Strata dieťatka

svecovat
12. jan 2013

tazko sa mi otom rozprava este tasie pise ale stalo sa nam nestastie 9 mesiacou som uspesne zvladla a tesila na nase krasne dievcatko ale 9.9.2013 som sa dozvedela ze nasa malicka je mrtva nastal kolotoc porod mrtveho babetka kde nepocujete plac a nemozete si v naruci chytit vas uzlicek a ist domou sama a vlastne vsetko upratat vsetky detske veci zlozit postielky a kocik a vsetko stale len placem nedokazem sa stzm zmierit vsetky co ste tymto alebo podobne presli obdivujem ako ste to zvladli ja sa drzim ale je to tazke a strasne ta praznota boli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzi0911
12. jan 2013

@svecovat to mi je velmi moc luto.ja si to nedokazem predstavit aka si nestastna ☹ a neviem co napisat aby ti bolo lepsie ☹

indira
12. jan 2013

to my je luto ,,,mojej mame sa narodil tiez mrtve dietatko teraz by som mala brata mal by 26 rokov ☹

zubrienka1
12. jan 2013

@svecovat je mi to hrozne luto ☹ prajem uprimnu sustrast ☹ toto by sa nemalo stavat 😠
pozri do tejto temy https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-se-tezko-...

ivec16
12. jan 2013

@svecovat je mi to luto, prajem ti vela sil, drz sa... Ja som prisla o svoje dietatko ovela skor, a bolo to pre mna velmi tazke ale toto si ani neviem predstavit, polozilo by ma to...

martinaxx
12. jan 2013

to je dačo strašné,prajem veľa veľa síl aby si to zvládla 😢

lubina
12. jan 2013

uprimnu sustrast. Toto by sa nemalo stavat, ale mas chlapceka, pre neho sa musis snazit zit. Ja som prisla o jedno dietatko v 8 tt a bolo to strasne, keby ze nemam vtedy uz dcerku, tak neviem ako by som to zvladla......... ☹

svecovat
autor
12. jan 2013

dakujem vam moc idem dalej mam synceka a super partnera

niki0121
12. jan 2013

Úprimnú sústrasť. Toto je veľká tragédia. Ja som prišla o bábätko v 16. týždni a veľmi to bolelo. Tak si neviem ani predstaviť tvoj bôľ a žiaľ. Prajem Ti veľmi veľa sili na prekonanie tejto veľmi ťažkej životnej situácie. Drž sa, život ide ďalej a máš pre koho žiť. Tak veľmi veľa sili.

svecovat
autor
12. jan 2013

dakujem

andrejka1974
12. jan 2013

@svecovat úprimnú sústrasť ak budeš potrebovať sa vyrozprávať kľudne mi nápis aj súkromné ja som prišla o tri detičky DIanka mala už 4mesiaciky odišla nečakane,už to bude25.1. 16 rokov a o dve ďalšie bábätká som prišla v 10 týždni v brúskuu tiež má držja nad vodou moje krásne deti mám deti pred DIankou JUrka a detičky po Dianie Simonka,matuška a ďalšie dve detičky prišli po dvoch potratoch Sinduska a Rianka drz sa a veľa síl

kacusik69
12. jan 2013

@svecovat je mi to luto, uprimnu sustrast ☹ bratrancovej zene tak zomreli dve babatka, porodila ich mrtve... jedno bolo pre zanedbanie lekarov, 2 tyzdne pred terminom!!!!! (isla s tym na pohotovost ze neciti pohyby, tam jej povedali - doslova - nech nevymysla, maly je v poriadku, nech ide domov... rano jej to nedalo sla k svojej dr. a ta uz len skonstatovala ze malicky je mrtvy... keby jej vecer vyvolaju porod, alebo ju aspon poriadne vysetria, nemusi sa stat taketo nestastie ☹ o par dni by mal drobec uz dva roky) a druhe na konci 5 mesiaca tehotenstva potratila... nastastie v oktobri sa im narodilo zdrave dietatko, i ked cele tehotenstvo musela lezat, bola zasita a na kontroly chodila kazde dva tyzdne... drzim palce!!! je to velka strata, ale verim ze to zvladnete!!! @andrejka1974

henia
12. feb 2013

nam malinky zomrel po porode 7.3.2011. dodnes to boli..... v lete som potratila, a dnes som v 3 mesiaci... tesim sa ale mam obrovsky strach... drzte sa, prajem vam vsetkym vela sil, ale hlavne tebe...

gabby9
12. feb 2013

@svecovat Ahoj...veľmi ma mrzí,čím vás osud poznačil...chcem Ti len z vlastnej skúsenosti povedať,že ak máš pre koho žiť tu na zemi,neopúšťaj sa,inak opustíš aj jeho...Tvoje ako aj naše dieťatko sú spolu v nebíčku a ochraňujú nás...nie je to ľahké,takáto rana sa nezahojí nikdy,musíme sa s tým len naučiť žiť... veľakrát si pomyslím aj na iných rodičov,ktorí stratili dieťa a vždy trošku odľahčí situáciu,keď viem,že nie sme v tom sami...posielam Ti silné objatie a držím palce,nech smrť tvojho bábätka bola tou najhoršou vecou v Tvojom živote a už všetko bude len dobré...🙂

skoromama
12. feb 2013

@svecovat chapem ta ale cas je najlepsi lekar.hlavne sa rychlo zbav vsetkych veci co ti pripominaju babatko a tes sa zo svojho dietata,ktore mas. mne sa stalo to iste pred vianocami sa mi narodilo mrtve dievcatko,krasna donosena dceruska.rodila som sekciou a bolo to nase prve dieta.da sa s tym v urcitom zmysle vyrovnat,no nikdy na dietatko nezabudnes,zostane navzdy v tvojom srdci.ja sa teraz hlavne sustredim na to aby som bola psychicky aj fyzicky v pohode lebo co najskor ako mi to lekar dovoli chceme mat s manzelom dalsie deti.vzdy sme chceli mat velku rodinu. drzim ti palce,neboj sa moja,to zvladnes. treba sa ale oddat smutku a odsmutit si to svoje. plac a cas liecia. aj mna vyliecili a hlavne milujuci a chapavy manzel.tvoje dieta ta potrebuje,tak sa drz pre neho.

svecovat
autor
13. feb 2013

dakujem aj mi sme mali krasnu donosennu dcerku ale zivot ide dalej koncom roka to skusime znovu a snad to vyjde a bude vsetko vporiadku ale dakujem za slova

lussy83
25. feb 2013

kocky presne toto iste sa mne stalo teraz 13.2.porodila som krasnu donosenu dcerku,zrazu jej zlyhal metabolizmus a zomrela nam...je to sakra tazke,bolestive,ten kto to neprezil nikdy nepochopi.preto pisem prave vam baby,ktore presne viete ako sa citim ja momentalne,kedze prezivate to iste..taketo nieco pochopi len zena a hlavne len ta zena ktora si to prezila... 😢

velkacica
3. okt 2013

@kacusik69 ak necítila pohyby, čo by spravil kto?? Decko by sa už aj tak narodilo mŕtve, umrelo pri pôrode alebo krátko potom. A možno aj matka s ním.

kacusik69
3. okt 2013

@velkacica v prvom rade ju mali normalne vysetrit! To DECKO ako si ho nazvala bolo v uplnom poriadku a mohlo zit...

gabiiika21
6. okt 2013

Ahojte všetky, plačem keď to čítam. My sme prišli o dieťatko v 22tt dňa 3.7. Prichádza obdobie, že by som sa za chvíľku stala matkou. Bolo to naše prvé ...toto chápu ženy, ktoré stratili to najdôležitejšie. Baby, ale my sme silné a zvládneme to🙂 Keď máte chuť si poplakať urobte to. Navždy nám ostanú v srdciach naše najdrahšie detičky . Bojujme všetky! Vždy po búrke príde svetlo. Držte sa:-*

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre