Smrť bábätka pri pôrode

palculienka40
12. júl 2021

Ahojte. Hladam niekoho s podobnym osudom, komu by pomohol rozhovor . Pri porode tyzden po termine mi zomrelo uplne zdrave babatko. Budem rada ak sa mi niekto ozve. Mohli bu sme si pomoct navzajom.

sindy21
24. aug 2021

@elenita my vieme....pupočnú šnúru si zrejme pritlačil , mal ju v jednom mieste zahnutu a stuhnutú cca 10 CM...Nikomu na svete toto neprajem zažiť ....nikdy 😢😢😢😢😢

ankare
24. aug 2021

Posielam objatie! ❤️❤️❤️

kulumulu123
24. aug 2021

Toto si úprimne nedokážem ani len predstaviť deti by nemali umierať. Aši je to veľmi slabá náplasť ale každú z vás neskutočne obdivujem za to ako ste to vôbec prežili posielam objatie 💜💜💜💜💜

sofia1979
24. aug 2021

@tish1986 ach je mi to veľmi ľúto ach je to veľmi veľmi smutné tragické neviem ako ťa utesit veľa síl posielam úprimnú sústrasť ❤️

sofia1979
24. aug 2021

@palculienka40 viem, že naše slová tu je slabá náplasť ba žiadna, verím, že to všetko čo sa stalo zahojí čas a ešte sa potešíte malinkým babetkom ktoré vám pošle vás anjel tam hore je mi to nesmierne ľúto toto by sa nemalo diať nikomu posielam veľa síl a úprimnú sústrasť ❤️

bambuliii
24. aug 2021

...neviem si predstaviť čo prežívaš a úprimne je mi to ľúto, prajem úprimnú sústrasť 😥

tish1986
24. aug 2021

@sindy21
@elenita ahojte. Ano, bola som v skupine Augustovky s terminom 9.8. Ale zial, nase dievcatko presne ako Sindy pise, vsetky kontroly aj ozvy ok a z nicoho nic v nedelu 1.8. som prestala citit pohyby, prestalo bit srdiecko... Dodnes nevieme preco a asi to uz nikdy nezistime. Porod mi vyvolavali tabletkami, napokon sa 4.8. rozbehol. Su to uz 3 tyzdne, ale placem kazdy den. Toto sa ani za kratky cas spracovat neda. Materska sa v takom pripade ukoncuje skor, o mesiac uz mam ist do prace, ale mam skor pocit, ze mi z toho praskne hlava. Od vsetkych tych myslienok 😥

sindy21
24. aug 2021

@tish1986 ahoj...ja som mala termín zajtra 😢 ale 6.8 som šla do nemocnice a porodila som 7.8.... netrvalo to síce 3 dni, ale 14 hodín , ktoré boli najhoršie....😢😢😢😢 Naozaj je to strašne veľa na psychiku takto nechať zenu....a tri dni ..😢😢😢😢ja som sa bála aj pohnúť,kým som čakala 😢😢😢😢bála som sa svojho tela

kubkovamama
24. aug 2021

@palculienka40 strasne ma to mrzi za všetky zeny co tymto museli prejst. Skuste poradna Alexis.sk. Muži prežívajú bolesť inak..ty mas psychologicku,on to chce mat co najskor spracovane. Mne raz muz povedal, aby som sa nehnevala, ze on nedokaze a ani si netrufa pochopit ako to preziva zena. A nikto na svete to nevie pochopit, iba zena, ktora mala možnosť byt tehotna. Vela sil a všetko dobre prajem.❤️

palculienka40
autor
1. sep 2021

@sofia1979 dakujem.

palculienka40
autor
1. sep 2021

@tish1986 mne sa to stalo v marci a este stale nie som schopna pracovat. Nefunguje mi hlava. Vraj to chce cas.

palculienka40
autor
1. sep 2021

@tish1986 chapem ta. Ja mam stale pocit, ze sa zblaznim obcas. A to je uz pol roka po. Som.na tom navuse fyzicky zle porod ako uraz a stale to nevedia poriesit, alebo nechcu.

palculienka40
autor
1. sep 2021

@tish1986 my sme sa s dcerkou rozlucili, pochovali, pohladili, pobozkali na pohrebe. Tak ako sme to citili. Ale chapem ta 😥

tish1986
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
palculienka40
autor
7. sep 2021

@mariska1989 aj to tak robim. Skvele su slnecne okuliare. Viem tazko sa to chape. Ale dakujem za podporu. 🙂

palculienka40
autor
7. sep 2021

@sofia1979 ahoj. Niekedy viac ako si myslia. Dakujem.😉

zuzuliatko18
7. sep 2021

Uprimnu sustrast. Viem,.co prezivas, mala som.termin v Juli, no nase dievcatka SA vypytali na svet uz v marci a ja sa s tym neviem zmierit. Muz zahana smutok robotou a ja sa snazim sustredit na nasho chlapceka, ma rok a 4 mesiace a spoznava svet. Ak sa potrebujes porozpravalt, kludne napis.

palculienka40
autor
7. sep 2021

@zuzuliatko18 uprimnu suatrast aj Vam. Mna udrzala pri zivote 10 rocna dcerka.

sofi0707
9. sep 2021

@sindy21 presne aj moj chlapcek mal pupocnu , vyvolali mi porod ;( 16.8. Som porodila . V 6 mesiaci tehotenstva 😢😢😢😢 malo byt dievcatko a nakoniec to bol chlapcek

tish1986
10. sep 2021

@sofi0707 je mi to velmi luto. Aspon malickou utechou je, ze viete pricinu. Nasa malinka nemala pupocnu okolo, je to hrozny pocit kazdy den premyslat, co sa jej mohlo stat, preco jej prestalo byt srdiecko, vinit z toho lekara, seba, cely svet... :(

sofi0707
10. sep 2021

@tish1986 to ano , vsetko sme mali v poriadku aj maly mal vsetko Zdravucke . Len ta nestastna pupocna snura 😢

tish1986
10. sep 2021

@sofi0707 ❤😢

sindy21
10. sep 2021

@sofi0707 je mi to veľmi ľúto...ja mám stále v hlave ,že ako to ,že som to nevedela...a proste výčitky...rozmýšľam ako sa mu mohla zahnut v brušku ...tá snura...mal 4 kilá nás anjelik 😔, tak asi už mal málo miesta

sofi0707
10. sep 2021

@sindy21 takze tiez pupocna ? Mozeme si napisat sukromnu spravu??

marlene
10. sep 2021

@palculienka40 presla som si podobnym. v 38 tyzdni -mala som hellp syndrom. vsetko islo rychlo ,necakane,bolo to ukazkove tehotenstvo. pri porode som oslepla,zlyhali mi vsetky organy,skoncila som na intenzivke. syna mi pochovala moja mama a moj vtedajsi partner. je to uz 30 rokov a trvalo mi velmi dlho sa s tym vyrovnat. najhorsie pre mna bolo,ze som ho nevidela,necitila,ani chvilku nepodrzala. pred 17 imi rokmi sa presne to iste stalo svagrinej a vybavila som jej rozlucku s malym. boli sme tam cela rodina ,mame fotky. najhorsie je ,ak matke nedovolia sa s dietatom rozlucit . zijem v zahranici ( bol to jeden z dovdov preco som odisla zo slovenska) a tu je uplne normalne ,ze dieta po porode matka dostane do narucia ,moze sa s nim rozlucit cela rodina. clovek sa s tym casom zmieri,ale trva to roky. hlavne si to odsmut ,tak dlho ako budes potrebovat. ja som vtedy rok chodila kazdy den na cintorin . objimam .

fantaghiro21
10. sep 2021

Úprimnú sústrasť. Je ni to veľmi ľúto.sucitim. Dnes som akurát aj ja plakala.
Mne bábätko nezomrelo ale porodila som si synčeka v 23tt. Zachrániť sa nepokusili aj ked som si vravela ze sanca by bola. dnes to práve na mna doľahlo
Bude tomu uz 6 rokov práve 12.9...
Práve na moje meniny (Mária)
Od tohto dňa meniny neoslavujem.
Drz sa

sindy21
11. sep 2021

@sofi0707 áno samozrejme

zuzuliatko18
11. sep 2021

@fantaghiro21 nam SA dvojicky narodili v 24 tyzdni, lekarka po porode hned prisla za mnou, spustila na mna kopu nazvov diagnoz, skonstatovala, ze v tomto tyzdni to je este abort a spytala sa, ci sa maju pokusit ich zachranit. V tom rozpolozeni som vacsinu veci, co mi hovorila ani nechapala, no aj ked nase dievcatka ozivovali a previezli na antolsku, nedokazali ich zachranit a tak dostali len par hodin na tomto svete. Emka zomrela Este v ten den vecer, Miska o dva dni, na moje narodeniny. A aj tak mnoho ludi nechapalo, preco nechcem moje narodeniny riesit🤷

fantaghiro21
11. sep 2021

@zuzuliatko18 ja som bola tiez sfetovana z liekov... Nevir co do mna napichali ale počas pôrodu mi začali dávať podpisovať papiere a ja som nevladala držať pero a papier. Akoby som bola ochrnuta a nemala ruky.. Po pôrode som este s veľkým hlasom zakričala ze nechcem vidieť Danka... Az časom som si uvedomila co som povedala.
Budem si to so konca života vyčítať. Alr našťastie som ho videla aspon den pred pohrebom v dome smútku.

Stal sa zazrak.. Počas tehotenstva sa mi prisnil.
A ked som ho prvýkrát videla, ja som ho vlastne uz poznala a videla...
Akoby tušil co sa stane.
Je to bolestné a mrzí ma to aj za teba

Stále sa pýtam, prečo musia deti takto trpieť a umierať.

martrle
22. sep 2021

@palculienka40 je mi to.luto veľmi sama som tým.presla resp.nepresla stále myslím na synceka neviem co sa stalo tebe presne no je to to najhoršie fakt, nepomôže nic len čas a ver ze bábätko he stále s tebou je z neho krásny anjelik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre