Ako sa oholiť na pôrod?

uva
20. nov 2011

Taká trochu intímna otázočka 😅 Neviete my poradiť ako sa oholiť na cisársky, treba že úplne 😕 alebo stačí ako do bikín? Nejak si neviem spomenúť ako to bolo prvýkrát a chcem sa vyhnúť tomu aby ma holila sestrička 😅

desmodka
20. nov 2011

uplne

kralicica
20. nov 2011

ide asi o to, že máš plánovaný pôrod. lebo ja som mala robiť klasicky, takže som sa nestihla oholiť skoro vôbec a napokon ma holili až tam raz dva, úplne. ale mala som nakoniec cisársky. ale asi ani nejde celkom o pôrod, ale že aj pár dní po chodia za tebou lekári na vizity a kontrolujú ťa tam dolu tak aby bolo všetko čisté a viditeľné 🙂 takže úplne

sofinka13
20. nov 2011

ja som rodila plánovaným cisárskym a musela som byť úplne 😉

zuzana17
20. nov 2011

úplne 🙂

muca1212
20. nov 2011

určite uplne 🙂 radšej sa ohol sama, akoby ťa mali tam holiť oni, alebo ty sama nepohodlne v sprche 🙂

bobocka
20. nov 2011

ja som rodila naturalne a mala som trojuholnicek.resp si myslim,ze som mala 😀 .posledne mesiace som sa holila popamati kedze som si tam nedovidela 😀 😀 😀 a pa ani lekar to neriesili.nik ma neholil 🙂

pici
20. nov 2011

uplne

sisaha
20. nov 2011

a co tak nejaky vzor? 😀

sssimi
20. nov 2011

Najlepšie budeš mať úplne a nemusíš sa trápiť ako 😉

janicka.m
21. nov 2011

ja som sa sama, na "skromnejsie" bikiny 😀 - ale zrkadielko som nemala a tym padom to bolo skor po pamati a hmatom 😀 a stacilo... nakoniec som aj tak mala sekciu a tam to neriesil uz vobec nikto...

monika15
21. nov 2011

ja som lahla do vane horko tazko heheheheh a dala vsade zrkadla hehehehehehehehehehehhhehehe 🙂
ale inak sa to u nas robi v nemocke...... sestra..... pred porodom.....

tinki
21. nov 2011

Ja som síce rodila prirodzene, ale viem, že na cisarák sa tiež holí úplne. A mňa holil manžel. 😉 😀

titkovamiriam
21. nov 2011

uplne 😉 😉

zuzkalenka
21. nov 2011

ja si tiež myslím že úplne aj na cisársky.

lulu19
21. nov 2011

ja som mala cisarsky ale nie neplnanovany a musela som byt uplne

vejinka
21. nov 2011

pri cisarovi som odmietla oholit a sestricka nebola nadsena ked ma umyvala na posteli..zlepene smradlave hnus. hned ako som bola prevezena na izbu som volala muzovi nech donesie strojcek a oholila som sa v sprche..pri druhom porode prirodzen..e som sa dala na hladko. takze z vlastnych skusenoti odporucam vyholit uplne

milankovazuzana
21. nov 2011

Ahoj, tak ako Ti radili kočky-úplne...Pokiaľ sa Ti nebude dať, tak musíš poprosiť manžela, lebo určite to urobí lepšie, ako v nemocnici...tam sa s tým veľmi nepárajú a môže to byť pre Teba nepríjemné.Prajem Ti, aby Tvoj prvý pôrod bol pre Teba tým najkrajším zážitkom.

anjelicek26
21. nov 2011

Uplne a popros manzela, nech ti s tym pomoze, ku koncu si tam clovek fakt uz nedovidi 😉

kvetinka211
21. nov 2011

odporucam ak mate doma damsky epilator na nohy, ktory ma aj holiaci nadstavec ... mne sa uz ziletkou cez to velke brucho nedalo a ked pomahal manzel, tak to bolo velmi nebezpecne, lebo som dostavala zachvaty smiechu 😉 s tym holiacim strojcekom to islo aj po pamäti ... a hlavne nemusite byt nutne vo vani pri holeni, staci dat pod seba osusku na posteli ...

pimpulienka
21. nov 2011

Uplne do hladka dole a ja som sa holila so zrkadielkom ku koncu 😀 všetko som dokonale videla 😉

katka3012
21. nov 2011

uplne 😉

lucia20
21. nov 2011

ja som bola oholena uplne presne v den porodu ale sestricka usudila, ze predsalen ona by to isto dokazala lepsie a tak to odbavila este raz. takze oholenie bolo dokonale. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka311
21. nov 2011

úplne... Na dievčatko...
Napadol ma vtip...
Muž hovorí žene po sexe, aká si krásne oholená a dievča na to, ujo ale veď ja ešte nezarastám 😀 😀 😀
Morbídny ale dobrý.

romea
21. nov 2011

ja som sa holila posledné mesiace spolu s manželom 🙂 vždy som sa bála aby mi tam niečo neufikol 🙂 ale aj tak sestrička ma ešte trošku pred pôrodom doholila

carmen86
21. nov 2011

na cisarak je potrebne uplne oholenie, ja som sa holila az do konca uplne sama s pomocou zrkadla, aj na porod som prisla pekne oholena 😀 😀 😀 😀

adunka73
21. nov 2011

zajimava diskuse... 😨 kamoska pracuje jako sestra na porodnim sale a zdaleka ne vsechny zeny prichazeji oholene,zvlast ty romskeho puvodu...a nikdo je tam na sale neholi pred porodem,jde to i bez,teda myslim tim prirozeny porod.

kocko
22. nov 2011

Uplne...... 🙂 Sestrička ma oholila dokonale....

slniecnica
22. nov 2011

ja som sa úplne doma oholila,nechcela som tam,aby ma holili 😀

diridonda
22. nov 2011

aj ja som sa holila uplne, tiez som pouzila zrkadielko,lebo uz som si tam nedovidela... pri prvom porode som to nestihla, lebo som rodila dva tyzdne pred terminom, ale na sale sa sestricky realizovali, a kreativne veru neboli, oholili ma kompletne... 🙂 🙂 🙂

petruci6
22. nov 2011

uplne,aj ja som mala cisarsky,predtym,ta budu aj tak vysetrovat odspodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre