• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zisťovanie tehotenstva pomocou ovu-testov. Počuli ste o tom?

10. októbra 2017 
@ajronka no a ine nič nenaznačuje, napriklad hlien ?? žeby mohla prist ovulacia az teraz :
9. mar o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauritka ten už mám taky už víc jak týden a pocit, že už už ms dorazila a nic.. no uvidím, zkusím testovat přes víkend a v pondělí poběžím k dr. :slight_smile:
9. mar o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby. Pridám sa k vam. Dneska som si robila ovulacni test a bola tan ružové ciarka. Baby to podľa vás čo znamená. To čiže je nemecký ovulacni test.
27. sep o 13:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilda35 Ahoj. Na ovulačnom teste zvyčajne sú 2 čiarky. Až vtedy je pozitivny ten test, keď od kontolnej je tá druhá čiarka silnejšia, alebo rovnako tmavá. Keď sa ti bude blížiť ovulacia, postupne bude tmavnúť. A keď testuješ tehotenstvo, tak u mňa to bolo tak, že na tehu teste som mala už ducha a ovutest bol stále negat.
29. sep o 14:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 ďakujem za odpoveď :slight_smile: ale som čítala rôzne prípady o ovulacni testov.:rolling_eyes:
29. sep o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matilda35 Ano sú rozne, ale ja som čítala kvantum krát, keď testli ovulačným a bol pozit., tak už zároveň mali riadne koľajnice na tehu teste. Ak by testli najprv s tehu, tak by ušetrili aj peniaze, by tam mali toho ducha :grinning:
30. sep o 13:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pri oboch tehu mala najprv 2ciarky na ovu, az po par dnoch na tehu. Par dni pred ocakavanou menstruaciou. :wink:
2. okt o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. okt o 17:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok