Ahojte..som v 9 TT ...bola som dnes u lekára.Nebilo srdiečko a že asi ani nebude...mám prísť o týžden,že mozno začne
Nie baby, jahodku sa už nepodarilo zachrániť 😣 ale nevzdávali sme sa a hneď sme sa snažili a podarilo sa nám to v marci 😊
@kobz na vianoce mame termín
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
Nie baby, jahodku sa už nepodarilo zachrániť 😣 ale nevzdávali sme sa a hneď sme sa snažili a podarilo sa nám to v marci 😊