• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko trvá pôrod od prvých kontrakcií?

27. decembra 2011 
@anjelicek26 ja som mala male babo 2900g a nastrihaol ma velmi:/ po zasiti mam 4cm jazvu a doteraz boli:////..mlady doktor:// :D
25. mar 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janynkaaa podla mna nema zmysel podpisovat si ze nechces nastrih....ak t anenastrihnu tak sa potrhas ako zaba a bude to mat horsie nasledky aj esteticke....myslimj ze toto treba nechat na lekarov....
25. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barca25 - fuha, mne dcerka mala 2920g, nastrih bol asi 1,5-2 cm ? Do strany, nie smerom k zadku, neviem to inak napisat, vraj taky nastrih viacej boli - no ako podla mna vtedy uz je prah bolesti prekroceny, ze je to jedno, takze nastrih do svalu, krasne sa to zahojilo a s toaletou nebol vobec problem, po pol roku uz to nebolo vidno, teraz by som asi dlhsie hladala, kym by som ju nasla :sweat_smile: No a pri malom bez nastrihu, 2550g sa totiz netlaci na svet tak tazko :slight_smile: Aj ked mal hlavicku 33 cm, co je o pol centimetra viac, ako dcerka, tak fakt neviem :sweat_smile:
25. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelicek26 zavidim..ja mam az k analu..trosku sikmejsie.....ale strasne velku....no ako varvim asi mlady neskuseny lekar..nechapem ved mala bola vazne mala..uz som len zvedava ci ma zas tak nastrihnuty pri tomto nasom certikovi druhom...moja sestra ma a4,4 kg a jazvicku ma tak max 1 cm...nechapem :D....milovanie je teraz trosku tazsie :DD
25. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám nástřih cca 6cm. Bolí mě to i po 3 letech :angry:
25. mar 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
27. dec 2011 o 22:27 • porodnik
U prvního porodu kontrakce od cca deseti dopoledne, ale takové "nijaké" ještě jsem šla na nákup, pak jsme šli na zahrádku oslavovat pěkné počasí, to už jsem měla kontrakce po 3-5 minutách, tak jsme šli domu, tam mě poslali do porodnice, přijali mě minutu po půlnoci a syn se narodil v 5:10 ráno, takže suma sumárum od prvních kontrakcí do porodu to bylo +/- 19 hodin, u druhého to vím naprosto přesně od první kontrakce do porodu 138 minut :grinning:
27. dec 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok