Zamĺknutý potrat

bachrana
31. jan 2022

Dobrý deň, prosím vás. Mala to niektorá takto? Dva krát potvrdený missed abortion údajne v 8+4tt. Pri predoperačnom vyšetrení mi zistili kovid, pozitívny PCR. Následná karantena, teraz doma už 7 deň čakám, kyret mám naplánovaný na 10 deň. Ale ja nemám už 7 deň žiadne príznaky potratu. Nekrvacam nespinim neboli ma v podbrušku, mala to niektorá tak? Ďakujem za odpovede. J

jaskolka
31. jan 2022

Áno. Mala som diagnostikovany MA v 9 tt, nebola nijaká akcia, embryo vôbec nerastlo, veľkosťou bolo tak na 6tt.. Príznaky žiadne, úplne v pohode, až po 3 týždnoch urobená kyretaz, pred ňou usg, len zväčšený plodovy obal už bolo vidno, už embryo v podstate úplne telo vstrebalo.

viky_21
31. jan 2022

Ja som mala tiez MA a uplne bez priznakov. Nic mi nebolo takze som ani netusila, ze sa nieco deje

bachrana
autor
31. jan 2022

@jaskolka ďakujem vám, veľmi ste ma upokojili. Som z toho už na nervy 😔 ako ste to zvládli po čistení?

jaskolka
31. jan 2022

@bachrana v ten istý deň, ako má prijali, urobili zákrok a večer som šla domov.Potom som šla na kontrolu ku gynekologicke, všetko ok. Velmi som ani nekrvácala,po mesiaci prišiel normálne menzes, potom o 5 mesiacov som znova otehotnela, tehotenstvo už bolo bez problémov, syn má 16 mesiacov.

katka1389
31. jan 2022

@bachrana mne tiez nic nebolo ziadne bolesti ,nic ako keby som ani nepotratila ...

bachrana
autor
31. jan 2022

@jaskolka gratulujem k synčekovi. Veľmi ste mi pomohli po psychickej stránke. Ďakujem ☺️

bachrana
autor
31. jan 2022

@viky_21 a ako vám na to prišli?

bachrana
autor
31. jan 2022

@katka1389 Už mám aj také myšlienky, že sa všetci mýlia že som vlastne nepotratila, že pôjdem ešte na tretie sono. Sedím doma v depke a čakám. Je to na nervy.

viky_21
1. feb 2022

@bachrana na poradni ked mi robil dr ultrazvuk

laucia
7. feb 2022

@bachrana...uplne rovnako, clovek to necaka, lebo mu nic nie je....ja som musela cakat tiez 5 dni lebo nemali termin na sale a to bolo asi najhorsie, to cakanie.....nevedela som ani co cakat, ci sa to spusti, co mozem, nemozem...ked som sa spytala primara v nemocnici co ma prijimal tak na otazku ci mozem normalne fungovat tych 5 dni mi povedal ze...no jedine co sa moze stat ze vyvolate ten potrat :/ to je povzbudenie... Potom az som sa docitala ze niektore zeny takco su aj 3 tyzdne a nevedia...:( drzim velmi palce ...zvladnes to!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre