale z toho depresie...uz je to mesiac nikto to nepochopi...som s tebou ...my sme silne stvorenia..prezit to krvacanie s tym.ze nejaka ta ,,guca,,je tvoje dieta...je na facku

autor
1. okt 2022

@andelka32 preto chcem aby to co najskôr odišlo von. Je to pre mňa hrozne stresujúce ze mam v sebe to malé ktoré sa prestalo vyvíjať a ja teraz musím čakať kedy to odíde a nebude vo mne. Ďakujem ti za podporu
Dúfam ze sa to čoskoro sputi i keď nepociťujem zatiaľ nič.

nivea22
1. okt 2022

Ahoj a mas na sone potvrdený plodovy vak alebo iba zvýšené hcg, biochemicke tehotenstvo? Pretože pokiaľ mas iba zvýšené hcg a na sone nie je nič vidno tak by si mala začať krvácať ked ti hcg klesne na 0 ale pokiaľ ti telo zadržuje aj plodovy vak môže to trvať dlho kým sa ti to spusti.

autor
1. okt 2022

@nivea22 ešte som nebola na sobotu. Idem vo štvrtok. A v pondelok znova na krv. Zatiaľ stále nekrvacam čiže hcg zjavne ešte mam. Co sa stane ak zadržiava aj plodovy vak? Odíde to samé? Alebo mi niečo dajú?

nivea22
1. okt 2022

Ja som potratila ale nebolo to biochemicke mala som prazdny plodovy vak a trvalo 2 mesiace kým som zacala krvacat a aj tak ma museli nakoniec čistiť lebo neodislo všetko. Ono je to potom 50:50 ako sa s tým ktoré telo vysporiada. Niekomu sa to spustí rychlo, ine na spustenie cakaju dlhe tyzdne. Niektoré sa zvládnu vyčistiť samé iné nie. Ale pokiaľ si este nebola u gynekologa stale to môže dopadnúť aj dobre a hcg ti môže narásť.

autor
1. okt 2022

@nivea22 ja som realista a meskanie 14 dní a hcg 47 je zle. Ovulaciu som mala presne v strede. Už by bolo hcg oveľa vyššie
Radšej sa s tým snažím vysporiadať takto. Neverím na zázraky. Len chcem byť vo najskôr znova fyzicky v poriadku

nivea22
1. okt 2022

Tak snad to bolo iba biochemicke a čoskoro sa ti spustí cistenie. Ja som si tým prešla dvakrát, viem ake je to nepríjemné a tazke. Držím palce nech to máš čím skôr za sebou.

autor
1. okt 2022

@nivea22 ďakujem ti pekne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre