icon

Koľko máte stupňov v byte počas horúčav?

Dnes o 10:49

Zaujímalo by ma kolko stupňou mate v byte pri týchto horúčavách - kludne aj s klimou či bez. A ako fungujete? Ak máte klímu tak na kolko stupňou chladite byt ked je vonku 38?

Strana
z2
anonym_d7a8d3
Dnes o 10:53

Klímu mám nastavenú na 25, teplota, v byte ukazuje 26. Von chodím po 19.

avatar
rachel36a
Dnes o 10:56

Bez klímy, momentálne 24 v byte, vonku je 33

anonym_5390f5
Dnes o 10:56

Nemám klímu. Zatiaĺ 28 st. Poobede zapnem v obývačke ventilátor a v noci spím pri otvorenom okne nahá pod plachtou.

anonym_a96a6f
Dnes o 11:02

Bez klímy stary dom 25°c v pohode sme

anonym_ee084d
Dnes o 11:04

V dome bez klímy 29,6 stupňov, von 34,8

anonym_798803
Dnes o 11:05

v byte bez klimy, 27 st.

avatar
dorizzz
Dnes o 11:07

Byt bez klimatizacie momentalne vonku 32, vnutri mi ukazuje 28.8… ale teda neviem, nohy mam studene 😀

avatar
dorizzz
Dnes o 11:08

Digitalny ukazuje 28.8 a obycajny teplomer 26.

avatar
stellarstar
Dnes o 11:10

Od PO máme konečne klímu je nastavená na 23-24° bez nej máme aj 30°. Problém u nás je že spodná časť balkóna je blech a horná sklo a to ptm na balkóne máme aj 50° a to nám šlo dnu do obývačky. Ale tomu už vďaka klímy konec

avatar
kofa77
Dnes o 11:13

Vonku 33, vnutri prijemne, neviem presne, ale na prizemi sme, tu sa tak skoro nenahreje.

avatar
kacka184
Dnes o 11:15

V byte bez klímy 28,5🥵

anonym_8c7caf
Dnes o 11:21

@anonym_autor Byt bez klímy,v obývačke 25,6st.

avatar
anos18
Dnes o 11:30

@anonym_autor byť bez klímy, máme 28 stupnov

avatar
patka06
Dnes o 11:39

@anonym_autor Panelákový byť bez klímy 28 Stupňov, vonku je 38, Máme zavreté okná, zatemnené vonkajšími žalúziami. Otváram okolo polnoci, o 6 ráno zatváram. Dnes bola mimoriadne teplá aj noc. nestihlo sa moc vyvetrať.

anonym_548734
Dnes o 11:43

@anonym_autor tak zalezi aj asi, ako je otoceny byt, ak na vychod, juh, zapad, tak to bude tazke bez klimy vydrzat a dosiahnut pod 30, mali sme obyvacku a kuchynu na JZ a tam bolo 29 v horucavach, ale nie takychto. S tym, ze sme vetrali ako besni v noci a aj tak to nevychladilo, lebo betonova dzungla. Ale potom zavriet okna rano a zatiahnut zaluzie, zavesy.
Tu v dome, kde je obyvacka na SZ, a mame vacsie presahy strechy, od susedov nam tieni ich vysoky dom, tak mame 24,8 teraz a to som robila harule. Z JV mame jednu izbu a tam zatial tienime len scasti, nemame tam zaluzie a ani zaves, ale je to v rieseni 😆, hore je takto spalna a tam je najteplejsie veru. Ale vecer po 20:30 otvarame krizom a tu sa to pekne vychladi, aj na 20 stupnov, hlavne na prizemi a rano zase zatvarame a tienime, kam aktualne svieti slnko. Zateplujeme teraz, tak sa uvidi, ale zit sa tu da normalne oproti panelaku. Ale bola som vesat pradlo a som skoro vonku umrela.
My sme si ani nedavali tie vonkajsie zaluzie, sme usudili, ze na nase pouzitie, ked ziadne izby nemame vyslovene na juh, tak ani netreba. Ale zato v zime mame viac kurenia. Je takto hlupo postavena cela ulica. Ale zas, 2 mesiace v roku je hic a 10 mesiacov kurime pomaly, vsak v maji sme este prikurovali 🫣.

avatar
saxana000
Dnes o 11:44

S klimou 24 a tam kde nedofukne asi aj 26.

avatar
esther100
Dnes o 11:54
@patka06

@anonym_autor Panelákový byť bez klímy 28 Stupňov, vonku je 38, Máme zavreté okná, zatemnené vonkajšími žalúziami. Otváram okolo polnoci, o 6 ráno zatváram. Dnes bola mimoriadne teplá aj noc. nestihlo sa moc vyvetrať.

@patka06 dnes a zajtra má byť ešte teplejšia noc🤦

anonym_678c07
Dnes o 12:07
@anonym_5390f5

Nemám klímu. Zatiaĺ 28 st. Poobede zapnem v obývačke ventilátor a v noci spím pri otvorenom okne nahá pod plachtou.

@anonym_5390f5 hmm , nahá....🤤

avatar
andrejka1974
Dnes o 12:09

@anonym_autor klíma na 24 a 23 teraz som bola vonku a v tieni 40 stupňov a o 11 na priamom slnku bolo 50 teplomer nestíhal

anonym_0df24a
Dnes o 12:10

@anonym_autor mám dieťa klímu nenechavam pustenú celý deň ale v intervaloch keď sme vonku alebo spi. Snažím sa nepresiahnut 26 ale som na prízemí ..

anonym_20e13b
Dnes o 12:14

@anonym_autor
Nepouzivat AC je znak hrdinstva na MK

anonym_5c9020
Dnes o 12:36

V byte mame 25, vonku je 36. Od rana ale fici klima nastavena na 23.

anonym_4d6d01
Dnes o 12:51

Dom 25 stupnov ,chladit sa chodim do pivnice+mam ventilator.klimu neznasam

avatar
biba_18
Dnes o 12:51

vonku je 34. v byte mám 29
klimu zapnem zajtra a pondelok na chvíľu kebyžo to šlo hore…

anonym_4d6d01
Dnes o 12:51
@anonym_20e13b

@anonym_autor
Nepouzivat AC je znak hrdinstva na MK

@anonym_20e13b ja klimu doslova neznesiem

avatar
patrike
Dnes o 13:23

Spalna nastavena na 22, obyvacka 24, otvorene dvere do zvysku bytu. Na spanie vypnem spalnu a necham v obyvacke bezat na 23.

anonym_ffdd19
Dnes o 13:40

@anonym_autor My bývame síce v dome ale máme vnútri momentálne 31,5 stupňov, vonku je 39 a nemáme klímu.
Je to hrozné teplo.

avatar
lenka1993
Dnes o 13:55

Byt, prvé poschodie, zatvorené okna a stiahnuté žalúzie. Vetram len v noci a mame 30 🤦‍♀️

avatar
medea2003
Dnes o 14:08

my bez klímy, momentálne v byte 31

anonym_8bd447
Dnes o 14:13

Dom s klimou 24 st... vonku je 34 st.

Strana
z2