Túžim po bábätku a priateľ ho ešte nechce

13. aug 2020

Viem že, je nás tu takých veľa. No neskutočne túžim po bábätku... Ja už neviem ako to ďalej vydržím som psychicky na dne. Všetko ma rozplače. Známe majú deti, priateľovi kamaráti majú deti.... A ja čo som vždy túžila mať dieťa, mne sa to nesplnilo....
Problém je, že môj priateľ ho nechce. Povedal, že má čas,že si chce užívať ... A že mám počkať. No ja to takto cítim a neviem sa premôcť.
V poslednej dobe odmieta úplne sex. A mne sa len každý mesiac tisnú slzy do očí. Ľúbim ho nadovšetko ale neviem či to vydržím, takto čakať každý rok kým sa on na to bude cítiť. Snažila som sa s ním porozprávať, no on si ide stále svoje.... 😩 Sme spolu 3 roky a vie od začiatku ako mi na bábätku záleží.... Plus ma úplne zlomia otázky rodiny a okolia kedy budeme mať dieťa, keď dobre viem, že to tak skoro nebude 😭

adulik2
19. aug 2020

No niekedy je vek podstatný ak ma priatel 22 nemozes sa čudovať ze nechce ak mas ty kolo 30 mas pravo mu povedat ze chces dieta alebo sa isto najde iny ktory tie deti s láskou bude s tebou mat. A aj radiť sa radi lepsie ked vies vek

1angelika
19. aug 2020

nič nasilu neprináša šťastie ani nič dobré, bábätko musia chcieť obaja...Ak už v tomto mladom veku si s priateľom nešťastná a v takejto podstatnej veci sa nezhodujete tak by som pouvažovala či je to perspektívny partner do budúceho života. Ak má po 30 nemá dôvod odkladať rodičovstvo, ja by som sa vážne s ním porozprávala na tvojom mieste, že ako si predstavuje budúcnosť s tebou atď.....držím Ti palce ....

claire0611
19. aug 2020

@liduska12 tak veľa 40tničiek si za to môže samých že tie deti mať nemôžu, práve pre názor ako má @katka17787 a potom ešte ja mám brať na tie ženy ohľad a nezapajat sa do diskusie lebo chúďatká 40+ ženy, ktoré nemôžu mať deti... 🙄 Veď samozrejme, pre žiadnu ženu to nie je príjemné a žiadnej žene neprajem zažívať ten pocit, zmieriť sa, že nikdy nebude mať deti... len 23 ročná si robiť deti, keď máš všetko potrebné na výchovu je zlé a očividne radšej bezdôvodne čakať do tej 40tky a trpnut či budeš môcť otehniet🤦🏼‍♀️
No síce neviem koľko máš ty rokov, ale pravdepodobne teda patríš medzi mladé maminy, ešte aj vidím že s 3 deťmi, čo ma úplne potešilo, lebo to je aj moja vízia do budúcna 🙂☝🏼 snáď aj vyjde 😁 tak som rada, že tu nie sú len mamičky, ktoré by ma boli schopné "ukrižovať" zato, že si dovolím mať 23 ročná dieťa 😁

liduska12
19. aug 2020

@claire0611 podla mna maju mat mladi ludia deti 🙂 a stari vnucence 😂 patrim medzi vynimky vo svojom okoli, ale co uz 🙂 mam 28, a hej mam tri deti, najstarsia ma 4, prostredny coskoro 3 a najmladsi 11mesiacov 🙂

cucoriedkacucoriedka
19. aug 2020

@claire0611 ja som mala dieta 37 rocna....a nie preto ze kariera...byvanie...atd atd...cakali sme 8 rokov...bohuzial dlho....ale vyslo to;)

miadi
19. aug 2020

@claire0611 nikto by ta tu neukrižoval ani Keby si mala dieta v 16ke. A uz vobec nie v 23. Ale robit si nasilu dieta s partnerom ktory ho mat nechce je jednoducho hlupost v akomkolvek veku. A potom plakat ze nemas kam ist s dietatom žit.

whatever1
19. aug 2020

@claire0611 Kto ťa chce ukrizovat za to ze si tehotná v 23? Ved to je uplne v pohode, idealny vek🤷‍♀️. Ak sa ti nepáči ze by ta niekto mohol súdiť(stále neviem prečo by niekto mal) tak to prosím ta nerob ani ty. Pisat, že si väčšina žien môže za svoju neplodnosť je od teba dosť odvážne a drzé. Ako môžeš vyradrovat názor k niečomu čomu vôbec nerozumieš? Veľmi sa myslíš s tou tvojou teóriou že si za to môžu samy. Nebuď bezcitna a radšej sa nezapajaj do takých diskusii.

1angelika
20. aug 2020

@whatever1 ja by som ešte dodala, že keď má žena nejaký zdravotý problém môže ho mať aj v 20 tke len o ňom nevie keďže o dieťa sa nepokúša, a potom keď trebars okolo 28 chce otehotnieť zistí sa, že je ten a ten problém a už okolie mudruje, že načo čakala a teraz má problém kvôli veku..

claire0611
20. aug 2020

@miadi to nie je môj prípad, že by som nemala s dieťaťom kam ísť 🙂 mám vlastne bývanie, práve z dôvodu, že od kedy som začala pracovať som mala víziu, mať vlastné bývanie a nespoliehat sa na niekoho a nebodaj byť na niekom závislá

claire0611
20. aug 2020

@whatever1 neviem či si postrehla komentáre vyššie... Píšem priamo o takom type žien, ako je ona...
Nikde nie je napísaná VÄČŠINA žien, ale že veľa žien... Veď je úplne prirodzené a známe, že vo vyššom veku už je s otehotnenim problém a ide to ťažšie. Píšem, že je to nepríjemné a neželám zažívať ten pocit žiadnej žene. Ale áno, mám sa potrebu vyjadriť k tomu, že niekto ide konkrétne mňa osočovať ako si netreba robiť deti ale najskôr práca, svadba a až potom deti 🙂 nie to ešte hovoriť, ako sa 23 ročne asi nevedia postarať a deti budú vychovávať starí rodičia... snáď sa môžem vyjadriť k niečomu, čo sa týka mňa 🙂
Ale v tejto diskusii vôbec nie je hlavná téma neplodnych žien, to samozrejme nemám potrebu komentovať a určite v takej diskusii komentár odomňa neuvidíš 😉

lenusa18
14. okt 2020

@veronikaszabova záleží ci cysty s krvou alebo tzv. vodou.. Môže to byť dovod

veronikaszabova
14. okt 2020

@lenusa18 neviem na ktory moj koment reagujes, lebo to je diskusia z augusta....

adussa87
21. júl 2021

Ahoj, tvoj v tvojom príspevku som sa našla do bodky ako kedy som ho ja písala. Len my sme spolu 9r. Som s toho veľmi nestasna veľmi túžim po bábätku ale on ma stále nejakú výhovorku. Rozmýšľala som dokonca už aj nad rozchodom ale veľmi ho ľúbim. Nedá sa stále len ustupovať a dbať len na jeho potreby. Nič nepotrebujem len jedno zdravé vonave bábätko a by my úplne stačilo k životu. Baby poradte co robit

mamickatt
21. júl 2021

@adussa87 koľko má priateľ rokov?

karolinakr
21. júl 2021

@adussa87 pravdu povediac, teraz, ked sa zatvaraju hranice, v piatok maju nejake hrozne zakony uzakonovať, vydieranie vakcinou - nezamestnanost, zdražovanie, prepušťanie, kríza ...atd moc vela zlych veci naraz . do babatka nešla. Alebo sa vystahovala zo SK do nejakej stabilnej krajiny ale teraz, inak čumim, kolko malych deti sa rodi

radacak
29. feb 2024

Netlacila by som...dlho som túžila po druhom ..manžel to ešte tak necítil , chcel druhé ale ešte nie vtedy ..Proste musel prísť správny čas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre