• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prišla som o mimino v piatom mesiaci tehotenstva

11. júla 2016 
@folgaria22 Aj ja prajem to iste vsetkym nam,mamickam anjelikov,aby nam nase nebeske deticky poslali surodencov..
Co sa tyka navratu do roboty...To bolo velmi tazke aj pre mna..Pracujem v tej nemocnici,kde sa toto vsetko zomlelo...Zo zaciatku som.s placom chodila do roboty,musela som sa tak premahat,aby som to tam ako tak vydrzala...Vsetci to tam preberali,riesili,proste strasne :frowning2: ..Teraz som sa nejak obrnila voci tym ludom a prostrediu,pridem,odrobim a utekam co najrychlejsie domov odtial...
30. jún 2016 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@folgaria22 Co sa stalo?:frowning2: To je hrozne, nemam slov,clovek sa nemoze tesit ani ked je uz v cieli:frowning2:
2. júl 2016 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tears32 nevieme, pricina nezistena a ja uz nemam silu obvolavat pravidelne porodnicu, ci nieco nemaju... no chceme skusit znova, a preto by bolo dobre vediet, ci sa to nemoze zopakovat - myslim naozaj vediet, nie dufat, alebo verit statistike
11. júl 2016 o 20:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som porodila mrtve dietatko bolo to dievcatko v 27 tt malo vyvojove vady bola som na genetike a doslo vyjadrenie ze mozem donosit zdrave dieta . potratila som 4 krat a potom ma odoslali na hematologiu kde mi naordinovali fraxik. Donosila som dve krasne deticky bez problemou . drzim palce
11. júl 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok