Prišla som o druhé bábätko

30. sep 2022

Ahojte. Zjavne som druhý krát potratila, keďže mam nízke hcg a na teste aj po dvojtyzdnovom meskani MS je neviditeľná čiarka. Pri prvom to odislo s meskajucou MS. Teraz nemam ani spinenie. Mimomaternicove je vylucene. Moja otázka znie, ako rýchlo sa spustí krvacanie a ako môžem tomu pomôcť. Nechcem ísť na čistenie. Bola by som radšej aby to samé odišlo. Ku doktorovi idem až vo štvrtok. Ďakujem za odpovede.

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. sep 2022

@bombulka1987 ďakujem. Som s tým zmierena. Len by som chcela nejak prírodné spustiť čistenie. Aby som nemusela na kyret. Čiže ak vie niekto poradiť. Alchemika alebo niečo iné.

sabenka21
30. sep 2022

Ahoj mrzi ma to ja som si to tento rok uz 2x prezila..1xsom cakala 2tyzdne na spustenie ale pila som velmi vela alchemilkoveho caju a salvioveho a davala som si horuci kupel ale velmi mi to zhorsovala psychika moje telo to akosi nevedelo prijat..2x sa to spustilo same ako keby som mala MS a tam uz bola psychika na tom lepsie uz som to prijala ze to tak malo asi byt

bombulka1987
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. sep 2022

@sabenka21 ďakujem. Vyskúšam to. Ja som s t,M stotoznena ze je preč. Len chcem byť čo najskôr fyzicky v poriadku. Prvý krát aj mne prišla ako omeškania MS a teraz druhýkrát sa to drží vo mne.

basska_b
30. sep 2022

Velmi ma mrzi tvoja strata :( Praveze alchemilka nie, ta ti rast vystelky akoby spomali a regeneruje ju, v druhej polke cyklu ani v tehotenstve sa nema uzivat. Teda aspon ja mam take skusenosti. Ja som ju brala po kyrete 3 tyzdne liter denne, potom som vysadila a prva MS mi prisla po vyse 6 tyzdnoch 🙏

megan777
30. sep 2022

Ahoj ja som mala nizke hcg 90 a uz neskor vystupilo riadne

sense
30. sep 2022

A čo na to lekár?

autor
30. sep 2022

@megan777 ja som mala okolo 47 v pondelok. Teraz mi mešká 13 dní. Nemám optimistické myšlienky. Viem ze to nieje dobre.
@sense k lekárovi idem vo štvrtok
Myslím ze tam nenarodil už nič.
@basska_b myslela som ze alchemilka je na čistenie aj lepší cyklus

autor
30. sep 2022

@megan777 pri mojom dlhom meskani malo byt už v tisícoch. Nie 47. Ja už nemám nádeje.

basska_b
30. sep 2022

Ja co som citala, tak to babam poposuvalo cyklus na neskor. Z toho dedukujem, ze to nieco robi s vystelkou a skor ju utlmuje a regeneruje, ako stimuluje rast... podla mna ty by si potrebovala akoby si menstruaciu vyvolat. Aby ti narastla vystelka a potom "spadla" v dosledku poklesu HCG. Na to sa odporucalo cervene vino alebo sex... zato ti pisem, ze s tou alchemilkou opatrne, aby si si to neblokovala

autor
30. sep 2022

@basska_b skúsim dnes kúpeľ teply. Možno zaberie.

joannita
30. sep 2022

Toto bolo na uplnom zaciatku podla toho co som pochopila, tak to si nepotratila, len ten zarodok proste nezabojival.
Na cistenie by ta preto urcite ani neposlali, nieje velmi co cistit..... Nechcem aby to zle vyznelo.
Zarodok sa vyplavi prirodzene, deje sa to bezne, vela bab ani nevie ze boli "tehotne" len im meska menzes....

autor
30. sep 2022

@joannita čiže nebude potrebné čistenie? Mne normálne vychádzali pozitívne testy. Len jednoducho zjavne zaniklo. Keďže mne už mešká 2 týždne. A nízke hcg.

ankare
30. sep 2022

Posielam objatie! ❤️

autor
30. sep 2022

@ankare ďakujem. ❤️‍🩹

joannita
30. sep 2022

Mala si potvrdene od dr tehotenstvo ultrazvukom? Ak nie, tak urcite nebude potrebne cistenie. V ktorom si bola tyzdni?
Ja prvy x ked som potratila dvojicky, bola som v 9tt a aj vtedy som sa cistila prirodzene sama. A to uz boli 3 - 4 cm plodiky, nasla som si ich na vlozke 🤦‍♀️
Chcem tym povedat ze tebe zrejme len proste meskal menzes, takze ten zarodok musel byt uplne malicky a nieje co cistit....mala si zrejme biochemicke tehotenstvo, to mava asi vacsina bab a nevie o tom (lebo si nerobia testy)

autor
30. sep 2022

@joannita nemala som. Ešte sa to ani nestihlo. Idem vo štvrtok. Mala by som byť v 6tt. Ja sa len toho bojím ak sa to nespustí samé. Nechcem ísť do nemocnice. Preto tieto moje otázky. Biochemické som už mala tento rok ale to rýchlo odišlo hneď po dvoch dňoch meškania. Teraz dva týždne nič ani špinenie.

joannita
30. sep 2022

Vobec sa nemas coho bat, lekar ti povie viac po sone, ale ja som presvedcena ze cistit nebude treba.
Daj si cervene vino, teply kupel, alebo vygoogli si co prekrvuje maternicu este (tusim zazvor, ibistek? A urcite kopec dalsich bylin)

megan777
30. sep 2022

Fu ja som to mala nejak po 14dnoch uz si presne nepamatam 90a potom vela v tisicoch este si mysleli ze sa to neuchytilo no je mi to luto viem ake to je lebo 5rokov som nemohla otehotnieť a prve IUI v helios Martin sa podarilo na prvy sup

autor
30. sep 2022

@joannita ďakujem pekne. Dúfam ze to teda pôjde samé. Vyskúšam co si napísala.

autor
30. sep 2022

@megan777 ja aj otehotniem. Len sa neudrží. Ja som v poriadku podľa doktora. Aši je to osud. Dvakrát za rok.

megan777
30. sep 2022

Boze ale uzivate na udrzanie utros, utrogestan

autor
30. sep 2022

@megan777 nie. Doktor mi zatiaľ nič nedal. Ja nekrvacam ani teraz. Len tehotenstvo neprosperuje zjavne. A mat to stále v sebe je pre mňa stresujúce.

megan777
30. sep 2022

Ja viem rozumiem ale ten utrogestan sa dava na cca 16den cyklu aby sa udrzalo,nemyslim teraz .Ptom aby sa to udrzalo

alchemilkazltozelena
30. sep 2022

A ako vieš že máš hcg 47 keď si nebola u dr?

autor
30. sep 2022

@megan777 aha tak. To som nevedela.
@alchemilkazltozelena ja som u doktora bola ale nie na ultrazvuk. Na krv. Preto viem hcg.

megan777
30. sep 2022

Ano skuste si o tom precitat aj tu na modrom koniku o utrogestan ale treba dat az na cca 16,17 den cyklu,lebo az po ovulacii

andelka32
30. sep 2022

Ahoj mne sa vzdy ( 2krat ) spustilo krvacanie samo a vlastne vzdy po 2 tyzdnoch vzdy som.nosila 2 tyzdne uz mrtvy plod .....Ale skus este pockat do stvrtka...vraj su aj dake inekcie na spustenie tak sa opytaj...a tu alchemilku by som.pila skor az po vycisteni na lepsie hojenie....

autor
30. sep 2022

@andelka32 dobre, počkám co povie doktor. Možno mi pichne nejakú vyvolavacku. Dúfam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre